Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Watsons Arko Men Playstation 4 Çekiliş Kampanyası


27.11.2020
445
Watsons Arko Men Playstation 4 Çekiliş Kampanyası

Watsons Arko Men Playstation 4 Çekiliş Kampanyası, Düzenlenen kampanya kapsamında Watsons Mağazalarından 29 Kasım 2020 tarihine kadar 30Tl ve katları şeklinde Arko Men ürünlerinden almanız yeterli olacaktır. Watsons Arko Men Playstation 4 Çekiliş Kampanyası kapsamında, çekilişe katılmak için Türkiye genelinde yer alan Watsons Mağazalarından Arko Men Markalı ürünlerden 30TL ve katladı şeklinde satın almanız gerekmektedir. Kampanya kapsamında yapılacak olan çekişin ardından hediye olarak verilecek olan ürünler aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • 10 Adet; Sony PS 4

Watsons Arko Men Playsatation 4 Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Watsons Arko Men Playsatation 4 Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Gerçekleştirilen kampanya kapsamında belirtilen tarihler arasında Türkiye genelinde yer alan Watsons Mağazalarından ya da watsons.com.tr internet adresi üzerinden tüm Arko Men markalı ürünlerden 30TL ve katlarında satın almak yeterli olmaktadır. Watsons Mağazalarından belirtilen Arko Men ürünlerinden her 30TL alışverişe 1 adet çekiliş hakkı verilecektir. Düzenlenen Watsons kampanyasından Watsons Card sahipleri faydalanabileceklerdir.

Migros Kellog’s Xiaomi Elektrikli Scooter Çekiliş Kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Watsons Arko Men Playstation 4 Çekilişi Kampanya Detayları

 • Watsons Arko Men Playstation 4 Çekiliş Kampanyası, Evyap Sabun Yağ Gliserin San. Ve Tic. A.Ş. adına Milli Piyango İdaresinin 09.10.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Watsons Arko Men Playstation 4 Çekiliş Kampanyası, 02.11.2020 – 29.11.2020 tarihlerinde düzenlenmektedir.
 • Watsons Arko Men Playstation 4 Çekiliş Kampanyası, Türkiye genelinde bulunan Watsons Mağazaları ve watsons.com.tr internet adresi üzerinden yapılan Arko Men markalı ürünlerden 30TL ve katları şeklinde alışverişlerde geçerli olmaktadır.
 • Watsons Arko Men Playstation 4 Çekiliş Kampanyasında Watsons Mağazalarından her 30TL ve katlarındaki Arko Men ürün alışverişine 1 çekiliş hakkı verilecektir.
 • Watsons Arko Men Playstation 4 Çekiliş Kampanyasından yapılan alışverişlerde Watsons Card sahipleri çekilişe katılım hakkı kazanacaklardır.
 • Watsons Arko Men Playstation 4 Çekiliş Kampanyasında çekiliş 10.12.2020 tarihinde gerçekleştirilecektir.
 • Watsons Arko Men Playstation 4 Çekiliş Kampanyasında yapılan çekilişin ardından hediye olarak verilecek olan ürünler 10 Kişiye Sony PS 4 hediye edilecektir. Ürün perakende satış bedeli 3.699TL olmaktadır.
 • Watsons Arko Men Playstation 4 Çekiliş Kampanyasında hediye kazanan talihliler 14.12.2020 Birgün Gazetesi’nde yayımlanacaktır.
 • Watsons Arko Men Playstation 4 Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılıp hediye ürün kazansalar dahi hediyeleri kendilerine verilmez.
 • Watsons Arko Men Playstation 4 Çekiliş Kampanyasına katılan herkes yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

Migros Elidor Mobil Urban Elektrikli Scooter Çekiliş Kampanyası

Komili Qumpara İPhone 11 Çekiliş Kampanyası

Gillette Mini Cooper Çekiliş Kampanyası

Tchibo Yılbaşı Çekiliş Kampanyası

Migros First ve Falım İPhone 11 Çekiliş Kampanyası

2020 Vitra Hediye Çekiliş Kampanyası

TerraCity AVM Samsung Tablet Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.