Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Xiaomi Redmi Note 7 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?


26.10.2020
340
Xiaomi Redmi Note 7 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?

Xiaomi Redmi Note 7 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır? Cep telefonlarında sıfırlama işlemi nasıl ve ne şekilde yapılabilir, aradığınız tüm sorularınızın cevabı yazımızda bulabilirsiniz. Telefonlarda sıfırlama işlemi uygulayarak cihazların ilk günkü performansını yakalamak oldukça başarılı bir yöntem olmaktadır. Xiaomi Redmi Note 7 Model cep telefonunu sıfırlamak ya da tabiri caiz ise formatlamak için uygulanacak olan yöntemler aşağıda bilginize sunulmuş bulunmaktadır.

Xiaomi Redmi Note 7 Model Cihaz Ayarlar Menüsünden Nasıl Sıfırlanır?

Xiaomi Redmi Note 7 Model Cihaz Ayarlar Menüsünden Nasıl Sıfırlanır? Xiaomi Redmi Note 7 model cihazın sıfırlanması işlemi için, cihaz üzerinde yapılması gereken adımları sırası ile aşağıdaki gibi takip ederek uygulamanız gerekmektedir.

 • Xiaomi Redmi Note 7 model cihazınızın sıfırlanması işlemine başlamadan önce, telefonunuzun en az % 50 şarjının olduğundan emin olun. Ve eğer mümkün olmakta ise cihazınızı şarja takınız.
 • Xiaomi Redmi Note 7 model cihazınızın sıfırlanma işleminin öncesinde, cihazınızda yer alan bilgileri yedeklemeyi unutmayınız. Xiaomi Redmi Note 7 model cihazınızın sıfırlanması işlemini ardından cihazın içerisinde herhangi bir bilgi birikimi kalmayacaktır.
 • Xiaomi Redmi Note 7 model cihazınızın Ayarlar Menüsünü açınız,
 • Ek Ayarlar seçeneğine tıklayın, Yedekle ve Sıfırla bölümünü açınız,
 • Xiaomi Redmi Note 7 cihazda tüm verileri sil yani Fabrika Ayarlarını sıfırla seçeneğine tıklayınız.
 • Xiaomi Redmi Note 7 model cihazınızın sıfırlanması işlemini ardından, telefon yeniden başlayacak ve fabrika ayarlarına dönecektir. Fabrika ayarlarına dönen Xiaomi Redmi Note 7 telefonunuzun kurulumunu yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Instagram Özellikleri ve Hesap Silme İşlemi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 7 Model Cihaz Kurtarma Modundan Nasıl Sıfırlanır?

Xiaomi Redmi Note 7 Model Cihaz Kurtarma Modundan Nasıl Sıfırlanır? Xiaomi Redmi Note 7 model cihazın sıfırlama işlemi için, Kurtarma Modu üzerinden sırası ile yapılması gerekli olan işlemleri aşağıdaki yazımızın detaylarından bulabilirsiniz.

 • Xiaomi Redmi Note 7 model cihazınızın sıfırlanması işlemine başlamadan önce, telefonunuzun en az % 50 şarjının olduğundan emin olun. Ve eğer mümkün olmakta ise cihazınızı şarja takınız.
 • Xiaomi Redmi Note 7 model cihazınızın sıfırlanması işleminden önce cihazınızı kapalı olduğundan emin olun.
 • Xiaomi Redmi Note 7 model cihazınızın kapalı iken Ses Açma ve Güç tuşlarında titreşim gelene kadar basılı tutunuz.
 • Xiaomi Redmi Note 7 model cihazınız üzerinden yukarıda belirtilen işlemlerin ardından Recovery bölümünde yer alan Ses Kısma tuşu ile birlikte Wipe data / factory reset menüsüne gelerek, bir defa Güç tuşuna basınız.
 • Xiaomi Redmi Note 7 model cihazınızda Yes seçeneğine basın ve bir kere Güç tuşuna basın,
 • Xiaomi Redmi Note 7 model cihazınız üzerinde en son olarak da Reboot System Now seçeneğine gelerek bir kere Güç tuşuna basın,
 • Xiaomi Redmi Note 7 model cihazınızda yukarıda belirtilen işlemlerin ardından cihaz Fabrika Ayarlarına geri dönecektir. Xiaomi Redmi Note 7 model cihazınızda gerekli yüklemeleri yaparak, cihazı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Samsung Marka Telefonlarda Uygulama Durduruldu Hatası Gelince Yapılması Gerekenler!

Samsung Galaxy A80 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?

Cep Telefonlarında Fastboot Modu Nedir? Hangi Telefonla Nasıl Girilir?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.