Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Xiaomi Redmi Note 8 Ekran Görüntüsü Alma İşlemi!


05.05.2020
477
Xiaomi Redmi Note 8 Ekran Görüntüsü Alma İşlemi!

Xiaomi Redmi Note 8 Ekran Görüntüsü Alma İşlemi! Tüm akıllı telefonlarda oldukça kullanılan bir özellik olarak dikkatleri çekmeyi başarmış bulunmaktadır. Özellikle akıllı cihazlarda artık aranan bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır. Xiaomi Redmi Note 8 model cihaz piyasada oldukça aranan ve tercih edilen cihazlardan olmayı başarmış bir ürün olmakta. Xiaomi Redmi Note 8 model cihazın 48 MP dörtlü arka kamerası bulunmaktadır.

Xiaomi Redmi Note 8 model cihaz özellikle bu kapsamda ihtiyaç anında ekran görüntüsünü alabilmemiz için çalışmalar yapmış ve cihaz üzerine özellik olarak eklemiş bulunmaktadır. Xiaomi Redmi Note 8 model cihazın ekran görüntüsü almak için birbirinden farklı olarak üç seçeneği bulunmaktadır. Cihaz üzerinde ekran görüntüsünü almak için belirtilen seçenekleri sizler için derlemiş bulunmaktayız.

Xiaomi Redmi Note 8 Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Xiaomi Redmi Note 8 Ekran Görüntüsü Alma İşlemi, cihaz üzerinde ekran görüntüsü alabileceğiniz g-farklı olarak üç seçenek bulunmaktadır. Bu seçenekler aşağıdaki gibi olmaktadır.

  1. Yöntem
  • Ekran görüntüsünü almak istediğiniz sayfayı açın, güç tuşu ve ses kısma tuşlarını aynı anda basın ve işleminiz tamamlanmış bulunmaktadır. Aldığınız ekran görüntüsüne galerinden ulaşabilirsiniz.
  1. Yöntem
  • Ekran görüntüsünü almak istediğiniz sayfası açın, bildirim çubuğunu aşağıya doğru çekin, hızlı şekilde ekran görüntüsünü alabilmek için ekran görüntüsü simgesine basınız. Aldığınız ekran görüntüsüne cihazınızın galerisinden ulaşabilirsiniz.
  1. Yöntem
  • Ayarlar, Ek ayarlar, Düğme ve hareket kısa yolları, Ekran görüntüsü Al’a gidin, 3 parmağınızı aşağıya kaydır seçeneğini tıklayın, ekran görüntüsünü almak istediğiniz sayfaya gidin, ekran görüntüsünü almak için 3 parmağınızı aşağı kaydırın. Cihazın galerisinden ekran görüntüsüne ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy J8 Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Samsung Galaxy C7’de Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Samsung Galaxy C5’te Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

                                    Samsung Galaxy A30 Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Samsung Galaxy A50 Ekran Görüntüsünü Alama İşlemi

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.