Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone Teklif Ver, Apple İPhone 11 Pro Kazan Kampanyası


01.01.2021
440
Vodafone Teklif Ver, Apple İPhone 11 Pro Kazan Kampanyası

Vodafone Teklif Ver, Apple İPhone 11 Pro Kazan Kampanyası, Vodafone ile hangi operatörden olursan ol en düşük fiyat teklifini ver ücretsiz olarak Apple İPhone 11 Pro kazanma şansı yakala. Vodafone oldukça dikkat çekici ve değişik kampanyası ile karşınızda! Vodafone tarafından hazırlanan ve Vodafone sitesine girerek teklif veren herkes tarafından katılım sağlanabilecek bir kampanya olmaktadır. Teklif veren kişinin Vodafone abonesi olma şartı aranmamaktadır. Vodafone her zaman sunduğu internet hediyeleri ile dikkat çekmeyi başarmış bir operatör olarak, bu kez çok farklı bir kampanya ile karşımıza çıkmış bulunuyor. Vodafone hazırladığı kampanyası ile adından oldukça söz ettireceğe benziyor. Vodafone tarafından hazırlanan en son kampanya kapsamında sunulacak olan hediye Apple İPhone 11 Pro şeklinde olmaktadır. İster Vodafone abonesi olsun ister olmasın herkes tarafından katılım gerçekleştirilecek olan kampanya ile birlikte bir kişi 1 adet Apple İPhone 11 Pro cep telefonu kazanacak.

Vodafone Teklif Ver, Apple İPhone 11 Kazan Kampanyası kapsamında, Vodafone olarak tüm cep telefon kullanıcılarına yönelik olarak hazırlanan kampanya kapsamında en düşük fiyat teklifini veren 1 kişi Apple İphone 11 Pro cep telefonu kazanacaktır. Düzenlenen kampanya ile her ay en düşük teklifi veren 1 kişiye, 1 adet Apple İPhone 11 Pro cep telefonu hediye edilecektir. Vodafone Teklif Ver, Apple İPhone 11 Pro Kazan Kampanyası kapsamında, kampanyaya katılım için Vodafone abonesi olma zorunluluğu bulunmamaktadır. Düzenlenen kampanyaya tüm operatör aboneleri katılım sağlaya bilmektedirler.

Vodafone Teklif Ver, Apple İPhone 11 Pro Kazan Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Vodafone Teklif Ver, Apple İPhone 11 Pro Kazan Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Düzenlenen Vodafone Teklif ver kampanyasına katılım sağlamak için katılacak olan bireylerin ilk olarak Vodafone resmi internet sayfasına giriş yapması gerekmektedir. Vodafone resmi internet sayfasına giriş yaparak cep telefonu için en düşük teklifi veren katılımcıya, katılım sağladığı ay için Apple İPhone 11 Pro hediyesi verilecektir. Vodafone Teklif Ver kampanyasına katılarak, Apple İPhone 11 Pro kazanmak için belirlenen resmi internet sitesi üzerinden Hemen Teklif Ver linkine tıklamanız gerekmektedir.

Vodafone Teklif Ver, Apple İPhone 11 Pro Kazan Kampanyasına katılarak teklif vermek isteyen katılımcıların ilk olarak internet sitesine giriş yapmaları gerekmektedir. Site içerisinde yer alan Teklif Ver butonuna tıklayarak, açılan sayfa üzerinden Vodafonluyum ya da Vodafonelu Değilim seçeneklerinden kendisine uygun olanı seçmesi gerekmektedir. Vodafone aboneleri için cep telefon numaralarını belirlenen alana girdikten sonra, alt kısımda yer alan Hızlı Şifre Gönder linkine tıklayarak cep telefonlarına gelecek olan 4 haneli şifreyi açılan alana girmeleri gerekmektedir. Bu şekilde katılımcıların vermek istedikleri teklifi alana girerek kampanyaya katılım gerçekleştirebileceklerdir. Vodafone abonesi olmayan katılımcılar ise cep telefon numaralarını gerekli alana girdikten sonra, alta yer alan sözleşme kabul kutucuklarını işaretledikten sonra cep telefonlarına gönderilen 4 haneli şifreyi belirtilen alana girerek teklif verebileceklerdir.

Vodafone Teklif Ver, Apple İPhone 11 Pro Kazan Kampanya Detayları

 • Vodafone Teklif Ver, Apple İPhone 11 Pro Kazan Kampanyası tüm operatörler tarafından katılım sağlanabilecek bir kampanya olmaktadır.
 • Vodafone Teklif Ver, Apple İPhone 11 Pro Kazan Kampanyasına katılmak için Vodafone abonesi olma zorunluluğu bulunmamaktadır.
 • Vodafone Teklif Ver, Apple İPhone 11 Pro Kazan Kampanyasına katılmak için Vodafone tarafından talep edilen izinlerin sağlanması gerekmektedir.
 • Vodafone Teklif Ver, Apple İPhone 11 Pro Kazan Kampanyası ile Benzersiz Teklif bölümüne katılan herkes için her ay Vodafone teklifleri gönderilecektir.
 • Vodafone Teklif Ver, Apple İPhone 11 Pro Kazan Kampanyası ile en düşük fiyat teklifini sunan kişi ödül kazanacaktır.
 • Vodafone Teklif Ver, Apple İPhone 11 Pro Kazan Kampanyasına katılım sağlayacak olan kişinin hat sahibi olması gerekmektedir.
 • Vodafone Teklif Ver, Apple İPhone 11 Pro Kazan Kampanya katılan hat sahibine hediye teslim edilecektir.
 • Vodafone Teklif Ver, Apple İPhone 11 Pro Kazan Kampanyasına katılım tamamen ücretsiz bir şekilde olmaktadır.
 • Vodafone Teklif Ver, Apple İPhone 11 Pro Kazan Kampanyası için Vodafone kampanya ile ilgili her türlü değişikliği yapma ve sonlandırma hakkına sahip olmaktadır.
 • Vodafone Teklif Ver, Apple İPhone 11 Pro Kazan Kampanyasına, Vodafone, Turkcell veya Türk Telekom aboneleri giriş yaptıktan sonra katılabilir.
 • Vodafone Teklif Ver, Apple İPhone 11 Pro Kazan Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz.

 Vodafone Faturasız Yükle Kazan Kampanyası

Vodafone Mobil Ayrıcalıklar Dünyası Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.