Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone’dan Sınırsız WhatsApp Kampanyası


10.09.2020
450
Vodafone’dan Sınırsız WhatsApp Kampanyası

Vodafone’dan Sınırsız WhatsApp Kampanyası, Vodafone tarafından düzenlenen yepyeni kampanya kapsamında WhatsApp’ı yoğun bir şekilde kullananlar için oldukça sevinecekleri bir kampanya olmaktadır. Vodafone tarafından düzenlenen sınırsız WhatsApp kampanyası ile birlikte Faturalı ve Faturasız tüm abonelerin faydalanabileceği WhatsApp üzerinden diledikleri kadar mesajlaşma keyfinin tadını çıkaracaklardır. Bu kapsamda Vodafone düzenlemiş olduğu kampanyalar ile abonelerinin gönlünü fethetmeye devam ediyor. Vodafone tarafından sürekli olarak güncel bir halde hazırlanan kampanyalardan bu seferki kampanya içeriği WhatsApp müdavini abonelere yönelik olmaktadır. Vodafone düzenlediği kampanyası ile Whatsapp kullanıcılarına 1 ay boyunca sınırsız olarak WhatsApp kullanma imkanı tanınacağını açıklamış bulunmaktadır.

Vodafone’dan Sınırsız WhatsApp Kampanyası operatörün Faturalı ya da Faturasız tüm abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanya olmaktadır. Bu kapsamda kampanya faturalı ya da faturasız abonelere yönelik olarak ayrılmamaktadır. Vodafone’dan Sınırsız WhatsApp Kampanyası kapsamında düzenlenen hediye içerikten faydalanmak isteyen aboneler için Faturalı Vodafone’lulara 1 Ay, Faturasız Vodafone’lulara ise 1 Hafta olarak sınırsız WhatsApp kullanım hakkı verilecektir.

Vodafone Sınırsız WhatsApp Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim?

Vodafone Sınırsız WhatsApp Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim? Vodafone tarafından düzenlenen kampanya kapsamında, abonelerin belirtilen kampanyadan faydalanması için herhangi bir işlem yapmalarına gerek bulunmamaktadır. Vodafone Temmuz 2020 verilerine dayanarak, abonelerine yönelik olarak % 99,6 oranında kesintisiz veri indirme hızı sunmasının karşılığında kutlama amaçlı olarak bu şekilde bir kampanya düzenlemiş bulunuyor. Vodafone tarafından Faturalı – Faturasız abonelerine yönelik olarak Sınırsız WhatsApp kampanyası, belirlenmiş süre dahilinde abonelere ücretsiz ve sınırsız olarak WhatsApp kullanımı gerçekleştirilecektir. Belirtilen kampanya kapsamında sınırsız WhatsApp üzerinden tüm mesajlaşma, görüntülü konuşma ve aramalarda abonenin sahip olduğu internet haklardan herhangi bir eksilme olmayacaktır.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Vodafone Sınırsız WhatsApp Kampanya Detayları

  • Vodafone Sınırsız WhatsApp Kampanyası, Vodafone abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Vodafone Sınırsız WhatsApp Kampanyasından Faturalı – Faturasız tüm Vodafone aboneleri faydalanabileceklerdir.
  • Vodafone Sınırsız WhatsApp Kampanyasından Vodafone Faturalı aboneleri 1 ay boyunca faydalanabileceklerdir.
  • Vodafone Sınırsız WhatsApp Kampanyasından Vodafone Faturasız aboneleri ise 1 Hafta boyunca faydalanabilecektir.
  • Vodafone Sınırsız WhatsApp Kampanyası kapsamında abonelerin herhangi bir işlem yapmalarına gerek bulunmamaktadır.
  • Vodafone Sınırsız WhatsApp Kampanyası abonelerin kendilerine ait verilerinden herhangi bir kayba neden olmayacaktır.
  • Vodafone Sınırsız WhatsApp Kampanyası kapsamında aboneler Eylül 2020 tarihinde düzenlenen kampanyadan faydalanabileceklerdir.
  • Vodafone Sınırsız WhatsApp Kampanyasının süre bitiminin ardından abonelerin mevcut olan tarifelerinden kullanıma geçeceklerdir.
  • Vodafone Sınırsız WhatsApp Kampanyasından faydalanmak için abonelerin 4.5G uyumlu SIM karda sahip olmaları gerekmektedir.
  • Vodafone Sınırsız WhatsApp Kampanyası kapsamında istediği değişikliği yapmaya, kampanyayı iptal etmeye ve değiştirmeye yönelik tüm haklara sahip olmaktadır.

Vodafone Teklif Ver, Apple İPhone 11 Pro Kazan Kampanyası

Vodafone Faturasız Yükle Kazan Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.