Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Watsons Maybelline New York Vespa Motosiklet Çekiliş Kampanyası


20.09.2020
444
Watsons Maybelline New York Vespa Motosiklet Çekiliş Kampanyası

Watsons Maybelline New York Vespa Motosiklet Çekiliş Kampanyası kapsamında, Watsons Card ile 100TL ve katlarında alışveriş yapanlara 1 adet Vespa Primavera motosiklet, 3 adet Dyson saç şekillendirici ve 5 adet Apple Airpods kulaklık çekilişine katılma şansı sunulacaktır. Düzenlenen kampanya kapsamında Watsons Maybelline New York Vespa Motosiklet Çekilişine katılma hakkı verilecektir. Düzenlenen kampanya kapsamında çekilişe katılmak için Watsons mağazalarından Watsons Card ile yapacakları 100TL ve katları Maybelline New York ürünü almaları gerekmektedir. Düzenlenen kampanya 30.09.2020 tarihine kadar geçerli olmaktadır. Düzenlenen kampanya kapsamında yapılacak olan çekiliş sonunda dağıtılacak olan hediye ürünler aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • 1 Adet; Vespa Primavera Motosiklet
 • 3 Adet; Dyson Airwap Complete Saç Şekillendirici
 • 5 Adet; Apple Airpods Kulaklık

Watsons Vespa Motosiklet Çekilişine Katılım Sağlayabileceğiniz Ürünler

Watsons Vespa Motosiklet Çekilişine Katılım Sağlayabileceğiniz Ürünler, Düzenlenen kampanya kapsamında 30.09.2020 tarihine kadar Türkiye genelinde yer alan Watsons mağazalarından ya da watsons.com.tr internet adresi üzerinden yapılacak 100TL ve katları alışverişlere 1 çekiliş hakkı verilecektir. Düzenlenen Watsons Maybelline New York Vespa Motosiklet Çekiliş kampanyası kapsamında Türkiye genelinde yer alan Watsons mağazalarından ya da watsons.com.tr adresi üzerinden yapılacak 100TL ve katları şeklinde Watsons Card ile Maybelline New York ürün alış verişlerine, 100TL’ye 1 çekiliş olarak katılım hakkı verilecektir.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Watsons Maybelline New York Vespa Motosiklet Çekilişine Katılım Şartları

 • Watsons Maybelline New York Vespa Motosiklet Çekiliş Kampanyası L’Oreal Türkiye Kozmetik San. Tic. A.Ş. adına Milli Piyango İdaresinin 20.08.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Watsons Maybelline New York Vespa Motosiklet Çekiliş Kampanyası 31.08.2020 – 30.09.2020 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Watsons Maybelline New York Vespa Motosiklet Çekiliş Kampanyasın kapsamında Türkiye genelinde yer alan Watsons mağazalarından ya da watsons.com.tr internet adresi üzerinden yapılacak 100TL ve katları alışverişlere 1 çekiliş hakkı verilecektir.
 • Watsons Maybelline New York Vespa Motosiklet Çekiliş Kampanyasına çekiliş hakkı alabilmek için Watsons Maybelline New York Vespa Motosiklet Çekiliş kampanyası ile Türkiye genelinde yer alan Watsons mağazalarından ya da watsons.com.tr adresi üzerinden yapılacak 100TL ve katları şeklinde alışveriş yapmaları gereklidir. Watsons Card ile Maybelline New York ürün alış verişlerine, 100TL’ye 1 çekiliş olarak katılım hakkı verilecektir.
 • Watsons Maybelline New York Vespa Motosiklet Çekiliş Kampanyası, Türkiye genelindeki Watsons mağazalarından ya da watsons.com.tr adresi üzerinden Watsons Card ile yapılan alışverişlerde geçerli olmaktadır.
 • Watsons Maybelline New York Vespa Motosiklet Çekiliş Kampanyası, kapsamında yapılacak olan çekiliş sonunda 1 kişiye Vespa Primavera Motosiklet hediye edilecektir. Vespa Primavera Motosiklet ürün perakende satış bedeli 34.500TL olmaktadır.
 • Watsons Maybelline New York Vespa Motosiklet Çekiliş Kampanyası, kapsamında yapılacak olan çekiliş sonunda 3 kişiye Dyson Airwap Complete Saç Şekillendirici hediye edilecektir. Dyson Airwap Complete Saç Şekillendirici ürünün perakende satış bedeli 3.799TL olmaktadır.
 • Watsons Maybelline New York Vespa Motosiklet Çekiliş Kampanyası, kapsamında yapılacak olan çekiliş sonunda 5 kişiye Apple Airpods Kulaklık hediye edilecektir. Apple Airpods Kulaklık ürününün perakende satış bedeli 1.099TL olmaktadır.
 • Watsons Maybelline New York Vespa Motosiklet Çekiliş Kampanyası 08.10.2020 tarihinde gerçekleştirilecektir.
 • Düzenlenen kampanya kapsamında Watsons Card bilgileri güncel olmayan katılımcılar için çekiliş hakkı verilmeyecektir. Çekiliş hakkı için Watsons Card bilgilerinin güncel olması gerekmektedir.
 • Watsons Maybelline New York Vespa Motosiklet Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılım sağlayamaz.

Torium AVM Jeep Renegade Hediye Çekiliş Kampanyası Devam Ediyor!

2020 CarrefourSa Loreal Yaz Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.