Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone Redli Sınırsız Pass, Sınırsız Youtube Video – Bedava İnternet


28.11.2018
909
Vodafone Redli Sınırsız Pass, Sınırsız Youtube Video – Bedava İnternet

Vodafone Redli Sınırsız Pass, Sınırsız Youtube Video – Bedava İnternet kampanyası. Vodafone Red kullanıcılarına özel yararlanabilecekleri bir kampanya. Vodafone Red kullanıcılarına, Red tarifelerine özel Vodafone Pass Dünyası; en çok kullandığınız uygulamalar internetinizden yemeden ilk kez bir arada sizler için sunuluyor. Birçok Vodafone kullanıcımızın Youtube gibi platformlarda, gününün büyük bir vaktini burada geçiriyor. Bazı kullanıcılarımız bunu müzik dinlemek için kullansa da, bir çok kişi de bu uygulama üzerinde yer alan videolar üzerinden oyun, eğitim ve yemek tarifi gibi videoları seyretmekte. Vodafone kullanıcılar üzerinden yaptığı araştırmada en fazla internet harcayan linkin Youtube  videoları olduğunu gözlemlemiştir. Bu gözlemlemesine istinaden Vodafone Redli kullanıcıları için Pass’lar ile Youtube’a özel internet paketi ile sınırsız video izlemenize olanak sağlıyor.

Vodafone Redli Sınırsız Pass, Sınırsız Youtube Video – Bedava İnternet kampanyası aracılığı ile bir çok Vodafone Red kullanıcılarımıza, tarifenizden yemeyen Pass ile Vodafone Bedava İnternet avantajından faydalanma imkanı sunmaktadır. Vodafone Redli kullanıcılarına özel olarak sunduğu tarifenizden düşmeyen Pass’lar aracılığı ile Vodafone Bedava internet kullanmış bulunmaktasınız. Vodafone sağladığı ayrıcalıklar ile bir kez daha tüketicisinin yanında dost operatör olduğunu kanıtlamış bulunmaktadır.

Vodafone Red tarifelerini kullanan siz değerli abonelerimize özel olarak sunulan, Vodafone Redli Sınırsız Pass, Sınırsız Youtube Video – Bedava İnternet Kampanyası kullanım şartları ve kampanya detaylarına aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.

Yenilenen Red tarifeleri, diğer Red paketlerinden farklı olarak “Red Pass” adı verilen internetten yemeyen içeriklere sahiptir

Red Pass İletişim, Red Pass Muzik, Red Pass Sosyal, Red Pass Video Geçerli olduğu uygulamalar Whatsapp, Facebook, Messenge,r Spotify, Instagram, Youtube, Vodafone Call+, Karnaval, Facebook, İzlesene.com, Vodafone Message+, Power App, Twitter, Fenomen ve Number 1’dir.

Vodafone Redli Sınırsız Pass, Sınırsız Youtube Video – Bedava İnternet Kampanyasından yararlanabilecek olan aboneler aşağıda belirtilmiştir.

Vodafone Benim Passım Paketi

Vodafone Redli 15 Paketi

Vodafone Reli 15 Plus Paketi

Vodafone Redli 20 Plus Paketi

Redli Elite Paketi

Redli Elite Plus Paketi

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Vodafone Benim Passım Paketi

Benim Passim Tarifesinde bulunan müşteriler, Benim Passim Whatsapp, Benim Passim Call+, Benim Passim Messenger, Benim Passim Spotify, Benim Passim Youtube, Benim Passim İzlesene, Benim Passim Facebook, Benim Passim Twitter, Benim Passim Instagram, Benim Passim Karnaval paketleri arasından seçecekleri 3 paketi ek bir ücret ödemeden kullanabilirler.

Benim Passim tarifesindeki müşteriler yukarıda belirtilen paketler arasından seçim yapmadıkları sürece herhangi bir uygulamadan kotadan düşmeyen internet hakkına sahip olmayacaklardır.

Benim Passim Paket seçimi SMS, Vodafone bayileri,call center, IVR ve Vodafone Yanımda kanalları üzerinden yapılabilir

Seçilen paketlere yukarıda belirtilen kanallardan herhangi bir tanesi üzerinden değiştirilebilir. Her durumda aynı anda kullanılabilecek paket sayısı maksimum 3’tür.

Paketten yalnızca Benim Passim tarifesindeki müşteriler faydalanabilir.

Vodafone Redli 15 Paketi

Vodafone Redli 15 Paketi, tarifenizde bulunan iletişim Pass’lar ile en popüler uygulamalar internetinizden yemez.

Vodafone Redli 15 Plus Paketi

Vodafoene Redli 15 Plus Paketi, tarifenizde bulunan Müzik Pass, Sosyal Pass ve İletişim Pass’lar  ile en popüler uygulamalar internetinizden yemez.

Vodafone Redli 20 Plus Paketi

Vodafone Redli 20 Plus Paketi, tarifenizde bulunan Video Pass, Müzik Pass, Sosyal Pass, İletişim Pass’lar ile en popüler uygulamalar internetinizden yemez. Red Pass Video Paketi’nden Red 20 tarifesindeki aboneler 12 ay ücretsiz internetinden yemeden faydalanabilir.

Redli Elite Paketi

Vodafone Elite Paketi, tarifenizde kotadan düşmeyen iletişim, kotadan düşmeyen müzik, kotadan düşmeyen sosyal ve kotadan düşmeyen video faydalarını kullanma hakkına sahip olur.

Redli Elite Plus Paketi

Vodafone Elite Plus Paketi, kotadan düşmeyen iletişim, kotadan düşmeyen müzik, kotadan düşmeyen sosyal ve kotadan düşmeyen video faydalarını kullanma hakkına sahip olur.

Vodafone Benim Passım, Vodafone Redli 15, Vodafone Redli 15 Plus, Vodafone  Redli 20 Plus, Vodafone Redli Elite ve Vodafone Redli Plus Paketi  kullanıcıları ücretsiz olarak yararlanma hakkı doğduğu için, kampanya bedava internet kullanma hakkı veren bir kampanya niteliğinde görülüp paylaşımda bulunulmuştur.

blank

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.