Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone Tarife Koruma Paketi – 7TL


02.01.2021
2.716
Vodafone Tarife Koruma Paketi – 7TL

Vodafone Tarife Koruma Paketi tarifenizdeki kullanım haklarınız bittiğinde otomatik olarak devreye girer, içeriğinde Her Yöne 100 DK, 100 SMS ve 1 GB Cep mobil internetiniz mevcuttur. Vodafone Tarife Koruma Paketi ile amaç içerisinde bulunan haklar ile otomatik olarak siz tarifenizde aşıma uğramadan sizi korumaktır. Üstelik bu işlemi sadece tarifenize ek olarak sadece 7TL karşılığında gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Tarife Koruma Paketi ile artık tarife aşımını düşünmeden rahatça hareket edebilirsiniz. Acaba internetim aşıma uğrar mı? Dakikalarım biterse faturamda kabarma olur mu? Gibi sorularınız artık Vodafone Tarife Koruma Paketi ile son buluyor. Sizde tarifenize ilave olarak işleminizi başlatabilirsiniz. Kullandığınız tarifenize ilave olarak talepte bulunmanız halinde, siz bizzat iptal talebinde bulunana kadar her ay sürekli olarak tarifenizle birlikte Vodafone Koruma Paketi’nde de yenilenme olmaktadır.

Vodafone Tarife Koruma Paketi Nedir?

Vodafone Tarife Koruma Paketi, mevcut tarifenizdeki haklar bittiğinde otomatik devreye girip içeriğindeki yurt içi her yöne 1 GB, 100 DK, 100 SMS hak ile aşıma girmeden sizi koruyan bir özelliktir. Vodafone Tarife Koruma ücreti KDV ve ÖİV dahil 7 TL’dir. Fatura dönemi bağımlı bir üründür. Alındığı ilk fatura döneminde ücret orantılanarak yansıtılır, içerik orantılanmadan ful olarak yüklenir. Özellik fatura dönemi bağımlıdır, iptal edilmediği sürece her fatura dönemi yenilenir.

Vodafone Tarife Koruma Paketi Nasıl Kullanılır?

Vodafone Tarife Koruma Paketi ile ilgili merak ettiğiniz bilgilere aşağıdaki detaylardan ulaşabilirsiniz.

 • Koruma özelliği alındıktan sonra tarife, ek paket, promosyon hakları bittiğinde; aşıma girilmeden devreye girer.
 • Devreye girdiğinde müşteriye aşağıdaki bilgilendirme SMS’leri her kullanım tipi için ayrı ayrı gider. Kalan haklar bir sonraki aya devretmez.
 • Koruma özelliği bittiğinde tarifenin aşım ücreti devreye girer.
 • Koruma özelliği içerisindeyken herhangi bir ek paket alınırsa, o ek paket anında devreye girer.
 • Alınan ek paketler adımlı yapıda ise Koruma Özelliği bittikten sonra devreye girer.
 • Hali hazırda URL bazlı bir paket var ise o URL yönüne yapılan kullanımlar o paketten gider.

Vodafone Tarife Koruma Paketine Nasıl Kayıt Olabilirim?

Aynı zamanda Vodafone Cep Merkezleri veya Online Self Servis’ten, Vodafone Yanımda uygulamasından veya 542 Müsteri Hizmetleri’ni arayarak satın alarak kayıt oluşturmanız mümkündür.

Vodafone Tarife Koruma Paketinde Kalan Sorgulama Yapılabilir mi?

SOR KORU yazıp 7000’e atılarak, Vodafone Yanımda üzerinden sorgulama yapılabilir.

Vodafone Tarife Koruma Paketini Nasıl İptal Edebilirim?

IPTAL KORU yazıp 7000’e yollayarak, Vodafone Yanımda üzerinden, Vodafone mağazaları ve Call Center’dan Özellik iptal edilebilir. Özellik iptal edilebilir.

Vodafone Taife Koruma Paketi Genel Hatları ile Aşağıdaki Gibidir.

 • Koruma Özelliği; yurt içi her yöne 1GB, 100DK ve 100SMS içeren ve aşımda kullanılabilen bir özelliktir.
 • Koruma Özelliğinin ücreti KDV ve ÖİV dahil 7TL’dir. Fatura dönemi bağımlı bir üründür. Alındığı ilk fatura döneminde ücret orantılanarak yansıtılır, içerik orantılanmadan ful olarak yüklenir.
 • Özellik fatura dönemi bağımlıdır, iptal edilmediği sürece her fatura dönemi yenilenir.
 • Özelliğin geçerlilik süresi onay SMS’nin gelmesinin ardından başlar.
 • Özellik içeriğindeki haklar, tarife ve ek paket kullanımları bittikten sonra aşıma girilmeden önce devreye girer. Eğer müşteride adımlı bir ek paket var ise bu ek paketten önce devreye girer.
 • Koruma Özelliği Faturalı olup Bireysel hat kullanan ve Esnaf tarifelerinde olmayan müşteriler yararlanabilir.
 • Özelliğin ücreti faturaya yansır.
 • Özelliği satın alan kullanıcıların 3G ve 4,5G servisi otomatik olarak açılır. Özellik kullanıldığı sürece 3G ve 4,5 G servisi kapatılmaz.
 • Koruma Özelliği olan aboneler başka cihazlarla internet paylaşımı (tethering) yapamaz. Abonelerin, kendilerine sunulan hakları 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına veya FCT (sabit terminal) veya şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilemez.
 • Ticari amaca yönelik kullanım yapılamaz. Vodafone, bu amaçla kullanım yaptığı tespit edilen abonelerin hattını kapatma hakkına sahiptir.
 • Özelliğe giriş anlık olur.
 • Özellik iptal edilebilir. İptal edildiğinde, kullanım miktarı ücreti ve kullanılan gün sayısına göre orantılı ücret hesaplanır. Yüksek olan faturalandırılır.
 • Koruma Özelliği yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Semra dedi ki:

  IPTAL olmuyo dalgamı geçiyoruz siz ya aylardır verdiğim her kuruş zehir zıkkım olsun bidaha vodafon u bırak kullanmayı adını bile anmicam

  1. Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   Müşteri hizmetleri ile görüşerek iptal etmeyi denediniz mi acaba?

 2. Hatice korkmaz dedi ki:

  Bu nasıl iptal etmektir. Keç kere uğraştım hata veriyor.boşuna para ödüyorum m Bi mesajla onay veriyorsunuz iptale gelince yok.en kısa zamanda hattimi degistirecem

  1. Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   Vodafone müşteri hizmetlerini arayabilir ve durumunuz dahilinde işleminizi gerçekleştirme talebinizi iletebilirsiniz.
   İyi Günler.