Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Yeni Samsung Galaxy Fold Lite Geliyor!


14.05.2020
435
Yeni Samsung Galaxy Fold Lite Geliyor!

Yeni Samsung Galaxy Fold Lite Geliyor! Katlanabilir akıllı telefonlar serisine bir yenisi daha eklenmek için hazır bulunuyor. Yepyeni Samsung Galaxy Fold Lite çok yakında müdaimleri ile buluşmak için hazırlanıyor. Samsung katlanabilir akıllı telefon için Samsung Galaxy Fold Lite için start vermiş bulunmaktadır. Samsung Galaxyx Fold Lite, katlanabilir uygun telefon olarak adlandırılan cihaz çoktan yola çıkmış bulunuyor.

Katlanabilir akıllı cihazlar oldukça pahalı olmaktadır. Samsung markasının ilk katlanabilir Galaxy Fold model cihazın satış bedeli 1,899 Dolar olarak satışı yapılmaktadır. Diğer yandan Huawei marka katlanabilir akıllı cihaz Huawei Mate Xs modelinin satış bedeli ise ülkemiz sınırlarında 29,999TL olarak satılmaktadır. Katlanabilir akıllı cihaz model telefonlarının bedellerinin bu kadar yüksek bedellere satışının olmasının en büyük nedeni ise katlanabilir akıllı telefon modellerinin maliyetlerinin oldukça yüksek fiyatları bulabilmesidir. Katlanabilir akıllı telefon olarak esnek yapılı bir ekran üretmek kolay olmadığı gibi maliyet isteyen bir uygulama olmaktadır. Fakat kulağımıza gelen bilgilere göre Samsung bu durum için çözüm üretebildiği bilgisi ulaşmış bulunmaktadır.

Samsung Galaxy Fold Lite Düşük Maliyetli Olarak Geliyor!

Samsung Galaxy Fold Lite Düşük Maliyetli Olarak Geliyor! Gelen bilgilere göre Samsung, Galaxy Fold model cihazı uygun fiyatlı versiyonunu tanıtmaya hazırlanıyor. Samsung geçen üç yıl içerisinde üretilen Galaxy Fold model parçalarından oluşturacağı yeni akıllı cihazın adı Samsung Galaxy Fold Lite olacağı belirtilmiştir. Samsung Galaxy Fold Lide, fiyat engelinden dolayı, Samsung Galaxy Fold model cihaza göre bazı eksiklikleri ile piyasaya sunulacak.

Samsung Galaxy Fold Lite model cihaz gelen bilgilere göre 5G teknolojisinde değil de 4G teknolojiye sahip olarak üretilecek. Esnek ekranların maliyetlerinin yüksek olmasından kaynaklı olarak, Samsung maliyeti düşürebilmek adına Galaxy Fold Lite ve Galaxy Z Flip’te kullanılan UTG ekranı kullanılmayacak. Bu durum cihazın kalitesini de oldukça düşürmektedir. Buna göre Galaxy Fold Lite model cihazın fiyatının ise 1.100 doların altında olması beklenmektedir.

Apple Watch Series Panik Atağı Olanları Tespit Edecek!

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.