Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Xiaomi Mi Note 10 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?


08.10.2020
434
Xiaomi Mi Note 10 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?

Xiaomi Mi Note 10 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır? Akıllı cep telefon modellerinde her geçen gün aranan özellikler arasına bir yenisi daha eklenmektedir. Aslında var olan ama sadece cep telefonu üreticilerinin ve tamir gibi servis işlerine bakanların bildiği yöntemler olmaktadır. Bu gibi yöntemleri artık son kullanıcılar da öğrenmiş ve uygulamaya başlamış bulunuyor. Cihazınızın ağırlaşması ya da kilitlenmesi gibi bazı durumlarda başka herhangi bir alternatif kalmadığında uygulayabileceğimiz sıfırlama işlemini sizler için açıklamış bulunuyoruz. Cihazınızı sıfırlamak ve yeniden kurarak kullanmak en son yapılacaklar arasında yer alsa da bazı durumlarda artık kaçınılmaz olmaktadır. Bu gibi durumları çözüme kavuşturmak için aşağıda belirtilen yöntemleri izleyerek, cihazınızı yeniden kullanmaya başlayabilirsiniz. Xiaomi Mi Note 10 model cihazın gerektiği durumlarda nasıl sıfırlanır, hangi durumlarda telefon için yapılacak olan en iyi sıfırlama yöntemi hangisi olmaktadır. Yapılan sıfırlama işlemi ile cihazınızın hızı en az ilk günkü hızını yakalayacaktır. Xiaomi Mi Note 10 model cep telefonu sıfırlama işlemi için izlenecek yol yazımızda sizler için hazırlamış bulunmaktayız.

Xiaomi Mi Note 10 Model Cihaz Ayarlar Menüsünden Nasıl Sıfırlanır?

Xiaomi Mi Note 10 Model Cihaz Ayarlar Menüsünden Nasıl Sıfırlanır? Xiaomi Mi Note 10 model cihazın sıfırlanması işlemi için, cihaz üzerinde yapılması gereken işlemleri sırası ile yazımızda belirtmiş bulunmaktayız.

 • Xiaomi Mi Note 10 model cihazınızın sıfırlanması işlemine başlamadan önce, telefonunuzun en az % 50 şarjının olduğundan emin olun. Sıfırlama işlemini yapacağınız alanda priz bulunuyor ise eğer cihazınızı şarja takınız.
 • Xiaomi Mi Note 10 model cihazınızın sıfırlanma işleminin öncesinde, cihazınızda yer alan bilgileri yedeklemeyi unutmayınız. Cihazınızda yedekleme işlemini yapmadan sıfırlamaya başlarsanız eğer Xiaomi Mi Note 10 model cihazınızın sıfırlanması işlemini ardından cihazın içerisinde herhangi bir bilgi bulamazsınız.
 • Xiaomi Mi Note 10 model cihazınızın Ayarlar Menüsünü açınız,
 • Genel Yönetim seçeneğinde yer alan Sıfırla bölümünü açınız,
 • Xiaomi Mi Note 10 cihazda tüm verileri sil yani Fabrika Ayarlarını sıfırla seçeneğine tıklayınız ardından telefon koruma yönteminiz ile onaylayarak işlemini başlatınız.
 • Xiaomi Mi Note 10 model cihazınızın sıfırlanması işlemini ardından, telefon yeniden başlayacak ve fabrika ayarlarına dönecektir. Fabrika ayarlarına dönen Xiaomi Mi Note 10 telefonunuzun kurulumunu yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Cep Telefonlarında Fastboot Modu Nedir? Hangi Telefonla Nasıl Girilir? Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Xiaomi Mi Note 10 Model Cihaz Kurtarma Modundan Nasıl Sıfırlanır?

Xiaomi Mi Note 10 Model Cihaz Kurtarma Modundan Nasıl Sıfırlanır? Xiaomi Mi Note 10 model cihazın sıfırlama işlemi için, Kurtarma Modu üzerinden sırası ile yapılması gerekli olan işlemleri aşağıdaki yazımızın detaylarından bulabilirsiniz.

 • Xiaomi Mi Note 10 model cihazınızın sıfırlanması işlemine başlamadan önce, telefonunuzun en az % 50 şarjının olduğundan emin olun. Ve eğer mümkün olmakta ise cihazınızı şarja takınız.
 • Xiaomi Mi Note 10 model cihazınızın sıfırlanması işleminden önce cihazınızı kapalı olduğundan emin olun.
 • Xiaomi Mi Note 10 model cihazınızın kapalı iken Ses Açma ve Güç tuşlarında Mi logosu gelene kadar basılı tutunuz.
 • Xiaomi Mi Note 10 model cihazınız üzerinden yukarıda belirtilen işlemlerin ardından Recovery bölümünde yer alan Ses Kısma tuşu ile birlikte Wipe data / factory reset menüsüne gelerek, bir defa Güç tuşuna basınız.
 • Xiaomi Mi Note 10 model cihazınızda Yes seçeneğine basın ve bir kere Güç tuşuna basın,
 • Xiaomi Mi Note 10 model cihazınız üzerinde en son olarak da Reboot System Now seçeneğine gelerek bir kere Güç tuşuna basın,
 • Xiaomi Mi Note 10 model cihazınızda yukarıda belirtilen işlemlerin ardından cihaz Fabrika Ayarlarına geri dönecektir. Xiaomi Mi Note 10 model cihazınızda gerekli yüklemeleri yaparak, cihazı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Instagram Özellikleri ve Hesap Silme İşlemi

Xiaomi Redmi Note 9 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?

Whatsapp Silinen Mesajı Geri Getirme İşlemi

Modem Işığı Neden Yanmıyor?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.