Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone Yanımda Arkadaşını Davet Et Bedava 15 GB İnternet Kazan


10.11.2020
1.044
Vodafone Yanımda Arkadaşını Davet Et Bedava 15 GB İnternet Kazan

Vodafone Yanımda Arkadaşını Davet Et Bedava 15 GB İnternet Kazan, Vodafone’dan süper bir kampanya daha siz değerli müşterilerimizi bekliyor. Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden arkadaşını Vodafone’a davet eden Bedava İnternet kazanıyor. Arkadaşınızı yanımda üzerinden Vodafone’a davet edin hem siz, hem de arkadaşınız 3 ay geçerli 15 GB Bedava İnternet kazanın. Hemen arkadaşınızı davet etmek için dilediğiniz sosyal medya üzerinden tıklamalara başlayın sizde Bedava 15 GB İnternet kazanın. Kazandığınız interneti saat sınırlaması olmadan 3 ay içinde kullanmanız gerekir. 3 ay sonunda kullanmadığınız internet hediyesi otomatik olarak silinecektir.

Vodafone Yanımda Uygulaması ile arkadaşınızı davet ederek Bedava 15 GB İnternet kazanmak için dilerseniz paylaşım linki üzerinden de linki dilediğiniz yerde paylaşarak Vodafone’a davette bulunabilirsiniz. Arkadaşını davet et kampanyasında davet eden aboneler için arkadaş sınırlaması bulunmamaktadır. Dilediğiniz kadar arkadaş davetinde bulunabilirsiniz. Kampanyanın geçerli olabilmesi için davet edilen kişinin Vodafone resmi web sayfasından hat taşıma ve ya yeni hat alması gerekmektedir. Davet ettiğiniz arkadaşınızın daha önce Vodafone Yanımda uygulamasını kullanmamış olması, Vodafone abonesi olması ve gönderdiğiniz bağlantı aracılığıyla Yanımda uygulamasını telefonuna yükleyip giriş yapması gerekir. Ardından incelendikten sonra hediye hattınıza tanımlanır.

Vodafone Hat Taşıma Veya Satın Alma Seçenekleri Nelerdir?

Vodafone Hat Taşıma Veya Satın Alma Seçenekleri Nelerdir?  Vodafone resmi web sayfası üzerinden online işlemlere özel olan tarifelerden birini seçerek ya da numara taşıma işlemini başlatarak yeni SİM kartınızı kapınıza kadar ücretsiz teslim alabilirsiniz. Dilerseniz Vodafone Online işlemlere özel olarak hazırlanan Red tarifelerinden dilediğinizi seçerek hattınızı 24 saat içerisinde size teslim edebiliyoruz. 24 saat içerisinde teslimat seçeneği sadece Vodafone Online işlemlere özel olarak Red tarifelerinden birine gelen müşterilerimize özel olarak hazırlanmıştır.

Kampanya Koşulları

  • Kampanyanın geçerli olması için davet edilen abonenin vodafone.com.tr üzerinden hat taşıma veya yeni hat satın alma seçenekleri ile Vodafone müşterisi olması gerekmektedir.
  • Kampanya dahilinde verilecek internet hediyeleri, link üzerinden başvuran davet edilen abonenin internet üzerinden aktivasyonu tamamlandıktan sonra otomatik olarak hem davet edenin hem de edilenin hesaplarına tanımlanacaktır.
  • Davet eden aboneler sınırsız sayıda kişiyi davet edebilir.
  • Kampanyanın geçerli olması halinde hem davet eden abone hem de davet edilen abone 3 ayboyunca geçerli 15 GB internet kazanacaktır.
  • Kampanyanın geçerli olması için davet edilen abone, davet eden abonenin gönderdiği link üzerinden hat taşıma veya yeni hat satın alma seçeneklerinden biri ile Vodafone’lu olmak üzere başvurusunu tamamlaması gerekmektedir. Hediye internetin kazanılabilmesi için davet edilen müşterinin aktivasyonunun tamamlanmış olması gerekmektedir.
  • Promosyonlar, ilgili koşullar sağladıktan sonra 48 saat içerisinde yüklenecektir.
  • Vodafone’un kampanya özelliklerinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.
  • Kampanyaya katılım için abonenin kişisel veri işleme iznini vermiş olması gerekir.
  • Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacın karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlarda Vodafone Türkiye abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı olarak iptal etme hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.