Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Xiaomi Mi 4, Xiaomi Mi 5 Model Cihazlar İçin Ekran Görüntüsü Alma İşlemi


27.05.2020
399
Xiaomi Mi 4, Xiaomi Mi 5 Model Cihazlar İçin Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Xiaomi Mi 4, Xiaomi Mi 5 Model Cihazlar İçin Ekran Görüntüsü Alma İşlemi, tüm akıllı cihazlarda en çok kullanılan ve en çok araştırılan yöntemlerden birisi olmaktadır. Xiaomi model akıllı cihazlar piyasaya çıktığı günden bu yana en çok satan akıllı cihazlar arasında yerini almayı başarmış oldukça başarılı sayılan bir marka olmaktadır. Bu kapsamda akıllı cihazlarda aradığı tüm özelliklerin bulunması bakımından oldukça önem taşıyan bir özellik olmaktadır. Özellikle akıllı cihazlarda en çok aranan özelliklerden birisi ise ekran görüntüsünü alma işlemi diyebiliriz.

Xiaomi marka akıllı cihazların Xiaomi Mi 4 ve Xiaomi Mi 5 model cihazlar için ekran görüntüsünü alma işlemi nasıl gerçekleştiriliyor bu konuda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Xiaomi piyasada yer almaya başladığı günden bu güne en çok satan marka ve modeller arasında yerini almış bulunuyor. Oldukça şık tasarımları ve kullanım açısından da oldukça basite indirgenmiş özelliği ile en çok satanlar arasında yerini çoktan almış bulunuyor.

Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Ekran Görüntüsü Alma İşlemi, Xiaomi marka akıllı telefonlardan Xiaomi Mi 4 ve Xiaomi Mi 5 model cihazların ekran görüntüsü alma işlemi nasıl gerçekleştiriliyor, Xiaomi markasının bu model cihazları için ekran görüntüsü alma işlemi yöntemlerini detaylı olarak açıklayacağız.

Xiaomi Mi 4 ve Xiaomi Mi 5 model akıllı cihazlarda ekran görüntüsünü alabilmek için ilk olarak ekran görüntüsünü almak istediğiniz ekranı açın, istediğiniz ekranın görüntüsünü almak için cihazın ses kısma ve güç düğmelerine aynı anda birkaç saniye basılı tutmanız yeterli olacaktır. Telefonunuzdan denklaşör sesini duyduğunuzda işleminizin başarılı bir şekilde gerçekleştiğini anlayabilirsiniz. Aldığınız ekran görüntüsü cihazınızın galeri bölümüne kayı edilmiş bulunmaktadır. Aldığınız ekran görüntülerini buradan görüntüleyebilir istediğiniz değişikliği yaparak, dilediğiniz kişiye gönderim sağlayabilirsiniz.

LG K4’te Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Huawei P Smart 2019 Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Samsung Galaxy J5’te Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.