Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone TV 30 Nisan 2020’ye Kadar Bütün Kullanıcılara Ücretsiz!


30.04.2020
585
Vodafone TV 30 Nisan 2020’ye Kadar Bütün Kullanıcılara Ücretsiz!

Vodafone TV 30 Nisan 2020’ye Kadar Bütün Kullanıcılara Ücretsiz! Alınan korona virüsü tedbirleri kapsamında Vodafone Türkiye genelinde almış olduğu karar doğrultusunda 30 Nisan 2020 tarihine kadar Vodafone TV içerisinde bulunan tüm içerikleri ücretsiz olarak sunacağını açıklamış bulunmaktadır. Vodafone korona virüsü nedeni ile alınan tedbirler karşısında zamanının tamamını evde geçirmek zorunda kalan ve tedbirlere karşı evden çalışmak zorunda olanlar için sevindirici bir haber yayınlamış bulunmaktadır.

Vodafone korona virüsüne karşı tedbirlere karşılık olarak, Vodafone’nun TV serisi Vodafone TV, evde vakit geçirmek zorunda kalan vatandaşlarımız için hayatını kolaylaştıran kampanya başlatmış bulunmaktadır. Bu kapsamda 30 Nisan 2020 tarihine kadar Vodafoe TV içerisinde bulunan tüm içerikler ücretsiz olarak sunulacaktır.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Ücretsiz Vodafone İçerikleri Nelerdir?

Ücretsiz Vodafone İçerikleri Nelerdir? Korona virüsü tedbirleri kapsamında hazırlanmış olan tedbirler neticesinde evde kalan ve evden çalışmakta olan vatandaşlarımıza destek amaçlı hazırlanan Vodafone TV içerikleri tüm kullanıcılarımıza ücretsiz olarak sunulacaktır. Ücretsiz Vodafone TV içerikleri 30 Nisan 2020 tarihine kadar geçerli olmaktadır.

Düzenlenen kampanya kapsamında, Vodafone TV kullanıcıları için 30 Nisan 2020 tarihine kadar tüm içeriklerinden yararlanabileceklerdir. Bu şekilde Vodafone TV içerisinde, 4 binden fazla film, çocuk ve tematik video içeriği ile ayrıca 80 adetten fazla TV kanalı tüm müşterilerine sunarak müşterilerinin kaliteli zaman geçirmesine destek sağlamaktadır.

Diğer taraftan uzaktan eğitime destek amaçlı olarak da uzaktan eğitim süresince Natioanal Geographig, Nat Geo Wild, Viasat Explore ve Viasat History tarzı kanallar da çocuklarımızın evden kaliteli ve verimli zaman geçirmelerine destek sağlayacaktır. Konu ile ilgili açıklama da bulunan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olan Engin Aksoy’da açıklamalarında şu konulara yer vermiş bulunmaktadır. Vodafone TV ile 4 bin adetten fazla film, çocuk ve tematik video içeriği ile ayrıca 80 adetten fazla olarak TV kanalını tüm müşterilerimize sunmuş bulunmaktayız. Bu şekilde amacımız müşterilerimizin evlerinde daha kaliteli ve verimli zaman geçirmelerini sağlamış olacağız. Şirket olarak müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran ürün ve servisler ile her zaman müşterilerimizin yanında olmaya devam edeceklerini belirtti.

Vodafone TV uygulamayı iOS için App Store’dan, Android için Google Play Store’dan indirebilirsiniz. Vodafone TV, kullanıcılarına, 24 saate kadar geri alma özelliği ile 80’i aşkın TV kanalını ve çoğunluğu film ve çizgi filmden oluşan 4 binin üzerinde seç-izle içeriği akıllı telefonlarından, tabletlerinden, web’den ve Smart TV üzerinden izleme imkanı sunuyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.