Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone Tablet Hediyeli İnternet Kampanyası


28.12.2020
229
Vodafone Tablet Hediyeli İnternet Kampanyası

Vodafone Tablet Hediyeli İnternet Kampanyası, Vodafone abonelerine yönelik yepyeni bir kampanya daha düzenlemiş bulunuyor. Vodafone aboneleri için bu sefer Tablet Hediye edebileceği ev interneti kampanyası hazırlamış bulunuyor. Düzenlenen kampanya kapsamında Vodafone evde internet abonesi olan tüm kullanıcıları için Reeder M 7 GO tablet hediye edilecektir. Vodafone aboneleri için kazançlı çıkacakları kampanyalar düzenlemeye son sürat devam ediyor. Öyle ki hazırlamış olduğu kampanyalar içerisinde bedava kullanım haklarının yanında Bedava olarak hediyeler dağıtmaktadır. Vodafone tarafından hazırlanmış kampanyalardan en sonuncusu ise Vodafone Tablet Hediyeli Ev İnternet kampanyasıdır.

Vodafone Tablet Hediyeli İnternet Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Vodafone Tablet Hediyeli İnternet Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Hazırlanan kampanya Vodafone evde internet kullanıcısı abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanya olmaktadır. Düzenlenen kampanya kapsamında evde internet kullanmaya başlayan tüm aboneler için Reeder M 7 GO tablet hediye olarak verecektir. Vodafone abonelerine yönelik hazırlamış olduğu kampanya kapsamında sadece tarifeye ek hediye vermekle kalmamış, aboneleri için evde uygun fiyata kullanabilecekleri ev internet paketleri sunmaktadır. Vodafone Tablet Hediyeli İnternet Kampanyası kapsamında abonelere sunulan evde internet paketleri uygun fiyatlardan hazırlanmış bulunmaktadır. Belirtilen paketlerden herhangi bir tanesine abone olan ve evde de Vodafone internet kullanımını seçen abonelere anında tablet hediye edilecektir.

Vodafone Yanımda Üzerinden TL Talimatına 21 GB İnternet Hediye Kampanyası Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Vodafone tarafından abonelerine yönelik hazırlanan Tablet Hediyeli Ev İnternet kampanyaları aşağıda belirtildiği gibi sunulmaktadır.

Vodafone Evde 8 Mbps İnternet Tarifesi

 • Vodafone Evde 8 Mbps İnternet Tarifesi; İlk 12 Ay Taahhütlü 82,90TL
 • Vodafone Evde 8 Mbps İnternet Tarifesi; Sonraki 12 Ay Taahhütlü 92,90TL
 • 8 Mbps Limitsiz İnternet
 • 2 Gün İçerisinde Ücretsiz Kurulum

Vodafone Evde 12 Mbps İnternet Tarifesi

 • Vodafone Evde 12 Mbps İnternet Tarifesi; İlk 12 Ay Taahhütlü 89,90TL
 • Vodafone Evde 12 Mbps İnternet Tarifesi; Sonraki 12 Ay Taahhütlü 99,90TL
 • 12 Mbps Limitsiz İnternet
 • 2 Gün İçerisinde Ücretsiz Kurulum

Vodafone Tablet Hediyeli İnternet Kampanya Detayları

 • Vodafone Tablet Hediyeli İnternet Kampanyası, Evde internet abonesi olan tüm Vodafone abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanya olmaktadır.
 • Vodafone Tablet Hediyeli İnternet Kampanyasında belirtilen iki tarifeden bir tanesini kullanan Vodafone abonelerine tablet hediye edilecektir.
 • Vodafone Tablet Hediyeli İnternet Kampanyasında aboneler hediye edilecek olan Tablet Reeder M7 GO markası olmaktadır.
 • Vodafone Tablet Hediyeli İnternet Kampanyasında Tablet hediyesi kazanmak için 24 ay taahhütlü tarifelerden bir tanesine geçiş yapmanız gerekmektedir.
 • Vodafone Tablet Hediyeli İnternet Kampanyasına gelen aboneler için verilecek olan modeme yönelik olarak 24 ay boyunca aylık 6,90TL olarak ek ücret yansıtılacaktır.
 • Vodafone Tablet Hediyeli İnternet Kampanyasında aboneler için herhangi bir kurulum ücreti alınmayacaktır.
 • Vodafone Tablet Hediyeli İnternet Kampanyasından faydalanmakta olan abonelerin, cep telefonlarında da Vodafone hat kullanmaları durumunda taahhüt cayma bedellerinin 500TL tutarına kadar olanını Vodafone tarafından ödenecektir.
 • Vodafone Tablet Hediyeli İnternet Kampanyasında, Vodafone kampanya ile ilgili olarak her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

Vodafone Fatura Aşımının Telafisi Kampanyası

Vodafone Hafta Sonu Kısıtlamasına Özel Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone / Faturalı FreeZone Redli Genç Oyun 24 GB Paketi – 50TL

Vodafone Tarife Değişikliği Nasıl Yapılır?

Vodafone dMags Dergi İPhone 11 Çekiliş Kampanyası

Vodafone Toplan Gel Bedava 5 GB İnternet Kampanyası

Vodafone Teknolojide Gülümseten Çözümler Kampanyası

Vodafone Hyundai Çekiliş Kampanyası

Vodafone / Faturalı Uyumlu 3 GB Kampanyası – 25TL

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.