Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Xiaomi Redmi Note 9S Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?


05.10.2020
350
Xiaomi Redmi Note 9S Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?

Xiaomi Redmi Note 9S Model Telefon Nasıl Sıfırlanır? Akıllı cep telefonlarına aldığımız günden başlayarak her geçen gün yaptığımız yüklemeler ve uygulamalar nedeni ile cihazlar zamanla yüklenen bilgiler ve yoğunluk nedeniyle yavaşlamaya başlamaktadır. Xiaomi Redmi Note 9S model cihazın gerektiği durumlarda nasıl sıfırlanır, hangi durumlarda telefon için yapılacak olan en iyi işlem cihazları sıfırlamak olmaktadır. Yapılan bu işlem ile cihazınızın hızı en az ilk günkü hızını yakalayacaktır. Xiaomi Redmi Note 9S model cep telefonu sıfırlama işlemi için izlenecek yol yazımızda sizler için hazırlamış bulunmaktayız.

Xiaomi Redmi Note 9S Model Cihaz Ayarlar Menüsünden Nasıl Sıfırlanır?

Xiaomi Redmi Note 9S Model Cihaz Ayarlar Menüsünden Nasıl Sıfırlanır? Xiaomi Redmi Note 9S model cihazın sıfırlanması işlemi için, cihaz üzerinde yapılması gereken adımları sırası ile yazımızda belirtmiş bulunmaktayız.

 • Xiaomi Redmi Note 9S model cihazınızın sıfırlanması işlemine başlamadan önce, telefonunuzun en az % 50 şarjının olduğundan emin olun. Ve eğer mümkün olmakta ise cihazınızı şarja takınız.
 • Xiaomi Redmi Note 9S model cihazınızın sıfırlanma işleminin öncesinde, cihazınızda yer alan bilgileri yedeklemeyi unutmayınız. Xiaomi Redmi Note 9S model cihazınızın sıfırlanması işlemini ardından cihazın içerisinde herhangi bir bilgi birikimi kalmayacaktır.
 • Xiaomi Redmi Note 9S model cihazınızın Ayarlar Menüsünü açınız,
 • Ek Ayarlar seçeneğine tıklayın, Yedekle ve Sıfırla bölümünü açınız,
 • Xiaomi Redmi Note 9S cihazda tüm verileri sil yani Fabrika Ayarlarını sıfırla seçeneğine tıklayınız ve ekranda yer alan bilgileri okuyarak sıfırlama işlemini başlatınız.
 • Xiaomi Redmi Note 9S model cihazınızın sıfırlanması işlemini ardından, telefon yeniden başlayacak ve fabrika ayarlarına dönecektir. Fabrika ayarlarına dönen Xiaomi Redmi Note 9S telefonunuzun kurulumunu yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Modem Işığı Neden Yanmıyor? Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 9S Model Cihaz Kurtarma Modundan Nasıl Sıfırlanır?

Xiaomi Redmi Note 9S Model Cihaz Kurtarma Modundan Nasıl Sıfırlanır? Xiaomi Redmi Note 9S model cihazın sıfırlama işlemi için, Kurtarma Modu üzerinden sırası ile yapılması gerekli olan işlemleri aşağıdaki yazımızın detaylarından bulabilirsiniz.

 • Xiaomi Redmi Note 9S model cihazınızın sıfırlanması işlemine başlamadan önce, telefonunuzun en az % 50 şarjının olduğundan emin olun. Ve eğer mümkün olmakta ise cihazınızı şarja takınız.
 • Xiaomi Redmi Note 9S model cihazınızın sıfırlanması işleminden önce cihazınızı kapalı olduğundan emin olun.
 • Xiaomi Redmi Note 9S model cihazınızın kapalı iken Ses Açma ve Güç tuşlarında titreşim gelene kadar basılı tutunuz.
 • Xiaomi Redmi Note 9S model cihazınız üzerinden yukarıda belirtilen işlemlerin ardından Recovery bölümünde yer alan Ses Kısma tuşu ile birlikte Wipe data / factory reset menüsüne gelerek, bir defa Güç tuşuna basınız.
 • Xiaomi Redmi Note 9S model cihazınızda Yes seçeneğine basın ve bir kere Güç tuşuna basın,
 • Xiaomi Redmi Note 9S model cihazınız üzerinde en son olarak da Reboot System Now seçeneğine gelerek bir kere Güç tuşuna basın,
 • Xiaomi Redmi Note 9S model cihazınızda yukarıda belirtilen işlemlerin ardından cihaz Fabrika Ayarlarına geri dönecektir. Xiaomi Redmi Note 9S model cihazınızda gerekli yüklemeleri yaparak, cihazı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Instagram Özellikleri ve Hesap Silme İşlemi

LG K4’te Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

İnternet Hızınızı ve Wi-Fi Gücünü Arttıracak Yöntemler Nelerdir?

Casper Via V8’de Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.