Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Xiaomi Redmi Note 6 Pro Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?


06.10.2020
400
Xiaomi Redmi Note 6 Pro Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?

Xiaomi Redmi Note 6 Pro Model Telefon Nasıl Sıfırlanır? Akıllı cep telefon modellerinde her geçen gün aranan özellikler arasına bir yenisi daha eklenmektedir. Aslında var olan ama sadece cep telefonu üreticilerinin ve tamir gibi servis işlerine bakanların bildiği yöntemler olmaktadır. Bu gibi yöntemleri neredeyse artık son kullanıcılar da öğrenmiş ve uygulamaya başlamış bulunuyor. Cihazınızın ağırlaşması ya da kilitlenmesi gibi bazı durumlarda başka herhangi bir alternatif kalmadığında uygulayabileceğimiz sıfırlama işlemini sizler için açıklamış bulunuyoruz. Xiaomi Redmi Note 6 Pro model cihazın gerektiği durumlarda nasıl sıfırlanır, hangi durumlarda telefon için yapılacak olan en iyi sıfırlama yöntemi hangisi olmaktadır. Yapılan sıfırlama işlemi ile cihazınızın hızı en az ilk günkü hızını yakalayacaktır. Xiaomi Redmi Note 6 Pro model cep telefonu sıfırlama işlemi için izlenecek yol yazımızda sizler için hazırlamış bulunmaktayız.

Xiaomi Redmi Note 6 Pro Model Cihaz Ayarlar Menüsünden Nasıl Sıfırlanır?

Xiaomi Redmi Note 6 Pro Model Cihaz Ayarlar Menüsünden Nasıl Sıfırlanır? Xiaomi Redmi Note 6 Pro model cihazın sıfırlanması işlemi için, cihaz üzerinde yapılması gereken adımları sırası ile yazımızda belirtmiş bulunmaktayız.

 • Xiaomi Redmi Note 6 Pro model cihazınızın sıfırlanması işlemine başlamadan önce, telefonunuzun en az % 50 şarjının olduğundan emin olun. Ve eğer mümkün olmakta ise cihazınızı şarja takınız.
 • Xiaomi Redmi Note 6 Pro model cihazınızın sıfırlanma işleminin öncesinde, cihazınızda yer alan bilgileri yedeklemeyi unutmayınız. Xiaomi Redmi Note 6 Pro model cihazınızın sıfırlanması işlemini ardından cihazın içerisinde herhangi bir bilgi bulunamaz.
 • Xiaomi Redmi Note 6 Pro model cihazınızın Ayarlar Menüsünü açınız,
 • Ek Ayarlar seçeneğine tıklayın, Yedekle ve Sıfırla bölümünü açınız,
 • Xiaomi Redmi Note 6 Pro cihazda tüm verileri sil yani Fabrika Ayarlarını sıfırla seçeneğine tıklayınız ve ekranda yer alan bilgileri okuyarak sıfırlama işlemini başlatınız.
 • Xiaomi Redmi Note 6 Pro model cihazınızın sıfırlanması işlemini ardından, telefon yeniden başlayacak ve fabrika ayarlarına dönecektir. Fabrika ayarlarına dönen Xiaomi Redmi Note 6 Pro telefonunuzun kurulumunu yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Cep Telefonlarında Fastboot Modu Nedir? Hangi Telefonla Nasıl Girilir? Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 6 Pro Model Cihaz Kurtarma Modundan Nasıl Sıfırlanır?

Xiaomi Redmi Note 6 Pro Model Cihaz Kurtarma Modundan Nasıl Sıfırlanır? Xiaomi Redmi Note 6 Pro model cihazın sıfırlama işlemi için, Kurtarma Modu üzerinden sırası ile yapılması gerekli olan işlemleri aşağıdaki yazımızın detaylarından bulabilirsiniz.

 • Xiaomi Redmi Note 6 Pro model cihazınızın sıfırlanması işlemine başlamadan önce, telefonunuzun en az % 50 şarjının olduğundan emin olun. Ve eğer mümkün olmakta ise cihazınızı şarja takınız.
 • Xiaomi Redmi Note 6 Pro model cihazınızın sıfırlanması işleminden önce cihazınızı kapalı olduğundan emin olun.
 • Xiaomi Redmi Note 6 Pro model cihazınızın kapalı iken Ses Açma ve Güç tuşlarında Mi logosu gelene kadar basılı tutunuz.
 • Xiaomi Redmi Note 6 Pro model cihazınız üzerinden yukarıda belirtilen işlemlerin ardından Recovery bölümünde yer alan Ses Kısma tuşu ile birlikte Wipe data / factory reset menüsüne gelerek, bir defa Güç tuşuna basınız.
 • Xiaomi Redmi Note 6 Pro model cihazınızda Yes seçeneğine basın ve bir kere Güç tuşuna basın,
 • Xiaomi Redmi Note 6 Pro model cihazınız üzerinde en son olarak da Reboot System Now seçeneğine gelerek bir kere Güç tuşuna basın,
 • Xiaomi Redmi Note 6 Pro model cihazınızda yukarıda belirtilen işlemlerin ardından cihaz Fabrika Ayarlarına geri dönecektir. Xiaomi Redmi Note 6 Pro model cihazınızda gerekli yüklemeleri yaparak, cihazı kullanmaya başlayabilirsiniz.

İnternet Hızınızı ve Wi-Fi Gücünü Arttıracak Yöntemler Nelerdir? Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Samsung Galaxy S10, S10e ve S10+ Model Cihazlar Nasıl Sıfırlanır?

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.