Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Xiaomi Kulaklıkları Telefonların İçine Taşıyor!


04.08.2020
365
Xiaomi Kulaklıkları Telefonların İçine Taşıyor!

Xiaomi Kulaklıkları Telefonların İçine Taşıyor! Xiaomi telefonlarına takılan kulaklıklar için devrim niteliği taşıyan patent almış bulunuyor. Xiaomi’nin yepyeni patentine göre taşıması her zaman sıkıntı olan kulaklıklar bundan sonra telefonun içerisinden çıkacak. Bu şekilde ek şarj kutusu taşımaya gerek kalmaksızın oldukça kolay bir şekilde taşınacaklar.

Xiaomi ürettiği her akıllı telefon üreticisinde olduğu gibi Ar-Ge yatırımları ile geleceğin teknolojik ürünlerine alt yapı hazırlamaya devam ediyor. Kablosuz kulaklık konusunda Huawei gibi üreticilere ek olarak Xioami de özellikle uygun fiyatlı kulaklık çözümleri ile birlikte oldukça önem taşıyan bir yol katetmiş bulunuyor. Ama yinede Xiaomi bu durumu yine de bir adım daha ileriye taşıma konusunda kararlı görünüyor. Xiaomi taşıması için bazı durumlarda dert olan kulaklıklar için çözüm yolu bulmuş olmaktadır. Xiaomi kablosuz kulaklıkları cihaz üzerinde sıra dışı bir yere taşıma çalışmalarına başlamış bulunuyor.

Xiaomi Kulaklıkları Çıkart, Döndür ve Dinle Teknolojisi Üretecek!

Xiaomi Kulaklıkları Çıkart, Döndür ve Dinle Teknolojisi Üretecek! LetsGoDijital tarafından yayınlanmış olan ve Xiaomi’ye ait olduğu söylenen çalışmalara göre Xiaomi, dahili kablosuz kulaklıklara sahip akıllı telefonlar üzerinde çalışmaya başlamış bulunuyor. Yayımlanmış olan görsellere bakıldığında ise Xiaomi kablosuz kulaklıkları telefonun üst kısmına yerleştirecek gibi gözüküyor. Yayımlanan resimlerde görüldüğü üzere normal formatında bulunan kulaklıklar telefonların üst kısmındaki iki noktaya, sanki kutularına yerleştirircesine sokularak, uçlarının da yukarı doğru döndürülmesi sağlanıyor. Bu şekilde Xiaomi cihazlarının normal bir telefondan farkı bulunmuyor.

Müzik dinleme istendiğinde ise kulaklıklar çıkartılıyor, uçları döndürülerek kablosuz kulaklık formuna getirilmekte olan kulaklıklar ile müzik keyfi doyasıya yaşanıyor. Kulaklıkların ne kadar süre şarjının gittiği ise herhangi bir detay içermiyor. Dahili kablosuz kulaklıklara sahip akıllı telefon ile birlikte kullanıcıların taşıması gereken ek bir şarj kutusundan kurtulunması hedeflenmektedir. Ancak bu telefonu hiçbir zaman piyasada görememe durumu da bulunuyor. Sadece konsept olarak kalabileceği gibi çalışmanın oldukça ilginç olduğu da gözlerden kaçmamaktadır.

 Motorola’dan Yeni Ekranı Katlanabilen Telefon

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.