Cepyo | Tarifeler ve Paketler

WatsonsRexona Çekiliş Kampanyası


13.02.2021
47
WatsonsRexona Çekiliş Kampanyası

WatsonsRexona Çekiliş Kampanyası, Watsons tarafından yepyeni bir çekiliş kampanyası daha sizlere sunulmuş olmaktadır. Watsons tarafından düzenlenmekte olan Rexona çekiliş kampanyasına katılabilmek için yapmanız gereken Türkiye genelinde bulunan Watsons mağazalarından 10TL ve katlarında Rexona Men markalı ürünlerden satın almak olmaktadır. Watsons üzerinden gerçekleştirilen Rexona Men markalı ürünlerden alış veriş işleminin ardından, yapılan alış verişin fiş, fatura ya da e-arşiv faturasının fotoğrafını çekerek Çek Kazan uygulamasına göndermek olmaktadır. WatsonsRexona Çekiliş Kampanyasında yapılacak olan çekiliş işlemine katılabilmek için 8 Mart 2021 tarihine kadar, Watsons mağazalarından 10TL ve katlarında Rexona Men markalı ürünlerden satın almanız gerekmektedir. WatsonsRexona Çekiliş Kampanyası kapsamında yapılacak olan hediye çekiliş işleminde dağıtılacak olan hediyeler aşağıda belirtilmiş bulunulmaktadır.

 • 1 Adet; Barcelona Forma
 • 6 Adet; Chelsa Forma

WatsonsRexona Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

WatsonsRexona Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Belirtilen RexonaMen  çekiliş kampanyasına katılabilmek için yapmanız gereken kampanyanın geçerli olduğu tarihler arasında Türkiye genelinde yer alan Watsons Mağazalarından ya da watsons.com internet adresi üzerinden 10TL ve katlarında Rexona Men ürünlerinden satın almanız gerekmektedir. Kampanya kapsamında yapılan her 10TL Rexona Men markalı ürün alış verişine 1 adet çekiliş hakkı sunulacaktır. WatsonsRexona Çekiliş Kampanyası doğrultusunda gerçekleştirilen 10TL ve katlarındaki Rexona Men ürün alış verişinin ardından İOS ve Android sisteme sahip cep telefonlarına indirmiş oldukları Çek Kazan uygulamasına üye olmaları gerekmektedir. Çek Kazan uygulamasını cep telefonuna indirmek tamamen ücretsiz olmaktadır. Çek Kazan uygulamasına kişisel bilgiler doğrultusunda gerçekleştirilen üyelik işleminin ardından Rexona Men- Watsons kampanya adının seçilmesi ve yapılan alış verişin fiş, fatura ya da e-faturanın fotoğraflarını yüklemeleri gerekmektedir. Sistem tarafından yapılan gerekli incelemenin ardından katılımcıya çekiliş hakkı verilecektir.

FastPay İPhone 12 Çekiliş Kampanyası 2 Hakkında bilgi alabilirsiniz.

WatsonsRexona Çekilişi Kampanya Detayları

 • WatsonsRexona Çekiliş Kampanyası, Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. adına Milli Piyango İdaresinin 20.01.2021 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • WatsonsRexona Çekiliş Kampanyası 03.02.2021 – 08.03.2021 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • WatsonsRexona Çekiliş Kampanyasına katılmak için yapmanız gereken Türkiye Watsons Mağazalarından ya da watsons.com internet adresi üzerinden 10TL ve katlarında Rexona Men ürünlerinden satın almanız gerekmektedir.
 • WatsonsRexona Çekiliş Kampanyasında yapılan her 10TL Rexona Men markalı ürün alış verişine 1 adet çekiliş hakkı sunulacaktır.
 • WatsonsRexona Çekiliş Kampanya doğrultusunda gerçekleştirilen 10TL ve katlarındaki Rexona Men ürün alış verişinin ardından İOS ve Android sisteme sahip cep telefonlarına indirmiş oldukları Çek Kazan uygulamasına üye olmaları gerekmektedir.
 • WatsonsRexona Çekiliş Kampanyasında Çek Kazan uygulamasını cep telefonuna indirmek tamamen ücretsiz olmaktadır.
 • WatsonsRexona Çekiliş Kampanyasında Çek Kazan uygulamasına kişisel bilgiler doğrultusunda gerçekleştirilen üyelik işleminin ardından Rexona Men- Watsons kampanya adının seçilmesi ve yapılan alış verişin fiş, fatura ya da e-faturanın fotoğraflarını yüklemeleri gerekmektedir.
 • WatsonsRexona Çekiliş Kampanyasında Çek kazan uygulamasına yapılan yükleme işleminin ardından, sistem tarafından yapılan gerekli incelemenin ardından katılımcıya çekiliş hakkı verilecektir.
 • WatsonsRexona Çekiliş Kampanyasında, Çek Kazan uygulamasına girilen üyelik bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliği katılımcının sorumluğunda olmaktadır.
 • WatsonsRexona Çekiliş Kampanyasında katılım gerçekleştirilen fiş, fatura ve e-faturanın uygun şekilde saklanması katılımcının sorumluluğunda olmaktadır.
 • WatsonsRexona Çekiliş Kampanyasında gerçekleştirilecek olan hediye çekiliş işlemi 26.03.2021 tarihinde düzenlenecektir.
 • WatsonsRexona Çekiliş Kampanyasında yapılan hediye çekiliş işleminin ardından dağıtılacak olan ürünlerden 1 kişi Barcelona Forması kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 599TL olmaktadır.
 • WatsonsRexona Çekiliş Kampanyasında yapılan hediye çekiliş işleminin ardından dağıtılacak olan ürünlerden 6 kişi Chelsa Forması kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 599TL olmaktadır.
 • WatsonsRexona Çekiliş Kampanyasında koşullara uygun olmayan fiş ve faturalara işlem yapılamaz.
 • WatsonsRexona Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş işleminde hediye kazanan talihliler 31.03.2021 tarihinde Takvim Gazetesinde yayımlanacaktır.
 • WatsonsRexona Çekiliş Kampanyasında ikramiye kazanan asil talihliler 15.04.2021 tarihine kadar, yedek talihliler ise 30.04.2021 tarihine kadar kimlikleri ile başvuruda bulunmak zorundadır.
 • WatsonsRexona Çekiliş Kampanyasında belirtilen tarihlere kadar başvuruda bulunmayan talihlilere hediyeleri verilmeyecektir.
 • WatsonsRexona Çekiliş Kampanyasında bir kişi birden fazla hediye kazanamaz.
 • WatsonsRexona Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılıp ikramiye kazansalar dahi hediyeleri kendilerine teslim edilmez.
 • WatsonsRexona Çekiliş Kampanyasına katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

Türk Telekom ArayanıBil Samsung A71 Çekiliş Kampanyası

Parke Profil Volkswagen Transporter Çekiliş Kampanyası

Getir Eti Çekiliş Kampanyası

Şanslı Çark 1.Dönem Çekiliş Kampanyası

Akasya AVM PS5 Çekiliş Kampanyası

Lifebox İPhone Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.