Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Watsons Arko Çekiliş Kampanyası


13.02.2021
47
Watsons Arko Çekiliş Kampanyası

Watsons Arko Çekiliş Kampanyası, Watsons Türkiye genelinde oldukça farklı ve müşteriler için kazancı kampanyalar düzenlemeye son sürat devam etmektedir. Watsons Arko Çekiliş Kampanyasında yapılacak olan çekiliş işlemine katılmak için 8 Mart 2021 tarihine kadar Watsons Mağazalarından Arko Nem markalı ürünlerden alış veriş yapılması gerekmektedir. Watsons Arko Çekiliş Kampanyasında Türkiye genelinde yer alan Watsons mağazaları ve watsons.com internet üzerinden Arko Nem markalı ürünlerden 30Tl ve katlarında alış veriş yapılması gerekmektedir. Watsons Arko Çekiliş Kampanya doğrultusunda kampanya tarihleri arasında gerçekleştirilen alış veriş işleminin Watsons Card ile gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir. Watsons Arko Çekiliş Kampanyasına Watsons Card sahibi bireysel müşteriler katılım gerçekleştirebileceklerdir. Watsons Arko Çekiliş Kampanyası kapsamında yapılacak olan hediye çekiliş işlemi sonrasında dağıtılacak olan ürünler aşağıda belirtilmiştir.

 • 10 Adet; Nespresso C61 Pixie Kahve Makinası

Watsons Arko Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Watsons Arko Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Düzenlenmekte olan kampanya doğrultusunda yapılacak olan hediye çekiliş işlemine katılım sağlayabilmek için yapmanız gereken, belirtilen kampanya tarihleri süresince Türkiye genelinde yer alan Watsons mağazalarından ya da watsons.com internet adresi üzerinden alış veriş yapmanız gerekmektedir. Watsons Arko Çekiliş Kampanya doğrultusunda Watsons Mağazaları ya da watsons.com internet adresi üzerinden alış verişin yapılması gerekli olan Arko Nem markalı ürün 30TL ve katları şeklinde olması gereklidir.  Watsons mağazaları ya da watsons.com internet üzerinden gerçekleştirilen 30TL ve katları şeklindeki Arko Nem alış verişlerinin Watsons Card ile yapılması gerekmektedir. Watsons Card ile yapılmayan Arko Nem ürün alış verişlerine çekiliş hakkı verilmeyecektir. Watsons Arko Çekiliş Kampanya doğrultusunda her 30TL tutarındaki Arko Nem ürün alış verişine 1 çekiliş hakkı verilecektir. Watsons Arko Çekiliş Kampanyasına Watsons Card sahibi bireysel müşteriler katılabileceklerdir.

Çağdaş Market Citroen Çekiliş Kampanyası Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Watsons Arko Çekilişi Kampanya Detayları 

 • Watsons Arko Çekiliş Kampanyası, Evyap Sabun Yağ Gliserin San. veTic. A.Ş adına Milli Piyango İdaresinin 14.01.2021 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Watsons Arko Çekiliş Kampanyası, 04.02.2021 – 08.03.2021 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Watsons Arko Çekiliş Kampanyası, Türkiye genelinde yer alan Watsons mağazalarından ya da watsons.com internet adresi üzerinden alış veriş yapmanız gerekmektedir.
 • Watsons Arko Çekiliş Kampanyasında Watsons Mağazaları ya da watsons.com internet adresi üzerinden alış verişin yapılması gerekli olan Arko Nem markalı ürün 30TL ve katları şeklinde olması gerekmektedir.
 • Watsons Arko Çekiliş KampanyasındaWatsons mağazaları ya da watsons.com internet üzerinden gerçekleştirilen 30TL ve katları şeklindeki Arko Nem alış verişlerinin WatsonsCard ile yapılması gereklidir.
 • Watsons Arko Çekiliş Kampanya doğrultusunda her 30TL tutarındaki Arko Nem ürün alış verişine 1 çekiliş hakkı verilecektir.
 • Watsons Arko Çekiliş Kampanyasına WatsonsCard sahibi bireysel müşteriler katılabileceklerdir.
 • Watsons Arko Çekiliş Kampanyasında yapılacak olan hediye çekiliş işlemi 18 Mart 2021 tarihinde gerçekleştirilecektir.
 • Watsons Arko Çekiliş Kampanyasına yapılan çekiliş işleminin ardından dağıtılacak olan hediye ürünlerden 10 kişi Nespresso C61 Pixie Kahve Makinası kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 999TL olmaktadır.
 • Watsons Arko Çekiliş Kampanyasında yapılan çekişiş işleminin ardından hediye kazanan talihliler 22.03.2021 Birgün Gazetesinde yayımlanacaktır.
 • Watsons Arko Çekiliş Kampanyasında online alış verişlerde Watsons Card ile giriş yapılması şarttır.
 • Watsons Arko Çekiliş Kampanyasında Watsons Card bilgilerinin aktivasyonu tamamlanmış olması gerekmektedir.
 • Watsons Arko Çekiliş Kampanyasında hediye kazananların ikramiye tesliminde fatura ibrazı zorunlu olmaktadır.
 • Watsons Arko Çekiliş Kampanyasında Watsons üzerinden gerçekleştirilen alış verişin ardından kampanyaya katılım bilgilerinin doğruluğunun İspatı katılımcı sorumluluğunda olmaktadır.
 • Watsons Arko Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılıp ikramiye kazansalar dahi hediyeleri kendilerine teslim edilmez.
 • Watsons Arko Çekiliş Kampanyasına katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

Kuzu Effect AVM İPhone Çekiliş Kampanyası

Cepa AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyası

Ankamall AVM, BMW Araba Çekiliş Kampanyası

Karcher Qumpara Çekiliş Kampanyası

Vakıfbank İPhone 12 Çekiliş Kampanyası

Sultan Market Hyundai Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.