Cepyo | Tarifeler ve Paketler

World Of Warcraft Shadowlands Çıkış Tarihi Açıklandı!


28.08.2020
375
World Of Warcraft Shadowlands Çıkış Tarihi Açıklandı!

World Of Warcraft Shadowlands Çıkış Tarihi Açıklandı! Blizzard Entertainment’in çevrim içi rol yapma oyununun sekizinci genişleme paketi olan World Of Warcraft, Shadowlands 27 Ekim 2020 tarihinde oyuncular ile buluşmaya hazırlanıyor. Azeroth’un parçalanmış gökyüzünün ötesinde sonsuz ahretlerin yer aldığı bir diyar olan Shadowlands bulunuyor. Fani ruhlar burada geçmişleri ile hesaplaşıyor. Yeni amaçlar keşfediyor ya da edebi bir ıstırap ile karşı karşıya geliyor. World Of Warcarft Shadowlands 27 Ekim 2020 tarihinde çıkışı ile birlikte Horde ve Alliance’nin kahramanları, öteki dünyada kaderlerini şekil verecekler. Azeroth’un koruyucuları, Shadowlands’a adım atar atmaz karmaşa içinde kalan bir diyarla karşı karşıya kalacak. Erdemli ruhlar hatalı şekilde Maw’un ebedi karanlığına bırakılırken, öteki dünyanın farklı diyarlarına hükmeden ahitler, Shadowlands’ın yıkım ve çalkantıyla baş başa kalmaktadır. Uzun zaman öncesinden hapsolan kadim bir kötülük zincirlerini kırmak için güç toplamaya devam ediyor. Oyuncuların öteki dünyanın bilinmeyen yönlerini keşfetmesi, kendi prensip ve amaçlarına uygun bir ahitle işbirliği yapması sonucunda bu diyara denge getirmesi bekleniyor.

World Of Warcraft Shadowlands Özellikleri

World Of Warcraft Shadowlands Özellikleri, Warcraft’ın öteki dünyasını keşfedin. Perdenin diğer ötesindeki dünyada sizi nasıl harikalar ve dehşetlerin beklediğini keşfedin. Bastion’ın ışıltılı topraklarında dolaşarak, Revendreth’in gotik zirvelerinde kendinizi kaybedin. Oribos’taki kader noktasında bezginliği keşfedin.

Kendinize Bir Ahit seçin, Shadowlands’deki dört ahitten birini kendinize adayın. Bunların her birini kendi hikaye örgülerine, oynanış özelliklerine ve amaçları uğruna savaşan kişilere sunmuş olduklrı özel güçlere sahip olmaktadır. Bastion’ın cesur Kyrian’ları ya da Revendreth’in gururlu Venthyr’leri arasında seçim yapın.  Lanetliler Kulasine Tırmanın, Evrenin en kötü ruhları, Jailer adı verilen korkunç bir varlığın emri altındaki hapishane Torghast’a kapatılmış bulunuyor. Bu durumum sürekli olarak değişen roguelike deneyime hem bireysel şekilde hem de en fazla beş kişiden oluşan gruplara katılabilirsiniz.

Bir ölüm şövalyesi olarak yükselin, bir zamanlar Liç Kral’ın miğferi ile Scourge’ü kontrol altında tutan eski paladin Bolvar Fordragon, ölüm şövalyelerinin sayısını arttırmaya kararlı görünüyor. Artık tüm müttefik ırkların yanı sıra panderenler de uğursuz grubuna katılabileceklerdir. Oyun içerisinde geçirilen zamana bağlı olarak da oldukça çetinleşen Maw’da Jalier’a göğüs gerin. Seçtiğiniz ahitten önemli karakterler ile Ruh Bağları kurarak onların kendilerine has güçlerini paylaşın.

Ücretsiz İçerik İzleme İsteği Kişisel Verileri Tehlikeye Atabiliyor!

Realme X2 Pro Model Akıllı Telefon ve Özellikleri

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.