Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone’a Hoşgeldin 15 GB Bedava İnternet Kampanyası


22.02.2019
643
Vodafone’a Hoşgeldin 15 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone’dan Faturasız yeni hat alacak abonelerimize süper kampanya! Yeni Faturasız Hat alan müşterilerimize seçtikleri tarifelerine ek olarak Bedava 15 GB İnternet vermektedir. Birde Vodafone’dan Faturasız Yeni Hat alan müşterilerimize ilk ay tarife içeriğini bizden hediye. Seçtiğiniz tarifenize ek toplam 15 GB Bedava İnternette hattınıza yüklenecektir. Vodafone Faturasız Hat alarak, Vodafone kalitesi ile tanışmanın tam zamanı. Kampanya katılımı sona ermeden Vodafone kalitesi ile tanışın.

Vodafone Faturasız Başlangıç Paket’inin içerisinde 35TL cep kredi yüklüdür. Bu kredi ile 35TL’ye kadar olan tarifelerinizin içeriği ilk ay otomatik olarak yüklenir. Vodafone Faturasız Yeni hat alarak gelen abonelerimiz 35TL krediye ek olarak, aylık 5 GB internet hediyesinden 3 ay boyunca tarifelerini yeniledikleri sürece faydalanabilirler. Kampanyaya katılmak için «HEDIYE5GB» yazıp 7000’e ücretsiz SMS gönderilmesi yeterlidir.

Vodafone Hoş geldin Kampanyası Nedir?

Vodafone Hoş geldin Kampanyası yeni faturasız hat alarak geçiş yapılmasına ilave olarak abonelerine,  Vodafone kalitesi ile tanışmalarına ilaveten verilen Bedava 15 GB İnternet ile onurlandırılmalarıdır. Vodafone operatörünün abonelerine hoş geldin hediyesidir. Ayrıca satın alacağınız Vodafone Faturasız Yeni hat içerisinde 35TL cep kredi yüklüdür. Bu kredi ile 35TL’ye kadar tarifelerinizin içeriği ilk ay otomatik olarak hattınıza tanımlanmaktadır.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Vodafone Hoş geldin Kampanya İçeriği

Seçtiğiniz Tarifeye Ek Olarak: 15 GB Vodafone Bedava İnternet

Satın Aldığınız Faturasız Başlangıç Paket: İçerisinde 35TL Yüklü Cep Kredi

Pakete HEDIYE5GB yazıp 7000’e ücretsiz SMS göndererek giriş yapılır.

Paket iptali için IPTAL HEDIYE5GB yazıp 7000’e ücretsiz SMS ile gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Faturasıza İlk Ay Tarife Hediyesi Nedir?

 • Tavsiye edilen satış fiyatı 95 TL olan Başlangıç Paketi’nin içerisinde 35 TL Cep Lira yüklü olarak bulunmaktadır. Cep lira ile 35 TL’ye kadar Vodafone Faturasız tarife seçenekleri otomatik olarak yüklenebilir.
 • Aboneler, Cep Lira bakiyelerini *123#23# üzerinden sorgulayabilir.
 • Numara taşıma işlemi ile Vodafone’a geçiş yapmış aboneler yararlanamaz, yeni hat almış olmaları gerekmektedir.
 • Fiyatlara vergiler dahildir. 31.12.2019 tarihine kadar geçerlidir. Vodafone, kampanya şartlarında değişiklik yapma ve gerekli gördüğü zaman BTK’ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

Vodafone Faturasıza Hoş geldin Hediyesi Nedir?

 • Hediye 5 GB paketinden, son 30 gün içinde yeni aktivasyon ile Vodafone’a gelen tüm faturasız içerikli tarife kullanan müşteriler faydalanabilir.
 • Müşteriler pakete SMS ile giriş yaparak 3 ay boyunca ücretsiz olarak faydalanabilir. Paket aktivasyon tarihinden 90 gün sonra otomatik olarak müşterinin üzerinden kalkacaktır.
 • İçeriksiz tarifeler bu paketten yararlanamaz.
 • Pakete girişte uyruk kontrolü bulunmaktadır. Sadece Türkiye, Suriye, Afganistan, İran, Somali, Irak, Özbekistan, Türkmenistan, Yemen, Filistin ülkelerine ait uyruğa mensup müşteriler kullanabilir.
 • Pakete HEDIYE5GB yazıp 7000’e ücretsiz SMS göndererek giriş yapılır.
 • Paket iptali için IPTAL HEDIYE5GB yazıp 7000’e ücretsiz SMS göndermek gerekir.
 • Paketin geçerlilik süresi onay SMS’inin gelmesinin ardından başlar.
 • Hediye 5 GB Paketini alan müşterilerin faydalanabilmesi için mevcut tarife içeriği yüklenmiş (Geçerli tarifeler, belirli bir ücret karşılığında aylık olarak müşterilere Ses, SMS, Data içerikleri yüklenen tarifelerimizdir. Geçerli tarifenin içeriğinin yüklenmesi, tarife paketi ücretinin çekilerek müşterilere tarife içeriğinin yüklenmesi demektir. (Örnek: Esnek Mini tarifemizin içeriği 22TL karşılığında 500 DK + 5000 SMS + 1GB’dır. Bu tarifenin içeriğinin yüklenmesi, müşteriden 22 TL’lik bakiyenin düşülerek, müşteriye 500 DK + 1000 SMS + 1GB içeriğinin verilmesi demektir.) olması gerekmektedir. Bir sonraki ay Hediye 5 GB’ın ücretsiz yenilenebilmesi için, müşterinin kullanmakta olduğu tarifenin de yenilenmesi gerekir.
 • Hediye 5 GB Paketi her ay otomatik olarak yenilenir. Paket yenilendikten sonra müşteriye bilgi SMS’i gönderilir.
 • Hediye 5 GB Paketine girişte paket dahilinde sağlanan internet tam olarak yüklenir ve müşterinin kullanımına sunulur.
 • Paketi satın alan kullanıcıların 3G ve 4,5G servisi otomatik olarak açılır. Paket kullanıldığı sürece 3G ve 4,5 G servisi kapatılmaz.
 • Müşterilerin, kendilerine sunulan hakları 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına veya FCT (sabit terminal) veya şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilemez.
 • Pakete giriş anlık olup, iptal talebi alındıktan sonra çıkışlar dönem sonu itibariyle gerçekleşir. Müşteriler dönem sonuna kadar haklarını kullanabilir.
 • Hediye 5 GB Paketi yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.