Cepyo | Tarifeler ve Paketler

2021 Vodafone Online Fatura Ödeme İşlemleri


16.01.2021
1.265
2021 Vodafone Online Fatura Ödeme İşlemleri

2021 Vodafone Online Fatura Ödeme İşlemleri Vodafone faturası ödeme ekranları hem online olarak bulunmakta hem de telefon uygulaması gibi platformlar aracılığı ile yapılabilmekte. Vodafone faturasını ödemek ve sorgulamak için Vodafone’un resmi internet sitesi kullanılabiliyor. Ayrıca Vodafone’un kendi telefon uygulaması olan Vodafone Yanımda ile de kişiler kolayca fatura ödeyebilmektedir. Fatura sorgulama işlemlerini de bu kanallar aracılığı ile yapabildikleri gibi müşteri hizmetlerine bağlanarak ya da Vodafone şubesine giderek de gerçekleştirebilirler. Ayrıca anlaşmalı bankaların internet bankacılığı ve mobil bankacılığı aracılığı ile de kişiler kendi banka hesaplarından Vodafone telefon faturalarını ödeyebilmektedir.

Vodafone Fatura Sorgulama 2021

Vodafone fatura sorgusu Vodafone’un resmi internet sitesi üzerinden yapılabilmektedir. Ayrıca e- devlet uygulaması aracılığı ile de kişiler fatura sorgusunu kolaylıkla yapabilecektir. Vodafone fatura sorgusunda borç miktarı ve borç ödeme tarih aralıkları gibi bilgiler yer almakta. Fatura sorgusu yapabilmek için Vodafone aracılığı ile birçok alternatif seçenek bulunmuştur ve özellikle faturalı hat sahiplerinin fatura sorgulayabilmeleri için özel sistemler üzerinde çalışan Vodafone ile kolaylıkla sorgu yapılabiliyor. Vodafone fatura sorgulaması yapmak isteyen vatandaşlar birçok alternatife yönlendirilmekte ve kolay bir şekilde sorgu işlemini gerçekleştirebilmekte.

Vodafone’a Gelene İlk 3 Ay % 15 İndirim Kampanyası Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Vodafone Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Vodafone fatura sorgulaması için müşterilerin kullanabileceği birçok alternatif bulunmakta. Bu alternatifler arasında ise hem faturalı hem de faturasız hat sahipleri için farklı sorgu ve ödeme seçenekleri de bulunmakta. Vodafone aracılığı ile yapılan fatura sorgulama kanalları şu şekildedir;

 • E devlet sistemi üzerinden
 • Vodafone resmi internet sitesinden
 • Vodafone mobil uygulaması olan Vodafone Yanımda uygulamasından
 • Banka internet şubesinden
 • Mobil bankacılıktan
 • Vodafone müşteri hizmetlerinden
 • Vodafone şubelerinden
 • SMS aracılığı ile

Vodafone telefon fatura sorgusu yapılabilmekte olup ödemelerde yine bu kanallar aracılığı ile gerçekleştirilir.

Vodafone Fatura Sorgusu Elektronik Ortamda Nasıl Yapılır?

Online fatura sorgulama ekranları bulunmaktadır. Bu ekran ve platformlar aracılığı ile Vodafone fatura sorgusu yapılabilmekte ve ödeme ekranına erişim sağlanabilmekte. Birçok müşteri tarafından da sık sık kullanılan Vodafone fatura sorgusu online ortamda şu şekilde yapılmaktadır;

 • Vodafone internet sitesinde yer alan self servis uygulaması
 • IVR ayrıcalığı
 • Mobil bankacılık ve internet bankacılığı

IVR ile Fatura Nasıl Ödenir?

IVR ile fatura ödeme Vodafone faturalı hat sahiplerine özel bir uygulamadır. IVR aracılığı ile faturalarını ödemek isteyen vatandaşlar telefonları aracılığı ile Interactive Voice Response sistemine dahil olabilmekte. Sadece fatura sorgulama değil aynı zamanda fatura ödeme ve fatura takibi gibi özellikler de buradan kolaylıkla yapılabilmektedir. Sesli komut ayrıcalığı ile faturalı hat kullanıcıları kolay bir şekilde borçlarını ödeyebilmektedir.

