Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Watsons Diadermine İPhone 11 Qumpara Çekiliş Kampanyası


23.10.2020
404
Watsons Diadermine İPhone 11 Qumpara Çekiliş Kampanyası

Watsons Diadermine İPhone 11 Qumpara Çekiliş Kampanyası kapsamında 1 Kasım 2020 tarihine kadar Watsons Mağazalarından belirlenen Diadermine ürünlerinden satın alan İPhone 11 çekilişine katılma hakkı kazanacaktır. Watsons Diadermine İPhone 11 Qumpara Çekiliş Kampanyası 1 Kasım 2020 tarihine kadar Watsons mağazalarından belirlenen Diadermine ürünlerinden satın alarak, fiş ya da faturanın fotoğrafını Qumpara uygulamasına gönderen Yapılacak olan çekilişe katılma hakkı kazanacaktır. Watsons Diadermine ürünlerinden satın alarak çekiliş hakkı alan müşterilerimizin çekilişle kazanacakları hediye ürünler aşağıda belirtilmiş bulunmaktadır.

 • 5 Adet; İPhone 11
 • 5 Adet; Dyson V11 Absolute Extra Pro Elektirkli Süpürge
 • 5 Adet; Dyson Supersonıc Saç Kurutma Makinesi

Watsons Diadermine İPhone 11 Qumpara Çekilişine Nasıl Katılabilirim?

Watsons Diadermine İPhone 11 Qumpara Çekilişine Nasıl Katılabilirim? Düzenlenen kampanya kapsamında, 1 Kasım 2020 tarihine kadar Watsons mağazalarından ya da watsons.com.tr internet adresi üzerinden yapacağınız Diadermine ürünleri alışverişleriniz ile yapılacak olan alışverişe katılabilirsiniz. Diadermine ürünlerinden satın aldıktan sonra IOS ve Android sisteme sahip akıllı telefonlarınız ya da tabletlere indireceğiniz Qumpara uygulamasına ad, soyad, adres, gsm no bilgileri ile kayıt olmanız gerekmektedir. Yapılan kayıt işleminin ardından Diadermine Çekiliş seçeneğini işaretleyerek yaptığınız alışverişe ait fiş ya da faturanın fotoğrafını çekerek sisteme yüklenmesi gerekmektedir. Belirlenen Diadermine ürünlerinden yapılan her bir alışverişe 1 çekiliş hakkı verilecektir. Yapılacak olan çekilişe katılmak için satın alınması gereken Diadermine ürünleri aşağıda belirtilmiş bulunmaktadır.

 • 1 Adet Diadermine Lift + Kırışıklık Karşıtı Krem (30+ Yaş),
 • 1 Adet Diadermine Lift + Kırışıklık Karşıtı Krem (40+ Yaş),
 • 1 Adet Diadermine Lift + Kırışıklık Karşıtı Krem (50+ Yaş),

Torium AVM Jeep Renegade Hediye Çekiliş Kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Watsons Diadermine İPhone 11 Qumpara Çekilişi Kampanya Detayları

 • Watsons Diadermine İPhone 11 Qumpara Çekilişi Kampanyası Türk Henkel Kimya San. Ve Tic. A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresinin 10.09.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Watsons Diadermine İPhone 11 Qumpara Çekilişi Kampanyası, 28.09.2020 – 01.11.2020 tarihleri arasında geçerli olmaktadır.
 • Watsons Diadermine İPhone 11 Qumpara Çekilişi Kampanyası, belirtilen tarihlerde Türkiye genelinde yer alan Watsons mağazaları ya da watsons.com internet adresi üzerinden yapılacak olan Diadermine ürünleri alışverişlerinde çekiliş için katılım hakkı verilecektir.
 • Watsons Diadermine İPhone 11 Qumpara Çekilişi Kampanya kapsamında, Watsons mağazalarından ya da watsons.com adresinden yapılacak olan Diadermine ürünleri şu şekilde olmaktadır. 1 Adet Diadermine Lift + Kırışıklık Karşıtı Krem (30+ Yaş), 1 Adet Diadermine Lift + Kırışıklık Karşıtı Krem (40+ Yaş), 1 Adet Diadermine Lift + Kırışıklık Karşıtı Krem (50+ Yaş) belirtilen ürünlerden herhangi bir tanesini satın alarak çekilişe katılabilirsiniz.
 • Watsons Diadermine İPhone 11 Qumpara Çekilişi Kampanyasına, Diadermine ürünlerinden satın aldıktan sonra IOS ve Android sisteme sahip akıllı telefonlarınız ya da tabletlere indireceğiniz Qumpara uygulamasına ad, soyad, adres, gsm no bilgileri ile kayıt olmanız gerekmektedir. Yapılan kayıt işleminin ardından Diadermine Çekiliş seçeneğini işaretleyerek yaptığınız alışverişe ait fiş ya da faturanın fotoğrafını çekerek sisteme yüklenmesi gerekmektedir. Belirlenen Diadermine ürünlerinden yapılan her bir alışverişe 1 çekiliş hakkı kazanarak katılabilirsiniz.
 • Watsons Diadermine İPhone 11 Qumpara Çekilişi Kampanyasına katılım esnasında belirtilen bilgilerin yanlış ya da eksik olması durumunda çekilişe katılım hakkı verilmeyecektir.
 • Watsons Diadermine İPhone 11 Qumpara Çekilişi 23.11.2020 tarihinden gerçekleştirilecektir.
 • Watsons Diadermine İPhone 11 Qumpara Çekilişi Kampanyası kapsamında yapılacak olan çekiliş sonucunda 5 kişi İPhone 11 akıllı cihaz kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli, 7.999TL olmaktadır.
 • Watsons Diadermine İPhone 11 Qumpara Çekilişi Kampanyası kapsamında yapılacak olan çekiliş sonucuna göre kazanılacak olan diğer hediye ürünler 5 kişi Dyson V11 Absolute Extra Pro Elektirkli Süpürge olmaktadır. Ürün perakende satış bedeli 5.999TL olmaktadır.
 • Watsons Diadermine İPhone 11 Qumpara Çekilişi Kampanyası kapsamında yapılacak olan çekiliş sonucuna göre kazanılacak olan diğer hediye ürünler 5 kişi Dyson Supersonıc Saç Kurutma Makinesi olmaktadır. Ürün perakende satış bedeli 2.499TL olmaktadır.
 • Watsons Diadermine İPhone 11 Qumpara Çekilişinde hediye kazanan listesi 26.11.2020 tarihinde Birgün Gazetesi’nde yayımlanacaktır.
 • Watsons Diadermine İPhone 11 Qumpara Çekiliş kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz. Katılım hediye kazansalar dahi kendilerine ikramiyeleri teslim edilmez.
 • Watsons Diadermine İPhone 11 Qumpara Çekiliş kampanyasına katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Nutella Mutluluk Çarkı İPhone 11 Hediye Çekiliş Kampanyası

Toyota Güvenli Sürüş Yandex Navi Toyota Corolla HB Çekiliş Kampanyası

Haribo 100. Yıl Mini Cooper Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.