Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Xiaomi Redmi AirDots S Kulaklık Tanıtıldı!


15.04.2020
460
Xiaomi Redmi AirDots S Kulaklık Tanıtıldı!

Xiaomi Redmi AirDots S Kulaklık Tanıtıldı! Dünya olarak salgınla oldukça yoğun mücadele vermeye devam ettiğimiz şu günlerde bazı şeyler kaldığı yerden devam etmek için oldukça çaba sarf etmekte. Özellikle de teknoloji dalı salgına karşı hem mücadele, hem destek, hem de yeni ürünler ile ilgili olarak yoluna devam etme çabası içerisinde ve mücadelesinde savaş vermeye devam ediyor. Xiaomi Redmi AirDots S model kulaklık tanıtılmış ve beğenileri toplamaya başlamış bulunmaktadır.

Xiaomi Redmi AirDots S model kulaklık kablosuz model kulaklığı duyurmuş bulunmakta. Kablosuz olarak tasarlanan kulaklık ergonomik yapısı ve oldukça uygun fiyatı ile talepleri üzerine çekeceğe benzemektedir. Xiaomi Redmi AirDots S kablosuz model kulaklık uygun fiyatı ile de tercih nedeni ile seçeneklere eklenecektir.

Xiaomi Redmi AirDots S Kulaklık Özellikleri Nelerdir?

Xiaomi Redmi AirDots S Kulaklık Özellikleri Nelerdir? Lansmanı yapılan Xiaomi marka Redmi AirDots S kablosuz kulaklık fiyatı ve özellikleri ile göz doldurmaya geliyor. Özellik olarak oldukça ayrıntılar bulunduran kulaklık sadece bu yönü ile değil de fiyatı ile de dikkatleri üzerine toplayacak gibi duruyor. Bluetooth 5.0 teknolojisini desteklemekte olan Redmi AirDots S model kulaklık oldukça düşük gecikme moduna sahip olmaktadır. Bu özelliği sayesinde oyun oynarken, müzik dinlerken ya da video izlerken herhangi bir şekilde gecikme yaşanmayacaktır. Aktarım en küçük minimum seviyede olacaktır. Kulaklık üzerinde bulunan tuşla birlikte kişisel asistana ulaşabilmek mümkün olmaktadır. Ayrıca kulaklık Google Assistan, Siri ve XiaoAl desteğine de sahip olmaktadır.

Xiaomi Redmi AirDots S model kulaklık, temel seviyede de olsa gürültü engelleyiciye sahip olmaktadır. Sesin karşı tarafa ulaşmasını daha net bir şekilde sağlamaktadır. Redmi AirDots S model kulaklık tek seferde 4 saat aralıksız kullanım sunmaktadır. Şart kutusu ile birlikte toplam olarak 12 saat batarya ömrüne sahip olmaktadır. İlk olarak Çin sınırları içinde satışa sunulması planlanmaktadır. Redmi AirDots S model kulaklığın fiyatı ise 99 Yuan, yani 95TL olmaktadır. Ürünün Türkiye sınırlarına ne zaman geleceği hakkında net bir bilgi henüz bulunmamaktadır.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.