Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone / Redli’lere Özel Fiber Evde+50 Mbps Limitsiz İnternet Tarifesi – 79,90TL


05.01.2021
471
Vodafone / Redli’lere Özel Fiber Evde+50 Mbps Limitsiz İnternet Tarifesi – 79,90TL

Vodafone Redli’lere Özel Fiber Evde+50 Mbps Limitsiz İnternet Tarifesi ile Vodafone müşterilerimiz çift taraflı kazanmaya devam ediyor. Vodafone cepte Redli tarife ve evde de Redli müşterilerimize özel Vodafone Fiber Evde+50 Mbps Limitsiz internet kampanyası siz değerli müşterilerimizi beklemektedir. Vodafone ila avantajlı içeriklerden faydalanmaya hazır olun. Geniş kapsama alanı siz müşterilerimize her yerde kesintisiz hizmet sunmamızı sağlıyor. Vodafone Redli müşterilerimize özel Fiber Evde+50 Mbps Limitsiz İnternet Tarifesi ile kaliteli bir wi-fi deneyimi yaşamanız için, siz söylemeden önden inceleme yaparak size özel sunumlar ile karşınıza çıkarız.

Vodafone Redli’lere Özel Fiber Evde+50 Mbps Limitsiz İnternet Tarifesi siz müşterilerimiz için, evinizin her köşesinde aynı çekim kalitesini sunmak wi-fi genişletici imkanı tanıyoruz. Başvuruda bulunduğunuz takdirde 2 günde ücretsiz kurulum gerçekleştiriyoruz. Üstelik diğer operatörlerden gelen müşterilerimize özel 500TL’ye kadar cayma bedelini biz karşılıyoruz. Vodafone Redli’lere Özel Fiber Evde+50 Mbps Limitsiz İnternet Tarifesine gelen müşterilerimiz için çok özel fırsatlar sunuyoruz.

Kampanya adı

Redli’lere Özel + 50 Mbps

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Fiber Ev interneti

İçerikler

50 Mbps Limitsiz İnternet
Vodafone TV 24 Ay Ücretsiz
Ücretsiz Kurulum
Hızlı Arıza Çözümü
Hep Hızlı İnternet

Ücretlendirme

İlk 6 Ay Taahhütlü 79,90 TL
Kalan 18 Ay Taahhütlü 89,90 TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt:

Kampanyaya abone olabilmek için 0 850 542 0 542 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da Vodafone Cep Merkezlerini ziyaret edebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
  • Kampanya şartları tüm paketler için 24 Aylık abonelik taahhüdü verilmesi durumunda geçerlidir.
  • Kampanyadan yeni ve halihazırda bir cihaz kampanyasından yararlanmayan mevcut bireysel aboneler yararlanabilir.
  • Limitsiz Fiber Kampanyası (K) ile aboneler İnternet hizmetinden seçtiği pakete göre indirimli olarak www.vodafone.com.tr internet sitesinde ilgili pakette duyurulan fiyattan faturalandırılır.
  • Abone, kampanya kapsamında TV Hoşgeldin ve TV Gold paketlerinden yararlanabilir. TV Hoşgeldin Paketinde KabloTV Giriş paketi; TV Gold paketinde KabloTV Temel Paket Abone Vodafone Net kampanyansından yayarlandığı süre boyunca ücretsiz, hediye olarak sunulacaktır.
  • Abonenin talebi doğrultusunda kampanya kapsamında olan tarifeler arasında sadece eşit veya üst hıza sahip tarifelere geçiş yapabilir.
  • Kampanya kapsamında faturalandırma elektronik imzalı e-fatura üzerinden yapılacaktır. Bu kampanyaya gelen aboneler posta fatura alamayacak olup, Abone işbu kampanya süresi boyunca faturalarını elektronik imzalı e-fatura olarak istediğini beyan ve kabul eder. Elektronik imzalı e-fatura kampanya girişinde ve taahhütnamede Abonenin beyan ettiği e-posta adresine gönderilecektir. Abonenin beyan ettiği e-posta adresi bilgisinin doğruluğu abonenin sorumluluğundadır. Abone kampanya süresince elektronik imzalı e-fatura almak istemez ise, bu talebini her zaman Vodafone Net’e bildirebilir. Bu halde fatura abonelere posta ile gönderilecektir.
  • Kampanya kapsamında 500 TL değerindeki modem hizmet süresince abone kullanımına aylık 7,90 TL modem kullanım bedeli karşılığında sağlanacak ve 300 TL’lik modem kurulum hizmeti Aboneye ücretsiz olarak sunulacaktır. Abonenin kullanımından kaynaklanan arızalar veya abonenin modemi kaybetmesi durumunda 500 TL modem bedeli aboneye yansıtılacak olup, abone kullanımından kaynaklanmayan arızalarda modem değişim işlemleri Vodafone Net tarafından gerçekleştirilecektir.
  • Abone, Kampanya kapsamında ücretsiz olarak sunulan KabloTV hizmetinin kendisi tarafından abonelik sözleşmesinde belirtilen adrese kurulumunun yapılabilmesi için, kurulum ve aboneliğe esas olacak kimlik numarası, lokasyon ve iletişim bilgilerinin Vodafone Net tarafından Türksat ile bir kereliğine mahsus olmak üzere paylaşılacağını kabul ve beyan eder.
  • Abonenin talebi doğrultusunda ayda en fazla bir kez olmak koşuluyla kampanya kapsamında sunulan TV paketleri arasında sadece eşit veya üst içeriğe sahip paketlere geçiş yapılabilecektir. Üst içeriğe sahip bir pakete geçiş yapılması durumunda şartlarını bilerek seçilecek yeni tarifeye göre, Abone aylık ödeme miktarının değişeceğini kabul ve taahhüt eder.

blank

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.