Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone Puan Sorgulama ve Yükseltme Nasıl Yapılır?


09.01.2021
126
Vodafone Puan Sorgulama ve Yükseltme Nasıl Yapılır?

Vodafone Puan Sorgulama ve Yükseltme Nasıl Yapılır? Vodafone puanını sorgulayarak kendisine yeni bir telefon almak isteyen abonelerin en çok araştırdığı konuların başında gelmektedir puan sorgulama işlemi! Tüm operatörlerde olduğu gibi Vodafone abonelerinin de en çok kullandığı yeni cihaz alma yöntemi faturalı tarifeye ek taksit yaptırma işlemi olmaktadır. Vodafone tarafından hazırlanan cihaz kampanyalarından faydalanabilmek için müşteri olarak puan durumunuzun oldukça iyi düzeylerde olması gerekmektedir.  Vodafone abonelerinin müşteri skor durumları ne kadar yüksek olur ise abonelerin alabileceği telefon modeli o derecede kalite ve seçenek sayısı da artmaktadır.

Vodafone abonesi olan ve kendisine yeni bir cep telefonu almak isteyenlerin en çok soruşturduğu ve araştırdığı konulardan bir tanesi ise Vodafone cihaz kampanyasından faydalanmak için puan durumunu nasıl öğrenebilirim? Yani Vodafone müşterisi olarak skor tablomu nasıl öğrenebilirim? Vodafone abonelerinin yapılan skor sorgulama işleminde istediği cihazları satın alabilmesi için Vodafone puan durumunun oldukça yüksek çıkması gerekmektedir.

Vodafone Puanı ve Müşteri Skoru Nedir?

Vodafone Puanı ve Müşteri Skoru Nedir? Diğer tüm operatörlerde olduğu gibi Vodafone’da da puan sisteminde yüksek çıkması için faturalarınızın düzenli ödenmesi oldukça önem taşımaktadır. Her ay düzenli olarak ödenen faturalarınıza istinaden, puan sistemi ayda bir kere güncellenmektedir. Yapılan puan güncelleme işleminde puanınızın durumu hattınız ve ödediğiniz faturalar ile direkt olarak bağlantılı olmaktadır. Tüm operatör aboneleri gibi Vodafone abonelerinin de, faturalarını ne kadar düzenli ödemesi puanının da o kadar yüksek çıkması ile doğrudan bağlantılı olmaktadır.

Vodafone abonelerinin puan biriktirmeleri için yaklaşık olarak 6 ay boyunca faturalarını düzenli ödeme yapması yeterli olmaktadır. Vodafone puanlama sistemi içerisinde her 1 puan 1TL’ye karşılık gelmektedir. Bu konuda örnek gösterecek olursak 2000 puanı olan bir abone 2.000TL tutarında cihaz alabilirken, 5500 puanı olan bir abone ise daha da yüksek fiyatlı cihaz satın alabilmektedir. Vodafone abonesi olan herkes biriken puanları ile birlikte yeni bir telefon alabilecekleri gibi, yeni bir tablet ya da cihaz satın alabilirler. Vodafone puanları ile birlikte bilgisayar ve ses sistemi gibi pek çok elektronik ürün satın almanız mümkündür.

2021 Vodafone Ocak Ayı Bedava İnternet Kampanyaları Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Vodafone Puanımı Nasıl Öğrenebilirim?

Vodafone Puanımı Nasıl Öğrenebilirim? Vodafone puanınızı sorgulayabilmek ve öğrenebilmek için Vodafone merkezlerine yani Vodafone mağazalarına gelmeniz gerekmektedir. Vodafone puanınızı öğrenebileceğiniz bir diğer seçenek ise Vodafone müşteri hizmetlerini aramak olmaktadır. Vodafone abonesi olan herkes direkt olarak puan sorgulama işlemini işlem merkezine giriş yaparak da sorgulayabilirler. Vodafone aboneleri işlem merkezine yaptıkları giriş işleminin ardından tarifenize ek satın alabileceğiniz cihazlar bölümünden sorgulama yapabilirsiniz. Vodafone tarafından sunulan tarifenize ek cihaz satın alma kampanyasından faydalanmak için Vodafone Faturalı abonesi olmanız gerekmektedir. Satın almak istediğiniz cihazın bedeli taksitlendirilerek, Vodafone Faturalı tarifenize ek faturanıza yansıtılacaktır. Taksitlendirme işlemi de faturalı tarifenize ek olarak gerçekleşecektir.

Vodafone Puan Yükseltme İşlemi Nasıl Yapılır?

Vodafone Puan Yükseltme İşlemi Nasıl Yapılır? Vodafone abonelerinin puan sisteminde bulunan puanlarını yükseltmek için kesinlikle Vodafone Faturalı abonesi olması gerekmektedir. Vodafone faturalı abonesi olan ve her ay faturalarını düzenli ödeme gerçekleştiren abonelerin puanları hızlı bir şekilde yükseltecektir. Vodafone abonelerinin ve diğer operatör abonelerinin puanlarını yükselten bir diğer seçeneklerden bir tanesi de herhangi bir banka ya da kuruma borcunuzun olmaması gerekmektedir. Belirtilen şekilde banka ve herhangi bir kuruma borçlarının olmaması da abonelerinin puanlarını yükselten bir diğer içerik olmaktadır. Vodafone puanı ile cihaz satın alma işleminden sadece yasal hat sahipleri faydalanabilir.

Vodafone Puanları Neden Silinir?

Vodafone Puanları Neden Silinir? Vodafone abonelerinin en çok yaşadıkları sorunlardan bir tanesi ise Vodafone puanlarının silinmesi olmaktadır. Bankaya borcu olan ve borcunu ödemeyen, icralık olarak aldığı telefon için faturasını ödemeyen abonelerin puanları silinmektedir. Belirtilen borçların ödenmesinin ardından da 30 gün içerisinde tekrar puanlama işlemi başlamaktadır. Vodafone puan sisteminde puanınız çıkmıyor ya da hata veriyor ise borcunuzun olup olmadığını sorgulamanız gerekmektedir. Borçlarınızı ödemeniz ardından 30 gün içerisinde puanlama işlemi tekrar başlayacaktır.

Zoom Uzaktan Eğitim İnternet Paketi Kampanyası

Vodafone Tarife Koruma Paketi – 7TL

Vodafone Fiber, Vodafone TV Hediyeli Evde+24 Mbps Limitsiz İnternet – 69,90TL

Vodafone Mobil Ödeme Nedir?

Vodafone Redli’lere Özel Fiber Evde+24 Mbps Limitsiz İnternet Tarifesi – 59,90TL

Vodafone Ödemeli Arama

Vodafone Faturasız Yükle Kazan Kampanyası

2021 En Avantajlı Vodafone Tarifeleri Nelerdir?

Vodafone Teklif Ver, Apple İPhone 11 Pro Kazan Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.