Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone Yanımda Üzerinden TL Talimatına 21 GB İnternet Hediye Kampanyası


25.12.2020
226
Vodafone Yanımda Üzerinden TL Talimatına 21 GB İnternet Hediye Kampanyası

Vodafone Yanımda Üzerinden TL Talimatına 21 GB İnternet Hediye Kampanyası, Vodafone abonelerine yönelik olarak yepyeni ve avantajlı içeriği bulunan kampanyalar sunmaya devam ediyor. Vodafone tarafından aboneleri için düzenlenen kampanyalara bir yenisi daha gelmiş bulunuyor. Vodafone aboneleri için, Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden verecekleri Aylık TL yükleme talimatına yönelik olarak aboneler Bedava 21 GB İnternet kullanım hakkı verilecektir. Vodafone tarafından abonelerine yönelik olarak hazırlanmış olan bu kampanyadan, Vodafone’nun Faturasız aboneleri faydalanabilecektir.

Vodafone Yanımda Üzerinden TL Yükleme Talimatına 21 GB İnternet Hediye Kampanyası kapsamında, Vodafone Faturasız abonelerin verilecek olan Bedava 21 GB İnternet kullanım hakkından faydalanmak için Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden Aylık TL Yükleme talimatı vermeleri gerekmektedir. Kampanya kapsamında TL yükleme talimatı veren başarılı Vodafone aboneleri kendilerine sunulacak olan Bedava 21 GB İnternet hakkından rahatlıkla faydalanabileceklerdir. Vodafone Yanımda üzerinden verilecek olan TL yükleme talimatına istinaden sunulan Bedava 21 GB İnternet hediye kullanım hakkı her yöne yurt içi kullanımlarda geçerli olmaktadır. Vodafoen abonelerinin TL yükleme talimatına istinaden sunulan internet kullanımı için belirtilen işlemleri sırası ile gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Vodafone Yanımda Üzerinden TL Talimatına Bedava 21 GB İnternet Hediyesinden Nasıl Faydalanabilirim?

Vodafone Yanımda Üzerinden TL Talimatına Bedava 21 GB İnternet Hediyesinden Nasıl Faydalanabilirim? Vodafone Faturasız aboneleri için hazırlanan kampanyadan Masterpass’e kayıtlı Mastercard ve Maestro kart sahiplerinin Aylık TL yükleme talimatı vermeleri karşılığında abonelere yönelik olarak Bedava 21 GB İnternet kullanımı hediye edilecektir. Aylık TL Yükleme talimatı veren aboneler için 3 ay boyunca, ay başında yaptıkları her başarılı TL yükleme işlemine karşın her başarılı yükleme işlemi başına 5 gün geçerli olacak Bedava 7 GB İnternet kullanım hakkı verilecektir. Vodafone aboneleri tarafından 3 ay boyunca Aylık TL yüklemesi başarılı olarak gerçekleşen abonelere verilecek İnternet kullanım hediyesi 3 ay boyunca 7 GB olarak toplamda 21 GB olmaktadır. 3 Ay boyunca Vodafone aboneleri tarafından gerçekleştirilen TL yükleme işlemine verilen 7 GB İnternet kullanım hediyesi 5 gün boyunca geçerli olmaktadır. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan internet hakkı silinecektir.

Vodafone Teknolojide Gülümseten Çözümler Kampanyası Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Üzerinden TL Talimatına 21 GB İnternet Hediyesi Kampanya Detayları

  • Vodafone Yanımda Üzerinden TL Talimatına 21 GB İnternet Hediye Kampanyası, Düzenlenen kampanya sadece bireysel Faturasız Vodafone aboneleri faydalanabilmektedir.
  • Vodafone Yanımda Üzerinden TL Talimatına 21 GB İnternet Hediye Kampanyasına katılım süresi 7 gün ile sınırlı olmaktadır.
  • Vodafone Yanımda Üzerinden TL Talimatına 21 GB İnternet Hediye Kampanyasından Masterpass e kayıtlı Mastercard ve Maestro kartı ile yapılacak TL yükleme talimatı veren aboneler bu kampanyadan faydalanabileceklerdir.
  • Vodafone Yanımda Üzerinden TL Talimatına 21 GB İnternet Hediye Kampanyasında belirtilen kampanya süresi içerisinde 7 günlük zaman diliminde Aylık TL Yükleme talimatı veren Faturasız aboneler Aylık TL yükleme işlemi başarılı olarak gerçekleşecek olan 3 ay boyunca her ay 5 gün geçerli 7 GB Bedava İnternet kullanım hakkı kazanacaktır.
  • Vodafone Yanımda Üzerinden TL Talimatına 21 GB İnternet Hediye Kampanyasında verilen 5 gün geçerli 7 GB İnternet kullanım hakkı bittikten sonra, abonenin tarife içerisinde bulunan kullanım hakları geçerli olmaktadır.
  • Vodafone Yanımda Üzerinden TL Talimatına 21 GB İnternet Hediye Kampanyasında sunulan 7 GB Bedava İnternet kullanım hakkı yurt içi kullanımlarda geçerlidir ve başkasına devredilemez.
  • Vodafone Yanımda Üzerinden TL Talimatına 21 GB İnternet Hediye Kampanyasında paket hakkında kullanım bitiş tarihi hakkında bilgi aktarılacaktır.
  • Vodafone Yanımda Üzerinden TL Talimatına 21 GB İnternet Hediye Kampanyası başka kampanya ile birleştirilemez.
  • Vodafone Yanımda Üzerinden TL Talimatına 21 GB İnternet Hediye Kampanyasında paket kapsamında kazanılan içerikler ücretsiz olarak sorgulanabilmektedir.
  • Vodafone Yanımda Üzerinden TL Talimatına 21 GB İnternet Hediye Kampanyasında Vodafone, TL yükleme ücretlerinde değişiklik yapma hakkına sahip olmaktadır.

Vodafone Hyundai Çekiliş Kampanyası

Vodafone Fatura Aşımının Telafisi Kampanyası

Vodafone Tarife Değişikliği Nasıl Yapılır?

Vodafone Toplan Gel Bedava 5 GB İnternet Kampanyası

Vodafone Hafta Sonu Kısıtlamasına Özel Bedava İnternet Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.