Cepyo | Tarifeler ve Paketler

2020 Vodafone’dan Taksitle Cihaz (Telefon) Nasıl Alabilirim?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
7 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
blankLoading...

06.06.2020
2.103
2020 Vodafone’dan Taksitle Cihaz (Telefon) Nasıl Alabilirim?

2020 Vodafone’dan Taksitle Cihaz (Telefon) Nasıl Alabilirim? Vodafone taksitli telefon alımı yapılmasına izin veren operatör firmaları arasında yer almaktadır. Vodafone tarafından düzenlenen birçok taksitle akıllı cihaz alımı kampanyaları düzenleniyor. Her yıl özellikle yaz aylarında düzenlenen bu kampanyalar ile birçok vatandaş taksitli telefon alabilmekte. Vodafone aracılığı ile birçok vatandaş telefon sahibi olabilmektedir. Vodafone 2020 yılında da birçok akıllı telefon kampanyası ile hizmet vermeye devam ediyor. Bu kampanyaları arasında yer alan Akıl Almaz Akıllı Telefon ve Efsane Fırsat günleri başlığı altında 2 farklı telefon kampanyası bulunuyor. Bu kampanyalar aracılığı ile kullanıcılar hem hatlarını Vodafone’a taşıyor hem de Vodafone fırsatlarından yararlanıyor.

Vodafone Telefon Kampanyaları 2020

Vodafone akıllı telefon kampanyaları her yıl güncellenmekte olup 2020 yılında aktif olarak geçerli 2 farklı kampanya bulunuyor. Bu kampanyalardan biri yenisi götür kampanyasıdır. Vatandaşlar eski telefonlarını Vodafone şubesine götürerek yeni telefon alabiliyor. Vodafone tarafından yapılmakta olan bu kampanyaya katılım koşulları bulunuyor ve koşulları yerine getiren vatandaşlar akıllı telefonlarının değişimini gerçekleştirebiliyorlar. Vodafone’un ayrıca efsane fırsat günleri başlığı altında indirimli olan sattığı orijinal ve sıfır telefonlar da mevcut. Bu telefonlar için de 12, 6 ya da 3 ay olmak üzere taahhüt yapılması gerekmekte.

Vodafone Akıllı Telefon Satıyor Mu?

Vodafone akıllı telefon satışı yapan operatör firmaları arasında yer almak ile kalmayıp aynı zamanda taksitle alışveriş yapılmasına da izin veriyor. Vodafone aracılığı ile taksitle telefon almak isteyen akıllı telefon kullanıcıları, Vodafone şubeleri aracılığı ile yeni telefon alabilmekte. Vodafone aracılığı ile satışı yapılan telefonlar için bazı şartlar bulunmakta ve bu şartları yerine getiren vatandaşlar taksitle telefon alabilmektedir. Vodafone akıllı telefon taksit uygulaması alınan telefonun özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. En fazla 12 aylık bir taksit yapılmasına izin verilmekte.

Vodafone’da Satılan Akıllı Cihazlar Hangileridir?

Vodafone’da satışı yapılan telefonlar arasında son model telefonlar da bulunmaktadır. En çok satışı yapılan telefon markaları arasında Huawei ve Apple gibi telefonlar yer alıyor. Vodafone’dan taksitle alınan telefonlar şu şekildedir;

 • Samsung Modeller: Galaxy M20, Galaxy M31, Galaxy M30s, Galaxy S20, Z Flip, A20s, Galaxy J4+, Galaxy A10S, Galaxy A50, Galaxy A70, Galaxy Note 10 Lite, Galaxy A71, Galaxy S20+, Galaxy S20 Ultra, Galaxy A51, A30s, Galaxy A01, Galaxy Note 10, Galaxy Note 10 Plus
 • General Mobile Modelleri: GM9 GO, GM9 Pro, GM9 Plus
 • Apple Modeller: Iphone 8+,İPhone 7, Iphone 7+, İphone 11, İPhone 11 Pro, İPhone 11 Pro Max, İphone 8, İphone XS
 • Huawei Modelleri: P30 Lite, Y5 2019, Y6 2019, Y7 2019, P Smart 2019, Y9 Prime 2019, P Smart Pro, Nova 5T, Y6s
 • LG Modeller: Q60, G8s ThinQ
 • Vestel Modeller: Vestel Venüs E5,
 • Oppo Modeller: A9 2020, A5 s, Reno 2 Z, A5 2020
 • Xiaomi Modeller: Redmi 8A, Redmi Note 8 Pro, Redmi 7, Redmi 8, Redmi Note 8, Redmi 6 A, Mi A2 Lite, Redmi Note 7, Redmi 7A,
 • Nokia Modeller: Nokia 5 Pro
 • Casper Modeller: Via S, VİA P3, VİA A4, VİA E3
 • Alcatel Modeller: Alcatel 3 X, Alcatel 1S 2020
 • Honor Modeler: Honor 20, Honor 20 Lite, Honor 9X, Honor 8A, Honor 8X
 • Reeder Modeller: Reeder P13 Blue
 • TCL Modeller: TCL Plex

Vodafone mağazalarında satışı yapılan telefon modelleri arasında yer alıyor.

