Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Xiaomi Selfie Kamerasını Üst Seviyelere Taşıyacak!


26.04.2020
468
Xiaomi Selfie Kamerasını Üst Seviyelere Taşıyacak!

Xiaomi Selfie Kamerasını Üst Seviyelere Taşıyacak! Xiaomi selfie kamerası ile ilgili geliştirme çalışmalarına start vermiş bulunmaktadır. Öyle ki şirket yeni patent başvurusunda dahi bulunmuş olmaktadır. Xiaomi her geçen gün yükselişte olan teknolojisi ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Teknoloji ile oldukça üst seviyelerde yer almak isteyen Xiaomi Selfie kamerası ile çalışmalarına yenisini eklemiş ve bu konuya yönelik çalışmalarına farklı tasarımlar gözetmeye devam etmektedir. Xiaomi Türkiye genelinde teknoloji piyasasında oldukça sevilmiş ve farklı tasarımları ve özellikleri ile de tercih nedeni olmuştur. Xiaomi üretici şirketinin kısa bir süre içerisinde üreticiler ile rekabet edebilecek boyutlara erişmesi, bu markanın telefonlarına olan ilginin net bir göstergesi olarak gözükmektedir.

Xiaomi Selfie Kamerası İle Tüm Dikkatleri Toplayacak!

Xiaomi Selfie Kamerası İle Tüm Dikkatleri Toplayacak! Akıllı cihaz pazarındaki yerini sağlamlaştırmak isteyen Şirket kamera konusunda çalışmalarına bir yenisini daha eklemeye hazırlanmaktadır. Xiaomi şirketi daha önceden pop-un ön kameralı telefon modellerini piyasaya sürmüş bulunarak ayrıca bu modelleri de oldukça beğenilmiştir. Bu şekilde de tam ekran tasarımlı akıllı telefonların ön plana çıkması söz konusu olmuştur. Bu durum kullanıcılar tarafından oldukça talep görmüş bulunmaktadır. Xiaomi şuan için ön kamera konusunda farklı çalışmalar uygulamaktadır.

Xiaomi patentini almaya hazırlandığı çalışmasının duyulması bile teknoloji ile yakından ilgilenen kesimi çok heyecanlandırmış bulunmaktadır. Cihaz üstünde kamera tasarımı, ekranın üst kısmını bölerek açılma imkanı sağlıyor. İşlemin nasıl uygulanacağı ile ilgili henüz bir uygulama bulunmamaktadır. Belirtilen tasarım henüz daha patent alım aşamasında olmaktadır. Önümüzdeki yıllarda bu şekilde uygulama gerçekleşmesi durumunda pek de şaşırmayacağımız kesinlik kazanmıştır. Xiaomi bu şekilde bir tasarımı olan telefon piyasaya sürmesi durumunda markanın telefon satışları oldukça yüksek ölçekli olacaktır.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.