Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone Yeni Nesil Ev İnterneti RedBox 200 GB Paketi – 129,90TL


01.01.2021
492
Vodafone Yeni Nesil Ev İnterneti RedBox 200 GB Paketi – 129,90TL

Vodafone Yeni Nesil Ev İnterneti RedBox 200 GB Paketi ile yepyeni ev interneti ile tanışmaya hazır olun. Vodafone ile Yeni Nesil Ev İnterneti RedBox ile artık ev internetinde altyapı derdi yok, Port yok,  Fiber yok derdi bulunmamaktadır. RedBox, Vodafone 4.5G teknolojisi il çalışmakta olan yeni nesil ev interneti olmaktadır. Özel tasarlanan modemi ile birlikte 4.5G teknolojisini ev internetine çevirerek evinizde internet alt yapınızın olmadığı ya da fiber internet hizmetinin ulaşamadığı alanlarda yüksek hızlı ev interneti imkanı sunmaktadır. Yeni nesil ev internet ile gücünü 4.5Gşebekesinden alan Vodafone RedBox sizleri beklemektedir. Vodafone ReBox ile artık Vodafone’nun 4.5G hızı artık evinizde sizler ile birlikte. 4.5G teknolojisi ile birlikte yüksek hızlı ev interneti artık evinizde!

Vodafone RedBox ile Vodafone Evde’nin yeni nesil ev internet teknolojisi RedBox ile ev internetine kavuşmak için alt yapı ve port bekleme derdi son buluyor. Bu şekilde istediğiniz her şekilde her an 4.5G’nin uygun olduğu her yerde üstelik birde 4.5G hızında internet sizleri bekliyor. Üstelik Vodafone RedBox tercih etmek için birden fazla nedeniniz bulunmaktadır. Vodafone RedBox yeni nesil ev interneti ile herhangi bir data bağlantı kablosu gereksinimine ihtiyaç duymadan sadece prize takarak internet erişiminize kavuşabilirsiniz. Vodafone RedBox ile evinizde dilediğiniz alana mutfaktan balkona dilediğiniz yerde cihazı fişe takarak kolayca taşıyabilir ve internet dünyasında sörf yapmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone RedBox ile Vodafone Red ayrıcalıkları siz değerli abonelerimizi beklemektedir. Vodafone Redlilere özel seyahatten, alışverişe, eğlenceden, yeme ve içmeye kadar pek çok alanda ayrıcalıklar sizleri beklemektedir. Vodafone ile yeni nesli ev internet olan RedBox ücretsiz ve anahtar teslim şeklinde kurulum gerçekleştirilir. Kaliteli bir deneyim yaşayabilmek uzman teknisyenlerimiz sizleri evinizde ziyaret ederek, evinizin uygun bir köşesinde RedBox kurulumunuzu gerçekleştirir.

Kampanya adı

Vodafone RedBox 200 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
RedBox Ev interneti

İçerikler

Ücretsiz kurulum ile yeni nesil ev interneti kapınıza gelir
Herhangi bir sabit internet kablosuna ihtiyaç duymaz
4.5G mobil altyapısıyla yüksek hızlı internet deneyimi sunar
Modeminizi evinizin istediğiniz yerinde sadece prize takarak kullanabilirsiniz

Ücretlendirme

24 Ay Taahhütlü 129,90 TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt:

Kampanyaya abone olabilmek için 0542 542 00 00 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da size en yakın Vodafone mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Vodafone RedBox ile Vodafone Evde’nin yeni nesil ev internet kampanyası daha önce hiçbir internet aboneliği yapılmamış yeni müşterilere açık olmaktadır.
 • Vodafone RedBox ile Vodafone Evde’nin yeni nesil ev internet kampanyası 24 ay taahhüt verilmesi durumunda geçerli olmaktadır.
 • Vodafone RedBox ile Vodafone Evde’nin yeni nesil ev internet kampanyası hizmeti, 4.5G hizmet kalitesinin uygun olduğu bölgelerde sunulacak olup, faydalanmak için kampanya ile birlikte yeni bir Vodafone data hattı alınması gereklidir.
 • Vodafone RedBox ile Vodafone Evde’nin yeni nesil ev internet kampanyasından, Yeni müşteriler bu kampanyadan faydalanabilir. Kampanyadan mevcut müşteriler faydalanamaz.
 • Vodafone RedBox ile Vodafone Evde’nin yeni nesil ev internet kampanyası, yeni müşteri alımına açık bulunmaktadır.
 • Belirtilen fiyatlara KDV ve ÖTV dahil olmaktadır.
 • Vodafone RedBox ile Vodafone Evde’nin yeni nesil ev internet kampanyası kapsamında, RedBox cihazı kurulumu vergiler dahil 150 TL olan modem kurulum hizmeti kampanya kapsamında ücretsiz sunulacaktır.
 • Vodafone RedBox ile Vodafone Evde’nin yeni nesil ev internet kampanyası kapsamında Redbox cihazı sadece cihazın kurulumu yapılan hizmet adresimde kullanabilecektir. Cihazın taahhüt süresi içerisinde kurulum adresi dışında farklı bir adreste kullanım vb. durumlarının varlığı halinde hizmet kalitesinin yetersizliği, hizmetin gereği gibi sunulmadığı veya kullanıma ilişkin aksaklık, eksiklik gibi durumlardan hiçbir şekilde Vodafone sorumlu olmayacaktır.
 • Vodafone RedBox ile Vodafone Evde’nin yeni nesil ev internet kampanyası kapsamında, Redbox’a Hoşgeldin kampanya ücretine ek olarak, Taahhüt Süresi’nin ilk 12 aylık fatura döneminde, 79 TL (YetmişdokuzTürkLirası) yeni tesis özel iletişim vergisinin aylık 6,58 TL (AltıTürkLirasıEllisekizKuruş) olarak, 34,15 TL (OtuzdörtTürklirasıOnbeşKuruş) ’lik telsiz ruhsatname ücretinin aylık 2,85 TL (İkiTürkLirasıSeksenbeşKuruş) olarak eşit taksitler halinde faturama yansıtılacaktır; aylık 2,85 TL (İkiTürkLirasıSeksenbeşKuruş) telsiz kullanım ücretinin ise abonelik süresince her fatura döneminde faturaya yansıtılır.
 • Vodafone RedBox ile Vodafone Evde’nin yeni nesil ev internet kampanyası kapsamında,
  456 TL değerindeki kablosuz Redbox (modem) 24 Ay taksitle veya Abone’nin ilk hizmet faturasında peşin olarak ücretlendirilir. Taksit bedeli tüm paketler için 24 Ay taksitle vergiler dahil aylık 19 TL’dir. Sunulan “modem” sıfır veya yenilenmiş 2. el olabilir.
blank

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.