Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Zoom’a Microsoft’tan Rakip Olarak Meet Now Geldi!


22.09.2020
393
Zoom’a Microsoft’tan Rakip Olarak Meet Now Geldi!

Zoom’a Microsoft’tan Rakip Olarak Meet Now Geldi! Microsoft tarafından geliştirilen yeni Windows 10 sürümünde yer alacak Meet Now, en belirgin özelliği olan video konferans uygulaması ile Zoom’a rakip olmaya geliyor. Meet Now uygulaması ile Windows kullanıcıları cihazlarının masa üstlerinde bir görüşme linki oluşturması gerekmektedir. Windows kullanıcıları masa üstünde oluşturdukları görüşme linkinin ardından istediği her kişiye gönderim gerçekleştirerek, görüşmeye katılım sağlayabileceklerdir.

Microsoft Tarafından Tasarlanan Meet Now Özellikleri

Microsoft Tarafından Tasarlanan Meet Now Özellikleri, Microsoft tarafından tasarlanan Meet Now’u kullanmak için herhangi bir hesap açılmasına gerek bulunmamaktadır. Bu açıdan Microsoft’un en yeni tasarımı oldukça yaygın bir şekilde kullanılabilecektir. Bu özelliği inceleyen teknoloji siteleri tarafından belirtilen görüşler arasında oldukça yaygın olarak kullanım talebi görülmesi beklediklerini belirtmiş durumdadırlar.

Windows cihazlarında bu güne kadar tasarlanan Microsoft ürünü ile herhangi bir görüşme yapmak isteyen herkes tarafından Skype ya da Microsoft Teams hesabı açılması gerekmekteydi. Microsoft yaptığı en son çalışması ile bu zorunlulukları ortadan kaldırarak daha fazla kişinin Microsoft ürünleri üzerinden görüşme yapması hedeflediği belirtilmektedir.

Microsoft tarafından tasarlanan Meet Now uygulaması, henüz şirket içerisinde deneme aşamasında olmakta olan bu özelliğin, 20211 numaralı geliştirici sürümünde kullanım açılması beklenmektedir. Belirtilen sürümün piyasaya çıkışı, sürüm içinde yer alan bazı sorunlar nedeni ile ertelenmiş bulunmaktadır. Sürümün ne zaman kullanıma açılacağı ile ilgili henüz bir açıklama yapmayan Microsoft, Meet Now uygulamasını ne zaman kullanıma hazır olacağı merak konusu olmaktadır.

Çok İstenilen Birşey İçin Dilek Duası Nedir?

Midye Yemek Günah mı?

Google Haritalar Uygulaması Korona Salgınını da Gösterecek!

Kadınlarda Yüz Şekline Göre Saç Kesimi Nasıl Olmalı?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.