Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone Telefon Koruma Paket Kampanyası


18.02.2019
565
Vodafone Telefon Koruma Paket Kampanyası

Vodafone Telefon Koruma Paket Kampanyası ile her daim telefonunuzun yanındayız. Cihazınız ile ilgili bir sorununuz mu var, acilen teknik yardıma mı ihtiyaç duyuyorsunuz ya da ekranınız mı kırıldı biz her koşulda sizin hizmetinizdeyiz.

Vodafone Telefon Koruma Paket Kampanyası ile sizlere tüm ihtiyaç duyduğunuzda tek bir noktadan destek sağlıyoruz. Garanti içi ve dışı tüm arızalar için de çözümü tek bir bağlantıdan sağlıyoruz. Vodafone Telefon Koruma Paket Kampanyası ile sizin adınıza tüm onarım sürecini biz takip ediyoruz. Arızalı cihazınızı evinizden alıp gerekli düzeltmeler yapıldıktan sonra evinize teslim ediyoruz.

Vodafone Telefon Koruma Paket Kampanyası Nedir?

Vodafone Telefon Koruma Paketi, cihazınızda meydana gelen garanti içi ve garanti dışı tüm arızalara ve cihazınızla ilgili tüm ihtiyaçlarınıza tek noktadan çözüm bulabileceğiniz üstün bir hizmet paketidir.

Vodafone Telefon Koruma Paket Kampanyası Neleri Kapsar?

Vodafone Telefon Koruma Paket Kampanyası hangi durumlarda devreye girer aşağıdaki detaylardan inceleyebilirsiniz.

 • Tek bir telefon üzerinden çözüm
 • Çağrı merkezi üzerinden ücretsiz destek ve bilgilendirme
 • Ücretsiz cihaz ayar ve kurulum desteği (İnternet, MMS, SMS vb.)
 • Ücretsiz yedekleme ve geri yükleme desteği
 • Garanti kapsamında veya kapsam dışındaki tüm arızalı cihazlar için; ücretsiz çift yön kargo ve yetkili teknik serviste onarım
 • Kazara kırılma
 • Sıvı teması
 • Elektrik arızaları, yüksek voltaj
 • Hırsızlık (Sadece konut içinden)

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Vodafone Telefon Koruma Paketi Kampanyası Fiyat ve Geçerlilik Detayları Nelerdir?

Vodafone Telefon Koruma Paketi Kampanyası fiyatı aşağıdaki gibidir.

 • Peşin alımlarda: Cihazın tavsiye edilen son kullanıcı bedelini %10’u
 • Taksitli ödemelerde: Anlaşmalı banka kartları ile 9 taksit ile ödeme imkanı

Vodafone Telefon Koruma Paketi Kampanyasının geçerlilik detayları aşağıdaki gibidir.

Geçerlilik: 12 ay

Hangi cihazlar

Vodafone satış noktalarından ve vodafone.com.tr’den son 15 gün içerisinde satın alınan tüm akıllı telefonlar ve tabletler

Müşteri Destek Hattı

0 850 455 0 542 (ücretsiz müşteri destek hattı)
Hafta İçi : 09:00 – 17:00 arası hizmet vermektedir. (Mesai saatleri dışında ve hafta sonları sesli yanıt sistemi kullanılabilmektedir.)

 Cihazım zaten garantili değil mi? Neden Vodafone Telefon Koruma Paketi satın almalıyım ?

Standart üretici garantisi kapsamı sadece cihazın üretimden kaynaklı arızalarını kapsar. Bunun içinde sizin cihazı yetkili servise ulaştırmanız gerekmektedir. Oysa Vodafone Koruma Paketi satın aldığınızda arızanın veya ihtiyacınızın ne olduğuna bakılmaksızın servise gitmenize gerek kalmadan evinizden hizmet alma rahatlığı ve garantisi vardır.

Vodafone Telefon Koruma Paketi bir sigorta mı?

Hayır, Vodafone Telefon Koruma Paketi bir sigorta poliçesi değildir. Garanti kapsamı içinde veya dışında oluşmuş tüm arızalar için destek veren, cihazın lojistiğini veya uzaktan desteğini sağlayan bir hizmet paketidir. Sigorta teminatı bu paketi satın alan kişilere ücretsiz olarak hediye edilmektedir.

Cihazım arızalandı nereyi aramalıyım?

0850 455 0 542 numaralı Koruma Paketi Müşteri Destek Hattı’nı aramanız yeterlidir. Arıza kullanıcı hatasından kaynaklı veya bir hırsızlık söz konusu ise Sigorta Şirketi’nin Hasar İhbar Hattı’na doğrudan yönlendirilecek, cihazınızın onarılabilmesi durumunda ise tarafınızdan hiçbir ek ücret talep edilmeyecektir.

Cihazım onarılamazsa ne olur?

Cihazın arızası standart garanti şartlarında ise üretici tarafından bedelsiz değişim söz konusu olacaktır. Eğer kullanıcı hatası veya hırsızlık söz konusu ise sigorta poliçesi şartları gereği cihaz satın alma bedelinizin %30’unu Sigorta Şirketi’ne ödemeniz sonrasında değişim yapılacaktır. Her iki durumda da değişim cihazınız evinize teslim edilecektir.

Vodafone Telefon Koruma Paketinin süresi nedir?

Vodafone Telefon Koruma Paketi 12 aylık bir sürede size hizmet vermektedir. Ancak talebiniz doğrultusunda 12 aydan sonra uzatabilme imkanınız bulunmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.