Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone Seviyorum İnterneti 3 GB Hediye İnternet Paketi Testi


11.02.2019
2.496
Vodafone Seviyorum İnterneti 3 GB Hediye İnternet Paketi Testi

Vodafone 3 GB Bedava İnternet Testi Kampanyası, cepleri şenlendirip yüzleri gülümsetmeye geliyor. Vodafone sayfasında sizin için hazırlanan testi çözdükten sonra birkaç dakika içinde hattınıza tanımlanan Bedava 3 GB İnternetiniz oluyor. Vodafone 3 GB Bedava İnternet Testi Kampanyasından 24 saat geçerli 3 GB Bedava İnternet kazanmış oluyorsunuz. Soruları çözmeye devam ederseniz 5 Yıl boyunca kullanabileceğiniz 1 Terabyte internet çekilişine katılabilirsiniz.

Vodafone 3 GB Bedava İnternet Testi Kampanyasına katılım sağlamanızın temel amacı, uygulanan teste verdiğiniz cevaplar ile Türkiye’nin Dijital Haritasını belirlemektir. Vodafone hazırlamış olduğu test ile sadece Türkiye’nin Dijital Haritasını çıkarmakla kalmıyor testi uygulayan herkese Bedava 3 GB İnternet sunuyor ve 1 Terabyte Bedava İnternet çekilişine ücretsiz olarak katılmanızı sağlıyor.

Vodafone Seviyorum İnterneti Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone Seviyorum İnterneti Kampanyası kapsamında değerli kullanıcılarımız Bedava 3 GB İnternet kazanmak için aşağıdaki linke tıklayarak anket sayfasına ulaşabilirler ve bu sayede internet kazanma aşamasına geçiş yapabilirler.

Vodafone Seviyorum İnterneti Kampanyası kapsamında tıkladıkları link üzerinden karşılarına çıkan testi cevaplayarak katılım sağlayabilirler. Vodafone Seviyorum İnterneti 3 GB Bedava İnternet Paketi için birkaç soruyu yanıtladıktan sonra karşınıza çıkan ekranda kişiliğinizi şimdi öğrenebilir ya da dilerseniz teste devam edebilirsiniz yazısı gelecektir. Dilerseniz Bedava 3 GB İnternet hediyenizi alarak testi bırakabilir, dilerseniz de 1 Terabyte Bedava İnternet çekilişine katılım için teste devam edebiliyorsunuz. Tercihinizi yapıp devam ya da tamam diyorsunuz.

Vodafone Seviyorum İnterneti Kampanyasının Detayları Nelerdir?

Vodafone Seviyorum İnterneti Kampanyasının Detaylarını sizler için aşağıda kısaca belirtelim istedik. Aşağıdaki yazımızdan kampanyanın detaylarına ulaşabilirsiniz.

 • Kampanyaya her hat kullanıcısı sadece 1 kez katılım sağlar.
 • Vodafone resmi sitesinden yapılan bu test anketi güvenilir ve herhangi bir bilgi paylaşımı yapılmamaktadır.
 • Ankete bir kez daha katılım sağlanırsa kullanıcılara 3 GB bedava internet hediyesi verilmez.
 • Kazanılan 3 GB Bedava İnternet sadece 24 Saat (1 gün) geçerlidir.
 • Diğer operatörlerden ankete katılım olursa Bedava 3 GB İnternet alamazlar.

Vodafone Seviyorum İnterneti Bedava İnternet Testindeki Amacı!

 • 5 yıl geçerli toplam 1 Terabyte internet Teste vermiş olduğunuz cevaplar Türkiye’nin dijitalleşme haritasının çıkartılabilmesi amacı ile Vodafone tarafından anonim olarak işlenecektir.

Vodafone Seviyorum interneti 3 GB Bedava internet Nasıl iptal Edebilirsiniz?

Vodafone Seviyorum İnterneti 3 GB Bedava İnterneti için herhangi bir iptal işlemi mevcut değildir. Vodafone Müşteri hizmetlerini arayarak destek almanız mümkündür.