Vodafone Fatura Görüntüleme 2021

Online fatura indirme işlemi ödeme yapıldıktan sonra ve önce olmak üzere her an yapılabiliyor. İnternet ya da mobil bankacılığı ile ödeme yapıldığı takdirde ödeme sonrasında oluşan online dekont mail ile gönderilebilmekte ya da cihaza indirilebilmektedir. Ayrıca her ay Vodafone tarafından, müşterilerin kayıt esnasında belirttiği mail adreslerine e- fatura gönderiliyor. E faturada sadece güncel borcu değil aynı zamanda kota ve fatura bilgilerine dair ayrıntılar da yer almakta.

Vodafone İnternet Sitesinden Fatura Nasıl Sorgulanır?

Vodafone internet sitesi fatura sorgusu yapılabilen en kolay işlemler arasında yer alıyor. Sisteme giriş yaparak ya da sadece sorgulama ekranına telefon numaranızı girerek telefon borç sorgusu yapabilirsiniz. Vodafone internet sitesinde yer alan fatura sorgulama butonu aracılığı ile kişiler çok kolay ve hızlı bir şekilde borç sorgusu yapabilmektedir. Borç sorgusu yapmak için Vodafone’a kayıt olma zorunluluğu bulunmamakta bu neden ile herkes borç sorgusu yapabiliyor. Vodafone internet sitesinden sorgu yapıldığı takdirde ödeme ekranına yönlendirmek için bir ibare de açılan sayfada yer alacaktır. Ödemeler kredi kartı ile yapılabiliyor ancak kredi kartı olmayan vatandaşlar banka kartı kullanarak da ödemelerini yapabilmektedir.

Vodafone SMS ile Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Vodafone 2021 SMS ile fatura sorgusu Vodafone’a kısa mesaj gönderilerek yapılabiliyor. Vodafone SMS sorgusu için 0 542 805 08 50 telefon numarasına büyük harfler ile FATURA yazıp boşluk bırakıp abone numarasının yazılması gerekiyor. Eğer abone numarası bilinmiyor ise müşteri numarası ya da T. C. Kimlik numarası da kullanılabilmektedir. Birkaç dakika içinde SMS ile fatura sorgulama cevabı müşterinin telefonuna ulaşmış olacaktır. Vodafone geçmiş borç sorguları için de SMS ile sorgulama yapılmasına izin veriyor. 0 542 805 08 50 telefon numarasına büyük harfler ile BORC yazıldığı takdirde kişi borçları hakkında da bilgi sahibi olabilmektedir.

Vodafone Müşteri Hizmetleri Fatura Sorgusu

Vodafone müşteri faturası sorgulama Vodafone müşteri hizmetleri aracılığı ile yapılabilmektedir. Müşteri hizmetlerine bağlandıktan sonra güncel borç, eski borçlar ve diğer işlemler gibi hizmetler müşteri temsilcisi aracılığı ile yapılabilmektedir.

Vodafone Faturasını İnternetten Ödeme Nasıl Yapılır?

Vodafone online fatura ödemek için Vodafone resmi internet sitesi kullanılabilmektedir. Ayrıca ilgili bankaların mobil ve internet bankacılığı aracılığı ile de isteyen müşteriler kendi hesapları üzerinden hızlı bir şekilde faturalarını ödeyebilmekte ve otomatik ödeme talimatı atayabilmektedir. Vodafone internet sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden yapılacak olan ödemeler için ise banka kartı ya da kredi kartının kullanılması gerekmektedir. Nakit ödeme yapılacak ise Vodafone şubesine gidilmesi gerekiyor.

Vodafone Cihaz Değiştirme Kampanyaları

Vodafone’dan Taksitle Cihaz (Telefon) Nasıl Alabilirim?

En Avantajlı Vodafone Tarifeleri Nelerdir?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.