Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Watsons Duru Duş Jeli Çekilişi Kampanyası


12.08.2020
452
Watsons Duru Duş Jeli Çekilişi Kampanyası

Watsons Duru Duş Jeli Çekilişi Kampanyası, Watsons Duru duş jeli çekiliş kampanyası kapsamında Duru duş jeli ürünlerinden en az 25TL değerinde Watsons üzerinden alışveriş yapan herkese çekilişe katılarak, Dyson Airwrap Complete Saç Şekillendirici kazanma şansı yakalayacaktır. Düzenlenen çekiliş kampanyası kapsamında Watsons mağazalarından ya da Watsons internet sitesi üzerinden yapacağınız her 25TL Duru Duş Jeli alışverişi ile tarafınıza 1 adet çekiliş hakkı sunulacaktır. Bahsi geçen çekiliş kampanyasına katılabilmek için Watsons kartınızın olması ve kart bilgilerinizin güncel bir şekilde bulunması gereklidir. Yapacağınız alışveriş esnasında başka ürünler de satın alabilirsiniz. Fakat sepetinizin içerisinde muhakkak en az 25TL değerinde Duru duş jeli bulunması gerekmektedir. Ayrıca 50TL’lik Duru Duş Jeli alışverişlerinize 2 adet çekiliş hakkı kazanmış olursunuz. Ne kadar çok alışveriş yaparsanız o kadar çekilişe katılım hakkı kazanırsınız.

Düzenlenen Watsons Duru Duş Jeli kampanyası 31.07.2020 tarihinde başlamış olup, çekilişine katılmak için 30 Ağustos 2020 tarihine kadar Watsons mağazalarından ya da internet sitesi üzerinden 25TL ve üzerinde Duru Duş Jeli almanız çekilişe katılmanız için yeterli olacaktır. Düzenlenen çekiliş kampanyası kapsamında, yapılacak olan çekiliş sonucunda kazanılacak olan ürün aşağıdaki gibi olmaktadır.

10 Adet; Dyson Airwrap Complete Saç Şekillendirici

Watsons Duru Duş Jeli Çekilişine Katılım Sağlayabileceğiniz Ürünler

Watsons Duru Duş Jeli Çekilişine Katılım Sağlayabileceğiniz Ürünler, Watsons mağazası tarafından düzenlenmiş olan kampanya kapsamında, 31.07.2020 – 31.08.2020 tarihleri arasında Watsons mağazalarından ya da Watsons internet sitesi üzerinden en az 25TL ve katları şeklinde Duru Duş Jeli alışverişi yapmanız yeterli olacaktır. Düzenlenen kampanya kapsamında çekilişe katılmak için Watsons kartınızın olması ve Watsons kartınızdaki bilgilerinizin güncel olması gerekmektedir. Düzenlenmekte olan kampanya kapsamında tüm Watsons mağazalarından ya da watsons.com internet sitesi üzerinden, tüm Duru Duş Jeli markalı ürünlerden tek seferde en az 25TL ve katları şeklinde birlikte ve ayrı ayrı satın alan Watsons Card sahipleri kampanyaya katılabileceklerdir şeklinde düzenlenmektedir. Her 25TL tutarındaki alışveriş için 1 çekiliş hakkı verilecektir.

  • Tüm Duru Duş Jeli Ürünleri

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Watsons Duru Duş Jeli Çekilişi Kampanya Detayları

  • Watsons Duru Duş Jeli Çekilişi Kampanyası, Evyap Sabun Yağ Gliserin San. Ve Tic. A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresinin 27.07.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
  • Watsons Duru Duş Jeli Çekilişi Kampanyasına 31.07.2020 – 31.08.2020 tarihleri arasında saat:23.59’a kadar katılım sağlayabilirsiniz.
  • Watsons Duru Duş Jeli Çekilişi Kampanyası, Watsons mağazalarından ya da watsons.com internet sitesi üzerinden, tüm Duru Duş Jeli markalı ürünlerden tek seferde en az 25TL ve katları şeklinde birlikte ve ayrı ayrı satın alan Watsons Card sahipleri kampanyaya katılabileceklerdir şeklinde düzenlenmektedir.
  • Watsons Duru Duş Jeli Çekilişi Kampanyası kapsamında yapılacak olan çekiliş sonucunda 10 kişi Dyson Airwrap Complete Saç Şekillendirici kazanacaktır.
  • Watsons Duru Duş Jeli Çekilişi Kampanyasında düzenlenecek olan çekilişte Dyson Airwrap Complete Saç Şekillendirici 10 kişiye verilecek şekilde düzenlenmektedir. Dyson Airwrap Complete Saç Şekillendirici ürünün fiyatı 3.799TL şeklinde olmaktadır.
  • Düzenlenen kampanya doğrultusunda gerçekleştirilecek olan çekiliş sonuçları, 21.09.2020 tarihinde Birgün Gazetesinde yayımlanacaktır.
  • Düzenlenen kampanya kapsamında Watsons Card bilgileri güncel olmayan katılımcılar için çekiliş hakkı verilmeyecektir. Çekiliş hakkı için Watsons Card bilgilerinin güncel olması gerekmektedir.
  • Watsons Duru Duş Jeli Çekilişi Kampanyasında, ödül kazanılması durumunda hediye ürünün tesliminde alışveriş fişinin ibrazı zorunlu olmaktadır. Alışveriş fişinin okunur bir şekilde korunması katılımcının sorumluluğu altında olmaktadır.
  • Watsons Duru Duş Jeli Çekilişi Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz.

2020 Magnun 2 Adet Posrche Çekiliş Kampanyası 

Visa Kartı Olan Araç Sahiplerine Shell’den 90TL Yakıt Hediye Kampanyası

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.