Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Xbox Series X Seri Üretim Başladı, Çıkış Tarihi Bekleniyor!


18.05.2020
430
Xbox Series X Seri Üretim Başladı, Çıkış Tarihi Bekleniyor!

Xbox Series X Seri Üretim Başladı, Çıkış Tarihi Bekleniyor! Microsoft yeni nesil oyun konsolu olan Xbox Series X seri üretime başladı. Başlanan seri üretimin ardından ise tüm gözler Xbox Serie X oyun konsolunun ne zaman satışa çıkacağına çevrildi. Konsol sektörünün önde gelen isimlerinden Microsoft, yeni nesil Xbox Series X’in tanıtımını oldukça kısa süre önce gerçekleştirmiş bulunuyor. Xbox Series X teknik özellikleri ve sade olan tasarımı ile oyun severlerden tam not almayı başarmıştı.

Microsoft tasarladığı Xbox Series X ile Sony ile aralarındaki farkı kapatmak için çabalıyor. Bu çalışması ile Microsoft durumunu ne kadar ve nasıl toparlayacak zaman gösterecek.

Xbox Series X Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Xbox Series X Çıkış Tarihi Ne Zaman? Xbox’ın Fransa’daki başarısının arkasındaki isim geçtiğimiz hafta sonu Xboxygen’e konuşarak, Xbox Series X’in seri üretime geçtiğini ve konsolunun lansman sürecinde olabildiğince fazla ülke genelinde satışa sunulmasını planladıklarını belirtti. Gelbert Fransa’nın da öncelikli ülkeler arasında olduğunu belirtirken, Türkiye geneline ne zaman sunulacak sorusu kafalarda yer edindi. Xbox Series X’in tanıtımı Türkiye genelinde de tanıtımı gecikmeli olarak yapılmıştı.

3.partı ithalatçı grubu konsolun çıkışının hemen ardından Xbox One’ı Türkiye’ye getirmiş bulunuyor. Fakat Microsoft Türkiye bandrollü ürünlerin ülkemiz genelinde satışa sunulması beklenilenden uzun sürmüş bulunuyor. Buradan yola çıkarak Xbox Series X’in lansmanda Türkiye’nin öncelikli ülkeler arasında olmayacağını tahmin etmek zor olmasa gerek. Ülke genelinde konsol kullanıcılarının Xbox tarafından kullanıcısı fazla olmasa gerek. Konsolun satışa sunulacağı tarih ise 2020 yılının son çeyreğinde olacağı bilinmektedir. Tahmini satış tarihi de Kasım 2020 ayının ortaları olmaktadır.

Facebook Afrika’ya 37 Bin Kilometre İnternet Altyapısı Kuruyor!

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.