Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone Taahhüt Sorgulama Nasıl Yapılır?


05.12.2020
295
Vodafone Taahhüt Sorgulama Nasıl Yapılır?

Vodafone Taahhüt Sorgulama Nasıl Yapılır? Vodafone olarak abonelerimize yönelik her zaman istenilenden de daha fazlasını vermek için çalışmaya devam ediyoruz. Vodafone olarak faturalı abonelerimize yönelik birbirinden farklı ve güzel tarife ve paketlerimiz ile taahhütlü olarak kampanyalar düzenlemekteyiz. Vodafone abonelerinden taahhütlü tarife kullanan ve kullanım süreleri dolmadan bir başka tarifeye geçmeye hak kazanamamaktadır. Vodafone tarafından hazırlanana kampanyalar kapsamında taahhüt süreleri genelde 12 ya da 24 ay olarak kullanıcılarımıza sunulmaktadır. Vodafone aynı zamanda hazırlamış olduğu taahhütlü paketlerini abonelerine indirimli olarak sunmaktadır. Vodafone Faturalı abonelerine yönelik tüm faturalı tarifelerin taahhütlü olarak kullanılmasına imkan tanımaktadır.

Vodafone Taahhüt Sorgulamanın nasıl yapılacağı ile ilgili olarak kelime anlamı söz vermek, üstüne almak olan taahhüt vermek anlamına gelmektedir. Genellikle numara taşıma ya da yeni gelen abonelere yönelik oldukça yüksek oranlı indirimler yapan Vodafone, herhangi bir numara taşıma ya da hat kapatma işleminde vermiş olduğu tüm indirimleri hem de kullandığınız süre boyunca geri almaktadır. Üstelik bu geri ödemeleri peşin olarak tahsil etmektedir.

Vodafone Taahhüt Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılmaktadır?

Vodafone Taahhüt Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılmaktadır? Vodafone olarak taahhüt süresini sorgulamanın birden fazla seçenekleri mevcut olmaktadır. Vodafone aboneleri taahhüt sürelerini öğrenmek adına vermiş oldukları taahhüt süresinin ne zaman sona ereceği ile ilgili sorgulamayı aşağıda belirtilen şekillerde yapabilecektir.

Vodafone İnternet Sitesi Üzerinden Taahhüt Sorgulama İşlemi

Vodafone İnternet Sitesi Üzerinden Taahhüt Sorgulama İşleminizi başlatabilmek için Vodafone resmi sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Vodafone internet sitesine giriş işleminizi cep telefon numarası ve şifre ile giriş işleminin ardından Tarifelerim bölümünden taahhüt ile ilgili tüm detaylara ulaşmanız mümkündür.

Vodafone Hyundai Çekiliş Kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Vodafone Müşteri Hizmetlerini Arayarak Taahhüt Sorgulama İşlemi

Vodafone Müşteri Hizmetlerini Arayarak Taahhüt Sorgulama İşlemi, Vodafone müşteri hizmetlerinden taahhüt süresini sorgulamak için belirtilen müşteri hizmetleri numarasını aramanız gerekmektedir. Taahhüt süresini sorgulamak için Vodafone müşteri hizmetleri numarası 0542 542 0000 ya da 542 numaralarından bir tanesini arayabilirsiniz. Yapılan arama işlemini ardından Vodafone müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra gerekli olan tuş işlemlerinizi sorgulama yapmanız mümkün olmaktadır. Bağlanılan müşteri temsilcisi taahhüt süresi ile ilgili tüm sorularınıza detaylı olarak bilgilendirme işlemi yapacaktır.

Vodafone Yanımda Uygulaması Üzerinden Taahhüt Sorgulama İşlemi

Vodafone Yanımda Uygulaması Üzerinden Taahhüt Sorgulama İşlemi için ilk olarak sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Vodafone Yanımda Uygulamasına giriş yapan aboneler Tarifelerim bölümüne giriş yaptıktan sonra taahhüt işlemleri ile ilgili tüm bilgileri görüntüleyebilir ve gerekli görür ise çıktı dahi alabilmektedir.

Vodafone Tuş Yöntemiyle Taahhüt Sorgulama İşlemi

Vodafone Tuş Yöntemiyle Taahhüt Sorgulama İşlemini gerçekleştirmek için cep telefonunuzun arama bölümü üzerinden tuşlama yapmaları gerekmektedir. Vodafone aboneleri cep telefonlarının arama bölümüne giriş yaptıktan sonra *7000# tuşlamasını yapmanın ardından tüm taahhüt bilgilerine erişim sağlayabileceklerdir. Üstelik tüm detaylarını görüntüleyebilirler.

Vodafone Cayma Bedeli Nasıl Hesaplanır?

Vodafone Cayma Bedeli Nasıl Hesaplanır? Aboneler için cayma bedeli biraz da olsa karmaşık olabilmektedir. Faturaya yansıtılan bir diğer bedel ise telsiz kullanım bedeli ve kalan cihaz taksitleri son faturanıza işlenerek aboneye iletilir. Kapattırma işlemi ya da taşımak için öncelikle cayma bedelini ayrıntılı olarak sorgulamanızı tavsiye ederiz. Abonelerin bulundukları paket ve tarifeye göre değişiklik gösterebilen cayma bedelleri hesaplamak için aranan nitelikler aşağıdaki gibi olmaktadır.

  • Yapılan indirimler toplam kaç ay yapıldığı
  • Aktivasyon ücreti
  • Kalan Cihaz Taksitleri
  • Başvuru bedeli
  • Devlete ödenen vergiler
  • Bağlantı bedeli

Vodafone Taahhüt İptal Etme İşlemi

Vodafone Taahhüt İptal Etme İşlemi, Vodafone aboneleri vermiş oldukları taahhüt işlemini süreleri dolmadan iptal etmek için 0 850 542 0 542 numarasını aramak ve iptal talebinde bulunmak gerekmektedir.  Belirtilen numarayı arayarak ödemeniz gereken ceza bedelini öğrenebilirsiniz. İptal işlemi yapmadan numara taşımak ya da taahhüt işlemini bozmak cayma bedeli ödemenize neden olacaktır.

Vodafone Faturalı Hat Kullanana Vodafone TV Hediye

Vodafone / Faturasız Destek Kolay 10 GB Paketi – 30TL

Vodafone Trendyol’dan Alışveriş Yapanlara Özel 15 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone / Faturasız Süper Kolay 30 GB Paketi – 40TL

Paycell Kart Nedir? Nasıl ve Nerelerde Kullanılır?

Vodafone dMags Dergi Uygulaması Sınırsız İnternet Kampanyası

2020 Vodafone Aralık Ayı Bedava İnternet Kampanyaları

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.