Vodafone Seviyorum İnterneti Bedava 1 Terabyte Çekiliş Detayları Nelerdir?

Vodafone Seviyorum İnterneti Bedava 1 Terabyte Çekiliş Detaylarına aşağıdaki yazımızdan ulaşabilirsiniz.

 • 1 Terabyte internet ödülü talihlinin ödülü kazandığı aydan itibaren başlamak üzere 5 sene boyunca geçerlidir.
 • Ödül 1 kişiye sunulacak 1 Terabyte internet ile sınırlıdır.
 • Anketteki tüm soruları 03.12.2018-01.05.2019 tarihleri arasında çözen kullanıcılar hediye kazanmak için hak kazanmış olur.
 • Kullanıcıların mevcut bir faturalı ya da faturasız bir Vodafone paket sahibi olması gereklidir.
 • Kazanan kişi Vodafone bireysel abonesi değilse kazanma tarihinden 1 ay içerisinde anketi çözdüğü numarayı Vodafone bireysel mobile taşıması halinde ödülü alabilir, aksi takdirde hakkını kaybetmiş sayılacaktır.
 • Kazanan Talihli 06.05.2019 tarihinde vodafone.com.tr sitesindeki kampanyalar sayfasından duyurulacaktır. Talihli kişi ile ankete katıldığı telefon numarasına SMS atılarak iletişime geçilecektir.

Kampanya Detayları

Hizmetin verilebilmesi için üyelik aşamasında Kullanıcı tarafından sağlanan ve Kullanıcı profil sayfasında yer alan kişisel verilerin (şehir, telefon numarası, doğum tarihi, cinsiyet) ve ankete verilen cevapların kullanıcılara uygun ürün ve servis önerilmesi amacıyla, 1 Terabyte internet hediyesinin verileceği talihli kullanıcının belirlenmesi ve anketi tamamlayarak 3 GB internet hediyesi kazanan kullanıcıların bu hediyeden yararlandırılabilmesi için Vodafone tarafından işlenmesi zorunludur. Söz konusu veriler 2 Ay süre ile saklanıp bu süre sonunda kendiliğinden imha edilecektir.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’ndan doğan haklarınız ve diğer detaylar için vftr.co/gp. 1 Terabyte internet ödülü talihlinin ödülü kazandığı aydan itibaren başlamak üzere 5 sene boyunca geçerlidir. Ödül 1 kişiye sunulacak 1 Terabyte internet ile sınırlıdır. Anketteki tüm soruları 03.12.2018-01.05.2019 tarihleri arasında çözen kullanıcılar hediye kazanmak için hak kazanmış olur. Kazanan kişi Vodafone bireysel abonesi değilse kazanma tarihinden 1 ay içerisinde anketi çözdüğü numarayı Vodafone bireysel mobile taşıması halinde ödülü alabilir, aksi takdirde hakkını kaybetmiş sayılacaktır. 1 Terabyte İnternet hakkı sadece yurtiçinde geçerlidir, yurtdışı kullanımı mevcut paketten ücretlendirilecektir. Kullanıcıların mevcut bir faturalı ya da faturasız bir Vodafone paket sahibi olması gereklidir.

blank

Kullanıcının sahip olduğu paketten internet hakkı düşülemez, pakete indirim uygulanamaz. Mevcut faturalı ve faturasız Vodafone paketleri arasında geçiş yapılırsa 1 Terabyte hediye hakkı iptal olur, devredilemez. Kullanıcının başka bir operatöre geçmesi halinde söz konusu ömrü boyu internet paketi iptal olacaktır. Paket kullanıcı dışında birine devredilemeyecektir. Ödül Ticari kullanım için kullanılmaz 3. Kişilere devredilemez. Kampanya hediyesi kişiye özel olup herhangi bir sebeple vefat yurtdışına taşınma iptal vb sebeplerle 3. Kişilere devredilemez. Kazanılan hak devredilemez,  nakde veya mala çevrilemez. Kayıt bilgilerinin güncelliği, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.

