Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone Süpermarket Yanımda Bedava 10 GB İnternet Kampanyası


07.02.2021
61
Vodafone Süpermarket Yanımda Bedava 10 GB İnternet Kampanyası

Vodafone Süpermarket Yanımda Bedava 10 GB İnternet Kampanyası, Vodafone tarafından abonelerine yönelik yepyeni bir kampanya daha başlamış bulunmaktadır. Vodafone aboneleri için Bedava İnternet dağıtan kampanyalar düzenlemeye devam etmektedir. Vodafone tarafından düzenlenen kampanya kapsamında bu seferki Bedava İnternet hediyesini Vodafone Süpermarket Yanımda uygulaması üzerinden sunmaktadır. Vodafone operatörü her konuda olduğu gibi süpermarket alış verişi konusunda da aboneleri için hem destek sağlarken hem de Bedava İnternet hediyesi dağıtmaktadır. Vodafone bu sefer düzenlemiş olduğu kampanyasında Vodafone Süpermarket Yanımda ile birlikte Bedava 10 GB İnternet hediyesini Vodafone Süpermarket üzerinden alış veriş yapan tüm abonelere dağıtılacaktır.

Vodafone Süpermarket Yanımda Bedava 10 GB İnternet Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Vodafone Süpermarket Yanımda Bedava 10 GB İnternet Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Düzenlenmekte olan Vodafone Yanımda Bedava 10 GB İnternet kampanyası tüm Vodafone abonelerine yönelik olarak düzenlenmektedir. Vodafone kampanyası kapsamında Vodafone Süpermarket Yanımda uygulaması üzerinden yapılan alış veriş karşılığında Bedava İnternet hediyesi kazanılacaktır. Öyle ki Vodafone Süpermarket Yanımda Bedava 10 GB İnternet Kampanyasında, alış veriş yapan Vodafone abonelerine ilk alış veriş karşılığında bir hafta kullanabilecekleri Bedava 10 GB İnternet hediyesi ve 20TL tutarında indirim hakkı verilmektedir. Belirtilen hediye hakkından faydalanabilmek için Vodafone abonelerinin tek seferde 100TL ve üzerinde alış veriş yapmaları gereklidir.

Vodafone Süpermarket Yanımda Bedava 10 GB İnternet Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Düzenlenen kampanyaya katılabilmek için abonelerin ilk olarak Vodafone Yanımda uygulamasını cep telefonlarına indirmeleri gereklidir. Uygulama içerisinde yer alan Vodafone Yanımda – Fırsatlar menüsünde yer alan Vodafone Süpermarket Yanımda alanına tıklayarak market sayfasına geçiş yapabileceklerdir. Vodafone Süpermarket Yanımda Bedava 10 GB İnternet Kampanyasından faydalanmak isteyen aboneler kampanya kapsamında süpermarket alış verişini Vodafone üzerinden yapan aboneler, ilk alış verişlerinde 20TL indirim ve üstelik bir hafta boyunca da kullanabilecekleri Bedava 10 GB İnternet hediyesi kazanacaklardır. Vodafone Süpermarket Yanımda Bedava 10 GB İnternet Kampanyasında alış verişini Vodafone Pay Kart ile yapan abonelere 150TL ve üzeri alış verişlerinde 30TL indirim uygulaması yapılacaktır. Vodafone Süpermarket üzerinden yapılacak sonraki alış verişlerinizde de haftalık 2 GB Bedava İnternet hediyesi sunulacaktır.

Cep Telefonu Açıkken Kapalı Gösterme Nasıl Yapılır? Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Vodafone Süpermarket Yanımda Bedava 10 GB İnternet Kampanya Detayları

 • Vodafone Süpermarket Yanımda Bedava 10 GB İnternet Kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanya olmaktadır.
 • Vodafone Süpermarket Yanımda Bedava 10 GB İnternet Kampanyasından faydalanabilmek için uygulama üzerinden en az 100TL ve üzerinde alış veriş yapmaları gerekmektedir.
 • Vodafone Süpermarket Yanımda Bedava 10 GB İnternet Kampanyasından alış veriş yapan abonelere 10 GB internetin yanında 20TL indirim uygulanacaktır.
 • Vodafone Süpermarket Yanımda Bedava 10 GB İnternet Kampanyasında Bedava İnternet kullanım hakkı sadece İstanbul, Ankara, İzmit ve Bodrum üzerinden sunulmaktadır.
 • Vodafone Süpermarket Yanımda Bedava 10 GB İnternet Kampanyası kapsamında Vodafone Süpermarket üzerinden alış veriş yapan aboneler ödeme sayfasında adres bilgilerini doldurduktan sonra ödeme işlemlerini tamamlaması gerekmektedir.
 • Vodafone Süpermarket Yanımda Bedava 10 GB İnternet Kampanyasında verilen 10 GB Bedava İnternet kullanım hakkı sadece yurt için kullanımlarında geçerli olmaktadır.
 • Vodafone Süpermarket Yanımda Bedava 10 GB İnternet Kampanyasında kazanılan 10 GB Bedava İnternet kullanım hakkı üçüncü kişilere devredilemez.
 • Vodafone Süpermarket Yanımda Bedava 10 GB İnternet Kampanyasında verilen Bedava 10 GB Bedava internet hakkı bir hafta boyunca kullanılabilecektir.
 • Vodafone Süpermarket Yanımda Bedava 10 GB İnternet Kampanyasında alınan internetin kullanım süresi bittiğinde abone var olan internet paketi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Vodafone Süpermarket Yanımda Bedava 10 GB İnternet Kampanyasında sonraki tüm alış verişlerde haftalık olarak Bedava 2 GB İnternet hediye edilecektir.
 • Vodafone Süpermarket Yanımda Bedava 10 GB İnternet Kampanyasında, Vodafone her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutmaktadır.

Vodafone İle Otovınn Kampanyası

2021 Vodafone Cihaz Değiştirme Kampanyaları

2021 Vodafone Şubat Ayı Bedava İnternet Kampanyaları

2021 Vodafone’dan Taksitle Cihaz (Telefon) Nasıl Alabilirim?

Vodafone Bana Ne Var Kampanyası Nasıl Yapılır?

2021 Vodafone Online Fatura Ödeme İşlemleri

Vodafone Faturalı Hattan Faturasız Hatta Geçiş Nasıl Yapılır?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.