Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Xiaomi Black Shark 3, 128 GB Model Cihaz Ekran Görüntüsü Alma İşlemi


16.07.2020
273
Xiaomi Black Shark 3, 128 GB Model Cihaz Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Xiaomi Black Shark 3, 128 GB Model Cihaz Ekran Görüntüsü Alma İşlemi, Piyasada oldukça tercih edilen modeller arasında yer alan Xiaomi model cihazlar kullanım açısından da oldukça kolay olan cihazlardandır. Xiaomi Black Shark 3, 128 GB model cihazlarda da diğer telefonlar gibi ekran görüntüsünü almak oldukça basit ve kolay bir işlem olmaktadır.

Xiaomi Black Shark 3, 128 GB model cihazlarda ekran görüntüsünü almak diğer Android telefonlar gibi biate indirgenmiş ve oldukça pratiğe indirilmiş bulunmaktadır. Xiaomi Black Shark 3, 128 GB model cihaz için ekran görüntüsü alma işlemi için birden fazla seçenek sunulmaktadır. Xiaomi Black Shark 3, 128 GB model cihaz için ekran görüntüsü alma seçeneklerine yazımızdan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Xiaomi Black Shark 3, 128 GB Model Cihaz İçin Tuşlar Yöntemi İle Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Xiaomi Black Shark 3, 128 GB Model Cihaz İçin Tuşlar Yöntemi İle Ekran Görüntüsü Alma İşlemi, Belirtilen şekilde ekran görüntüsü almak için ilk olarak görüntüsünü almak istediğiniz ekranı açın ve daha sonra ses kısma ve güç düğmesini aynı anda birkaç saniye basılı tutmanız yeterli olacaktır. Gelen denklaşör sesi işleminizin başarılı bir şekilde gerçekleştiğini ve aldığınız ekran görüntüsüne cihazınızın galeri bölümünden ulaşabileceğinizi belirtmektedir.

Xiaomi Black Shark 3, 128 GB Model Cihaz İçin 3 Parmak Yöntemi ile Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Xiaomi Black Shark 3, 128 GB Model Cihaz İçin 3 Parmak Yöntemi ile Ekran Görüntüsü Alma İşlemi, Xioamo model cihazlarda en çok tercih edilen ekran görüntüsü alma yöntemlerden bir tanesi de 3 parmak yöntemi olmaktadır. Ekran görüntüsünü almak istediğiniz sayfayı açın ve ekranın üst kısmından üç parmağınız ile yukarıdan aşağıya doğru üç parmağınız ile kaydırmanız ekran görüntüsünü başarılı bir şekilde almanıza yardımcı olacaktır. Belirtilen üç parmak yöntemini aktifleştirmek için cihazınızın Ayarlar / Ek Ayarlar / Kısayollar / Ekran Görüntüsü yollarını izleyerek üç parmak ile ekran görüntüsü alma işlemini aktifleştirebilirsiniz.

Xiaomi Black Shark 3, 128 GB Model Cihaz ile Ekran Görüntüsünü Hızlı Menü Yöntemiyle Alma İşlemi

Xiaomi Black Shark 3, 128 GB Model Cihaz ile Ekran Görüntüsünü Hızlı Menü Yöntemiyle Alma İşlemi, Xiaomi Black Shark 3, 128 GB model cihaz için ekran görüntüsü alma yöntemlerinden birisi de hızlı menüyü kullanmak olmaktadır. Ekran görüntüsünü almak istediğiniz sayfayı açtıktan sonra ekranın üstünden aşağıya doğru çektiğinizde açılan menüden Screenshot (Yakala) seçeneğini seçmeniz durumunda bulunduğunuz ekranın resmini anında kayda alacaktır. Alınan ekran görüntüsüne cihazın galerisinden ulaşabilirsiniz.

Huawei Mate 10 Lite Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Samsung Galaxy J8 Ekran Görüntüsü Alma İşlemi 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.