Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Zoom Uzaktan Eğitim İnternet Paketi Kampanyası


07.01.2021
736
Zoom Uzaktan Eğitim İnternet Paketi Kampanyası

Zoom Uzaktan Eğitim İnternet Paketi Kampanyası kapsamında, uzaktan eğitim olarak eğitimine devam edecek olan öğrencilerimize yönelik olarak düzenlenen kampanyadan operatörler tarafından sevindirici haber gelmiş bulunuyor. Pandemi süreci ile hayatımızı oldukça yakından ilgilendiren uzaktan eğitim sistemi ile birlikte artan internet ihtiyacına yönelik operatörlerimiz tarafından destek gelmiş bulunuyor. Öğrencilerimize yönelik hazırlanan bu kampanya ile öğrencilerimiz derslerini rahatlıkla takip edebilecekleridir. Bu kapsamda öğrenciler uzaktan eğitim ihtiyacı ile hazırlanan kampanyadan faydalanmak istemektedirler. Ne yazık ki operatörler tarafından tüm uygulamaları kapsayan bir kampanya bulunmamaktadır. Zoom Bedava İnternet olarak arama yapanlara yönelik hazırlamış olduğumuz yazımızda, maalesef Zoom üzerinden kullanılabilecek herhangi bir Bedava İnternet hakkı yer almamaktadır. Zoom üzerinde bulunmayan Bedava İnternet kampanyası, EBA tarafından öğrencilerimize sunulmaktadır. Kampanya kapsamında operatörler tarafından verilen Bedava İnternet içeriği sadece EBA sitesinde geçerli olmaktadır.

Zoom’a Microsoft’tan Rakip Olarak Meet Now Geldi! Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Vodafone Uzaktan Eğitim Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Uzaktan Eğitim Bedava İnternet Kampanyası kapsamında, Vodafone operatörü tarafından uzaktan eğitim EBA’da kullanılmak için Bedava İnternet içeriği nasıl yapılır ya da nasıl alınır en önemli işlem bu olmaktadır. Vodafone operatörü tarafından EBA’da kullanılmak üzere Bedava İnternet, içeriği için Vodafone bu işlemi öğrencilerimiz için otomatik olarak tanımlamış olmaktadır. Vodafone tarafından otomatik olarak gerçekleştirilen bu işlem, abonelerimiz kullanım hakları için herhangi bir talepte ya da istekte bulunulmasına gerek bulunmamaktadır.

Türk Telekom Uzaktan Eğitim Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Uzaktan Eğitim Bedava İnternet Kampanyası kapsamında, Türk Telekom aboneleri EBA üzerinde kullanabilecekleri Bedava İnternet işleminden Faturalı ya da Faturasız tüm aboneleri faydalanabilmektedir. Türk Telekom tarafından Faturalı ya da Faturasız aboneler için EBA’da kullanmak üzere Bedava İnternet otomatik olarak tanımlanmış bulunmaktadır. Türk Telekom aboneleri için EBA bilişim mobil uygulaması içeriği eba.gov.tr yönünde geçerli olmak üzere herhangi bir ücret karşılığı almadan verilecek olan Bedava 8 GB İnternet kullanım hakkı otomatik olarak tanımlanmış bulunmaktadır. Türk Telekom aboneleri Faturalı ya da faturası olarak EBA üzerinde kalan kullanım haklarını öğrenebilmek için Faturalı aboneler KALAN yazarak, Faturasız aboneler de KALAN EBA yazarak 5555’e kısa SMS göndererek sorgulayabileceklerdir.

Morpa Kampüs Nedir? Nasıl Üye Olunur? Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Turkcell Uzaktan Eğitim Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Uzaktan Eğitim Bedava İnternet Kampanyası, Turkcell öğrenciler için hazırlamış olduğu uzaktan eğitim kampanyası kapsamında, sadece EBA üzerinde geçerli Bedava İnternet kullanım hakkı nasıl kazanılır detayları hakkında bilgi alabilirsiniz. Turkcell aboneleri EBA üzerinde geçerli olan Bedava İnternet için BİP uygulamasının Keşfet bölümünde yer almakta olan EBA kanalına giriş yapmaları gerekmektedir. Turkcell abonelerinin belirtilen sıralamalar ile BİP uygulamasının keşfet bölümünde yer alan EBA kanalı üzerinden eba.gov.tr ve EBA uygulamasında kullanılmak üzere kazandıkları 3GB interneti ikiye katlayarak 6 GB olarak sunulacaktır. Turkcell aboneleri EBA üzerinde geçerli Bedava İnternet içeriğini kullanabilmek için akıllı cihazlarına BİP uygulamasını indirmeleri gerekmektedir.

Zayıflamak İçin Okunacak Dualar Hangileridir?

Turkcell Bilinmeyen Numara Sorgulama Nasıl Yapılır, Nereden Öğrenilir?

Kadınlarda Yüz Şekline Göre Saç Kesimi Nasıl Olmalı?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.