Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Xiaomi Mi Smart Band 5 Akıllı Bilekliğin Türkiye Fiyatı Belli Oldu!


22.07.2020
276
Xiaomi Mi Smart Band 5 Akıllı Bilekliğin Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

Xiaomi Mi Smart Band 5 Akıllı Bilekliğin Türkiye Fiyatı Belli Oldu! Merkezi Çin olan teknoloji üretim şirketi Xiaomi, oldukça uzun zamandır beklenen yeni akıllı bilekliğini olan Xiaomi Mi Smart Band 5 Türkiye’deki satış fiyatı belirlenmiş bulunmaktadır. Xiaomi Mi Smart Band 5’in fiyatı ve özelliklerine yazımızın içeriğinden ulaşabileceksiniz.

Xiaomi Mi Smart Band 5’in içermiş olduğu 1.1 inç renkli AMOLED ekran ile görüntü alanı bir önceki model ile kıyaslandığı zaman % 20 oranında artmış bulunuyor. Cihaz 5 ATM suya dayanıklılık sertifikasına sahip olmaktadır. Xiaomi Mi Smart Band 5 akılı bilekliğin havuzdan piste ya da sörften duşa kadar ıslak ya da kuru fark etmeksizin bu gibi alanlarda sorunsuz olarak çalışabilmektedir. Xiaomi Mi Smart Band 5 model cihaz salon bisikleti, eliptik bisiklet, yoga, kondisyon küreği ve ip atlama uygulamalarının da içinde olduğu toplam 11 egzersiz modu ile piyasaya sunulmaktadır.

Xiaomi Mi Smart Band 5 Akıllı Bilekliğin Fiyatı ve Özellikleri Nelerdir?

Xiaomi Mi Smart Band 5 Akıllı Bilekliğin Fiyatı ve Özellikleri Nelerdir? Xiaomi Mi Smart Band 5 akıllı bileklik kullanıcıları için oldukça geniş içerikler ile donatılmış bulunuyor. Mi Smart Band 5 akıllı bilekliğin içerisinde toplamda 11 adet egzersiz programı bulunmaktadır. Cihaz diğer yandan fitness esnasında PPG nabız ölçer alıcısı ile birlikte artık % 50 oranında daha doğru sonuçlara ulaşmamızı sağlamaktadır. Cihaz bu şekilde kalp sağlığı ve aynı zamanda uyku durumunu, stres seviyesini ve hatta aylık periyodu yakın takibe almaktadır. Mi Smart Band 5 model cihazın ek olarak bir özelliği daha bulunmaktadır. Bu da cihazın tüm bilgileri bir araya toplayıp sağlık seviyesinin anlaşılmasını sağlayan Kişisel Aktivite İstihbaratı değerini de barındırmaktadır.

Xiaomi Mi Smart Band 5 cihazın bataryası, daha geniş ekrana sahip olurken, cihaza yeni eklenen özelliklere güç vermek zere tasarlanan bataryası ile 14 güne kadar aralıksız kullanım desteği sağlamaktadır. Mi Smart Band 5 model cihazın tamamı ile yeni şarj çözümü sayesinde, cihazın şarj etme zamanı geldiğinde ise cihazın banttan çıkarılmasına gerek bulunmamaktadır. Cihazın manyetik olan arka kısmı kullanılarak şarj ünitesine yerleştirilerek şarj işlemi başlatılabilmektedir. Xiaomi Mi Smart Band 5 model cihaz Türkiye için 5.329TL etiketi ile birlikte satışa sunulmuş bulunuyor.

Son Kullanma Tarihi ve Tavsiye Edilen Tüketim Tarihi Arasındaki Fark Nedir?

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.