Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Yaani Mail Gönder Turkcell’den Bedava GB İnternet Kazan Kampanyası


07.01.2021
400
Yaani Mail Gönder Turkcell’den Bedava GB İnternet Kazan Kampanyası

Yaani Mail Gönder Turkcell’den Bedava GB İnternet Kazan Kampanyası kapsamında, belirtilen tarihler arasında BİP uygulamasını cihazınıza indirerek, Keşfet bölümünde yer almakta olan #senyapdiye kanalını takip edilmesi gerekmektedir. Gerekli takip işleminin yapılmasının ardından ise Görevden GB Şansı butonuna basılması gerekmektedir. Basılan butonun ardından ise Haftanın Görevi alanına tıklayarak web sitesinden ya da mobil uygulama üzerinden e-posta hesabı oluşturulması gerekmektedir.  Oluşturulan e-posta hesabından en az 3 adet e-posta gönderilmesin ardından günlük 1 GB Bedava İnternet kullanım hakkı kazanılmaktadır. Düzenlenen kampanyadan belirtilen tarihler arasında tüm Turkcell bireysel ve kurumsal aboneler faydalanabilmektedir. Turkcell tarafından düzenlenen kampanyadan Turkcell Faturalı ve Faturasız tüm ses aboneleri faydalanabileceklerdir. Yaani Mail Gönder Turkcell Bedava İnternet Kazan Kampanyasından faydalanmak için oluşturduğunuz her yeni e-posta adresinden göndermiş olduğunuz e-postaların gittiğini kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

Yaani Mail Gönder Turkcell’den Bedava GB İnternet Kazan Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Yaani Mail Gönder Turkcell’den Bedava GB İnternet Kazan Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Düzenlenen kampanya kapsamında Turkcell’den Bedava GB İnternet kazanmak için yapmanız gereken işlemler sırası ile şu şekilde olmaktadır. Düzenlenen kampanyadan faydalanabilmek için ilk olarak Turkcell Faturalı ya da Faturasız hatta sahip olmanız gerekmektedir. BİP uygulamasını cihazınıza indirerek, Keşfet bölümünde yer almakta olan #senyapdiye kanalını takip edilmesi gerekmektedir. Gerekli takip işleminin yapılmasının ardından ise Görevden GB Şansı butonuna basılması gerekmektedir. Basılan butonun ardından ise Haftanın Görevi alanına tıklayarak web sitesinden ya da mobil uygulama üzerinden e-posta hesabı oluşturulması gerekmektedir. Daha sonra Yaani üzerinden mail hesabı oluşturmak ve buradan en az günlük 3 adet e-posta göndermeniz gerekmektedir. Gönderimde bulunduğunuz e-postaların gidip gitmediğini teyit etmek için a-posta sayfanızda yer alan gönderilen e-postaları kontrol etmeniz gerekmektedir.

Turkcell Hediye Oyna Bedava 3 GB İnternet Paket Kampanyası, hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Yaani Mail Gönder Turkcell’den Bedava GB İnternet Kazan Kampanya Detayları

  • Yaani Mail Gönder Turkcell’den Bedava GB İnternet Kazan Kampanyasına bireysel ve kurumsal Turkcell faturalı, faturasız ve ön ödemeli abonelerimiz faydalanabilecektir.
  • Yaani Mail Gönder Turkcell’den Bedava GB İnternet Kazan Kampanyasından faydalanmak için BİP uygulamasını cihazınıza indirerek, Keşfet bölümünde yer almakta olan #senyapdiye kanalını takip edilmesi gerekmektedir. Gerekli takip işleminin yapılmasının ardından ise Görevden GB Şansı butonuna basılması gerekmektedir. Basılan butonun ardından ise Haftanın Görevi alanına tıklayarak web sitesinden ya da mobil uygulama üzerinden e-posta hesabı oluşturulması gerekmektedir. Daha sonra Yaani üzerinden mail hesabı oluşturmak ve buradan en az günlük 3 adet e-posta göndermeniz gerekmektedir.
  • Yaani Mail Gönder Turkcell’den Bedava GB İnternet Kazan Kampanyası kapsamında Bedava 1 GB İnternet kazanmak için gönderdiğiniz e postalarınızı teyit etmeniz gerekmektedir. Aksi bir durum söz konusu olması durumunda bahsi geçen 1GB Bedava İnternet hediyesinden faydalanamayacaktır.
  • Yaani Mail Gönder Turkcell’den Bedava GB İnternet Kazan Kampanyasında kazanılan haklar sadece yurt içi kullanımlarında geçerli olmaktadır.
  • Yaani Mail Gönder Turkcell’den Bedava GB İnternet Kazan Kampanyasından kazanılan hediye kullanımlarının bitmesinin ardından abone kendi tarifesinden ücretlendirilecektir.
  • Yaani Mail Gönder Turkcell’den Bedava GB İnternet Kazan Kampanyasından her abone yalnızca bir kere faydalanabilmektedir.
  • Yaani Mail Gönder Turkcell’den Bedava GB İnternet Kazan Kampanyası kapsamında Turkcell, kampanyayı durdurma ve üzerinde değişiklik yapma hakkına sahip olmaktadır.

Turkcell Aslanlara Aslan Gibi Paket Kampanyası

Turkcell Faturalı / Turkcell Biz Kampanyası

Turkcell GNÇ Burger King % 50 Kral İndirim Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.