Cepyo | Tarifeler ve Paketler

YÖK’ten Üniversite Öğrencilerine Bedava 6 GB İnternet


18.05.2020
451
YÖK’ten Üniversite Öğrencilerine Bedava 6 GB İnternet

YÖK’ten Üniversite Öğrencilerine Bedava 6 GB İnternet, Yüksek Öğretim Kurulu tarafından yapılan açıklamaya göre üniversite öğrencilerine uzaktan eğitim kapsamında destek amaçlı Bedava 6 GB İnternet kullanım hakkı verilecektir. YÖK tarafından yapılan açıklama sonrasında da tüm üniversite öğrencilerinin merak konusu ise verilen Bedava 6 GB İnternet kullanım hakkını nasıl alabilecekleri oldu.

Üniversite öğrencileri için Yüksek Öğretim Kurulu tarafından yapılan açıklama doğrultusunda, öğrecilerin tüm operatörler tarafından destek amaçlı Bedava 6 GB İnternet vereceklerini duyurmuş bulunmaktadır. Verilen Bedava 6 GB İnternet için de üniversite öğrencilerinin uzaktan eğitim için kullanabilecekleri belirtilmektedir. Bedava 6 GB İnternet kullanım hakkı için YÖK tarafından gerçekleştirilen açıklama şu şekilde olamktadır. Tüm mobil operatörleri tarafından üniversitelerimizdeki uzaktan eğitime destek amacı ile verilen Bedava 6 GB İnternet kullanımı için birçok üniversitenin sağladığı ders içeriği ve online eğitimler de içerisine girmektedir, olarak açıklamasını yapmış bulunmaktadır.

Üniversite Öğrencileri İçin Bedava 6 GB İnternet Nasıl Alınır?

Üniversite Öğrencileri İçin Bedava 6 GB İnternet Nasıl Alınır? YÖK tarafından bildirilen üniversite öğrencilerine Bedava 6 GB İnternet kullanım hakkı korona virüsü nedeni ile uzaktan eğitim çalışmaları aralıksız olarak devam etmektedir. Korona virüsü ile ilk günden beri mücadele kapsamında derslerinizi yokdersleri.yok.gov.tr adresi üzerinden, YÖK Dersleri Platformu üzerinden sunmuş bulunmaktayız. Bundan sonrsı için de bir çalışma başlatarak yokdersleri.yok.gov.tr adresi üzerinden erişim sağalaybileceğiniz üniversitelerimize ait olan içeriklere yönelik, mobil operatörleriniz tarafından hatlarınıza ücretsiz olarak Bedava 6 GB İnternet kullanım hakkınız tanımlanacaktır. Hattınıza tanımlanan Bedava 6 GB İnternet kullanım hakkınızı Uzaktan Eğitim Destek kotası kapsamında kullanabileceksiniz.

Tüm mobil operatörlerimiz tarafından üniversitelerimizdeki uzaktan eğitim sürecine destek amaçlı verilmekte olan Bedava 6 GB İnternet kullanım hakkı içeriğine birçok üniversitemizin sağladığı ders içeriği ve online eğitimler de dahil olmaktadır.YÖK tarafından yapılan açıklamada ise Bedava 6 GB İnternet kullanım hakkı için bu adımın anlamlı fakat mütevazi olduğunun bir adım olduğunun farkındayız açıklaması geldi. Ayrıca sizler için çalışmaya devam ediyoruz sözleride açıklamaya eklenmiş bulunmaktadır. Bedava 6 GB İnternet kullanım hakkı içeriğinin, üniversitelerin Zoom, Teams, Youtube vb. araçlarla sağladığı ders içeriği, linkler veya diğer yönlendirmelerin “6 GB’lık Uzaktan Eğitime Destek Kotası”nın dışında kaldığı belirtilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.