Abone Vodafone numarasını değiştirirse Vodafone yetkili bayii veya müşteri hizmetlerine ibraz ederek promonun devrini yapabilir. Kullanıcının sahip olmadığı bir hatta promo tanımlanamaz. 18 yaşından küçük olanlar düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamazlar, katılmış olsalar dahi ikramiye kazanmaları halinde bu ikramiyeler verilmez. Yarışmaya Vodafone çalışanları ve 3. Partiler katılamayacaktır.1 asil ve 1 yedek talihli seçilecektir. Anketi çözen 500.000’inci (beşyüzbininci) kişi asil talihli, 500.050’nci (beşyüzbinellinci) kişi yedek talihli olacaktır. Kazananlar 06.05.2019 tarihinde vodafone.com.tr sitesindeki kampanyalar sayfasından duyurulacaktır. Talihli kişi ile ankete katıldığı telefon numarasına SMS atılarak iletişime geçilecektir. 30 gün içerisinde kazanan talihliye ulaşılamaması halinde, talihli ödül hakkını kaybetmiş olacaktır. Bu durumda ödül hakkı yedek talihliye devredilecektir. Yeterli katılım sağlanamazsa çekilişi süresi uzatılacaktır. Vodafone yukarıda belirtilen tüm bu katılım koşullarında istediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 24 YORUM
 1. blank Ycl dedi ki:

  Benim merak ettigim bu ankete ayda kaç sefer yapabiliyoruz ?
  Yaniii 24 saatlik kullanım hakkı veriyor ondan sonra tekrarlıyabiliyormuyuz ??

  1. blank Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   Ankete katılımda sınır yok fakat, Bedava İnternet bir kereye mahsus gönderilmektedir.

  2. blank HAMDİ KÖÇEK dedi ki:

   Heyecanlıyım İNT paketim bitmek uzerey işallah olacak seviyorum vadafon seni

   1. blank Tarife Analisti dedi ki:

    Merhaba
    Güle güle kullanın.

 2. blank Mirsevdin dedi ki:

  5 yil

  1. blank Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   İyi günler diliyoruz:)

 3. blank Tülay dedi ki:

  Her şey yolunda

  1. blank Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   Yüzünüzden gülücükler eksik olmasın.

 4. blank FIRAT AYDEMİR dedi ki:

  selam nerden teste girecez

  1. blank Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   Yazının içindeki resim üzerinden Teste Başla linkini tıklayarak giriş yapabiliyorsunuz.

 5. blank Islam dedi ki:

  Interneti seviyorum

  1. blank Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   İyi günler dileriz.

 6. blank Nurullah dedi ki:

  Çok güzel bir kampanya

  1. blank Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   Güle güle kullanın

 7. blank Davut dedi ki:

  Ankete nasıl katılacam?

  1. blank Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   Seviyorum İnterneti Teste Başla resimli linke tıklayarak katılım sağlayabilirsiniz.

 8. blank Rüya dedi ki:

  Resmin üstündeki linke tıklıyorum ama yanımda uygulamsına giriyor hemen ne yapmalıyım?

  1. blank Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   Seviyorum İnterneti Teste Başla robotlu resim üzerine tıklamanız gereklidir.

 9. blank Enes dedi ki:

  Google Vodafone seviyorum interneti yazın ilk siteye girin görürsünüz

  1. blank Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   Anketteki tüm soruları 03.12.2018-01.05.2019 tarihleri arasında çözen kullanıcılar hediye kazanmak için hak kazanmış olur.

 10. blank Enes dedi ki:

  Abi nasıl giriliyor ben bilemiyorum yazarmısınız

  1. blank Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   Kampanya sona ermiştir.
   Anketteki tüm soruları 03.12.2018-01.05.2019 tarihleri arasında çözen kullanıcılar hediye kazanmak için hak kazanmış olur.

 11. blank Derya dedi ki:

  Tarifesi olmayanlarda yapabiliyormu

  1. blank Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   Katılım sona ermiştir.