Vodafone’dan Nasıl Taksitle Cihaz Alınabilir?

Vodafone taksitle cihaz almak için Vodafone şubelerine gidilmesi gerekiyor. Şube üzerinde vatandaşların kimlik numaraları üzerinden limit sorgusu yapılmaktadır. Eğer başvuran kişilerin telefon almak için geçerli olan limit puanları yüksek ise herhangi bir sorun çıkmadan taksitle telefon alımı yapılabilir. Ancak kişinin limit puanı düşük ise bu sefer Vodafone müşteri temsilcisi tarafından kişinin kimlik numarası aracılığı ile Findeks kredi notu sorgusu yapılır. Eğer kredi notu düşük değil ise kişiye yine taksitle telefon verilebilmekte. Findeks kredi notunun da düşük olduğu durumlarda vatandaşlara taksitli telefon satışı gerçekleştirilememektedir. Vodafone tarafından taksitle cihaz alma kuralı olarak limit kuralı uygulanmakta.

Vodafone’dan cihaz satın alabilmenin diğer seçeneği de online olarak yapılabilmektedir. Vodafone Online Mağaza’da satışta bulunan cihazlardan dilediğinizi satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün kargo ile tarafınıza gönderilecektir.

Vodafone’da Akıllı Cihaz İade Koşulları Nedir?

Vodafone telefon iadesi yapabilmek için belli şartların yerine getirilmesini talep ediyor. Vodafone akıllı cihaz iade koşulları şu şekildedir;

 • Vodafone iade süreci için satın alımı takip eden 14 iş günü içerisinde yapılmalıdır.
 • Vodafone iade talebinin ardından 10 iş günü içerisinde cihazın tüm ekipmanları ve orijinal kurusu ile birlikte şubeye ya da kargoya teslim edilmesi gerekiyor.
 • İade formu Vodafone internet sitesinden alınabileceği gibi kargo sırasında da iade formu doldurulabilmekte.
 • Vodafone iade işlemlerinde kullanıcı tarafından cihaza zarar verilmiş ise bu iadeyi kabul etmemekte.
 • Cayma hakkı olarak geçen 14 iş günü sürecinde iade bildirimi yapılmaz ise kullanıcılar taksit ile aldıkları akıllı cihazları iade edememekte.

Vodafone Akıllı Cihaz Değişimi Nasıl Yapılır?

Vodafone telefon değiştirme işlemi için belli şartların yerine getirilmesini talep ediyor. Değişim talebi ise şu şekildedir;

 • Değişim için Vodafone şubesine başvuru yapılır.
 • Değişim eğer cihaz alındıktan (fatura kesim tarihini takiben) 30 gün içerisinde yapılmalıdır.
 • Değişim işlemi için cihazın satın alımında ya da kargo ile gönderimi sırasında hata olması gerekmekte ve hata kullanıcı tarafından yapılmamalıdır.
 • Hatalı ürün alımlarında ya da kullanıcıya hatalı ürün gönderimlerinde 30 güne kadar değişiminin yapılması gerekli.
 • Değişim sırasında akıllı cihaza ait tüm parçaların, aksesuarların ve orijinal kutusunun da değişiminin yapılması gerekmekte.

Vodafone Akıllı Telefonu Getir Kampanyası Özellikleri Nedir?

Vodafone eskiyi getir kampanyası aracılığı ile vatandaşlar hali hazırda kullandıkları telefonlar ile takas işlemi yapabiliyor. Vodafone getirilen eski telefonlar için değer mağaza çalışanları tarafından değerlendirilmektedir. Vodafone aracılığı ile taksitli telefon almak için Vodafone şubelerine gitmek gerekmekte.

En Avantajlı Vodafone Tarifeleri Nelerdir?

Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları

Vodafone Bedava İnternet Paketi Kampanyaları

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. blank evren şen dedi ki:

  baska bir oparator kullanicisiyim numarami vodafoneye tasidigim ve faturaliya gectigim taktirde faturama yansitilarak telefon alma imkanim varmi

  1. blank Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   Belirttiğiniz şekilde cihaz alma hakkınız doğacaktır.

 2. blank Ahnet dedi ki:

  Yeni hat aldım cihaz alma hakkı varmı

  1. blank Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   Vodafone taksitle cihaz almak için Vodafone şubelerine gidilmesi gerekiyor. Şube üzerinde vatandaşların kimlik numaraları üzerinden limit sorgusu yapılmaktadır. Eğer başvuran kişilerin telefon almak için geçerli olan limit puanları yüksek ise herhangi bir sorun çıkmadan taksitle telefon alımı yapılabilir.