Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone Toplan Gel Bedava 5 GB İnternet Kampanyası


22.12.2020
224
Vodafone Toplan Gel Bedava 5 GB İnternet Kampanyası

Vodafone Toplan Gel Bedava 5 GB İnternet Kampanyası, Vodafone aboneleri için yepyeni bir kampanya daha düzenlemiş bulunmaktadır. Düzenlenen kampanya kapsamında Vodafone tarafından, yeni Vodafone abonesi tüm aboneler için Bedava 5 GB İnternet kullanım hakkı hediye edilecektir. Vodafone düzenlemiş olduğu bu kampanyası ile Vodafone yeni gelen tüm aboneler için farklı ama oldukça kazançlı çıkacakları kampanya düzenlemiş bulunmaktadır. Vodafone Toplan Gel Bedava 5 GB İnternet Kampanyası kapsamında numara taşıyarak ya da yeni Vodafone Faturalı hat alarak toplu şekilde Vodafone abonesi olan gruplar için Bedava 5 GB İnternet hediye edilecektir.

Vodafone Toplan Gel Bedava 5 GB İnternet Kampanyası kapsamında, grup halinde Vodafone’a gelen tüm aboneler için hazırlanmış bir kampanya olmaktadır. Düzenlenmekte olan kampanyadan faydalanmak isteyen yeni aboneler için oluşturmuş oldukları grup ile birlikte yeni hat alarak ya da numarasını taşıma yöntemi kullanarak Vodafone abonesi olan herkese Bedava 5 GB İnternet kullanım hakkı sunulacaktır. Aboneler için Vodafone tarafından sunulacak olan hediye haklar Her Ay Sınırsız WhatsApp, Spotify ve 5 GB Bedava İnternet kullanım hakkı olmaktadır. Vodafone Toplan Gel Bedava 5 GB İnternet Kampanyasına gelen ve sunulan haklardan faydalanan aboneler Bedava 5 GB İnternet kullanım hakkını sınırsız olarak değerlendirebilmektedirler. Vodafone’a gelen yani abonelerin Bedava İnternet kullanım hakkı kazanması içi belirtilen adımları sırası ile gerçekleştirmesi gerekmektedir.

Vodafone Toplan Gel Bedava 5 GB İnternet Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim?

Vodafone Toplan Gel Bedava 5 GB İnternet Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim? Düzenlenen kampanyadan sunulan Bedava İnternet hakkı elde etmek isteyen abonelerin izlemesi gereken birkaç adım işlemler bulunmaktadır. Vodafone Toplan Gel Bedava 5 GB İnternet Kampanyasından faydalanmak için izlenmesi gerekli olan adımlar aşağıda belirtildiği gibidir.

 • Vodafone Faturalı abonesi olmak isteyen abonelerin hat başvurusunu gerçekleştirmelerinin ardından belirtilen grubu kurmaları gerekmektedir.
 • Vodafone Faturalı grubunu oluşturan kimse, arkadaşlarını ya da aile üyelerini Vodafone abonesi olmak için davet etmesi gerekmektedir.
 • Vodafone Toplan Gel Bedava 5 GB İnternet Kampanyası kapsamında, Vodafone abonesi olmayı kabul eden bireyler internet hediyesini kazanmayı hak edeceklerdir.

Vodafone Hafta Sonu Kısıtlamasına Özel Bedava İnternet Kampanyası Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Vodafone Toplan Gel Bedava 5 GB İnternet Kampanyasına Gelenlere Sunulacak Hediyeler Nelerdir?

Vodafone Toplan Gel Bedava 5 GB İnternet Kampanyasına Gelenlere Sunulacak Hediyeler Nelerdir? Gerçekleştirilen kampanya kapsamında grup kurarak Vodafone faturalı abonesi olan kimseler için sunulacak hediye kapsamı aşağıda belirtilmiştir.

 • 2 kişilik gruplar için: 1 GB internet
 • 3 kişilik gruplar için: 1 GB internet + Sınırsız İletişim Pass Facebook mesajlaşma ve sınırsız Whatsapp kullanım hakkı
 • 4 kişilik gruplar için: 2 GB internet + Sınırsız İletişim ve MüzikPass Sınırsız Whatsapp, Spotify ve Facebook mesajlaşma
 • 5 kişilik gruplar için: 2 GB internet + Sınırsız İletişim ve Müzik Pass + 5 GB Sosyal Pass ve sınırsız Facebook, Twitter, Instagram, Whatsapp kullanım hakkı

Vodafone Toplan Gel Bedava 5 GB İnternet Kampanyasına gelerek sunulan haklardan faydalanan abonelerin kalan haklarını sorgulama yapabilmek için izlemesi gereken adımlar şu şekildedir; Kalan haklarını sorgulamak isteyen abonelerin INTERNETSORGU yazarak cep telefonlarının mesaj bölümünden 7000’e SMS göndermeleri gerekmektedir. Vodafone Toplan Gel Bedava 5 GB İnternet Kampanyasına gelerek Bedava 5 GB İnternet kullanım hakkı kazanan aboneler, kazandıkları sınırsız internet haklarından diledikleri gibi faydalanmanın yanında sosyal medya uygulamalarını da diledikleri gibi kullanım hakkına sahiptirler.

Vodafone Toplan Gel Bedava 5 GB İnternet Kampanya Detayları

 • Vodafone Toplan Gel Bedava 5 GB İnternet Kampanyası, Vodafone yeni hat alarak ve numara taşıma yöntemi ile gelen Vodafone aboneleri için hazırlanmış bir kampanya olmaktadır.
 • Vodafone Toplan Gel Bedava 5 GB İnternet Kampanyasında faydalanmak isteyen abonelerin Vodafone’a numara taşıma ya da yeni hat alarak gelmek zorundadırlar.
 • Vodafone Toplan Gel Bedava 5 GB İnternet Kampanyasında, ailesini ya da arkadaşlarını Vodafone abonesi olmaya davet eden kullanıcılarımız, gelen abone sayısına göre farklı hediyeler kazanacaklardır.
 • Vodafone Toplan Gel Bedava 5 GB İnternet Kampanyasında sunulan hediye içerikler sadece yurt içi kullanımlarda geçerli olmaktadır.
 • Vodafone Toplan Gel Bedava 5 GB İnternet Kampanyasında Vodafone her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahip olmaktadır.

Vodafone Hyundai Çekiliş Kampanyası

Vodafone Taahhüt Sorgulama Nasıl Yapılır?

Vodafone Mobil Ödeme Kullanarak 20TL ve Üzeri Alışverişe 2 GB İnternet Hediye Kampanyası

Vodafone Fatura Aşımının Telafisi Kampanyası

Vodafone Tarife Değişikliği Nasıl Yapılır?

Paycell Kart Nedir? Nasıl ve Nerelerde Kullanılır?

Vodafone Teknolojide Gülümseten Çözümler Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.