Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
Loading...

26.06.2018
201
Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları

Vodafone ’a numara taşıma işlemleri artık çok daha hızı ve kolay bir şekilde yapılmaktadır. Farklı bir operatördeki hattınızı Vodafone’a taşımak istiyorsanız yapmanız gerekenler şunlar;

 • Size en yakın Vodafone bayisine giderek günlük kullanımınıza ve bütçenize en uygun kampanya veya tarifelerden dilediğinizi seçerek hattınızı Vodafone’a taşıyabilirsiniz.
 • Faturalı veya faturasız hattınızı Vodafone’a taşımanın en pratik ve kolay yollarından biride, Vodafone resmî web sitesi üzerinden yapacağınız online başvuruyla hattınızın kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Vodafone’nun sitesindeki size en uygun tarifeyi seçerek size ait olan cep telefonu numaranızı, kişisel bilgilerinizi ve gönderim bilgilerinizi içeren formu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan sonra hattınız kapınıza kadar gelecektir.
 • Vodafone hat taşıma kampanyaları 2018 yılı için güncel bilgilere ve cazip kampanya fırsatlarına Vodafone Hatları üzerinden 542’yi; diğer tüm mobil hatlardan ve sabit hatlardan 0542 542 00 00’ı arayarak ulaşabilirsiniz.

Vodafone Faturalı Hat Taşıma Kampanyaları

Vodafone geçiş kampanyaları faturalı hatlar için oldukça uygun fiyatlarda sunulmakta olup tarife içerikleri de oldukça zengindir. Başka bir operatörde bulunan mobil hattınızı Vodafone’a taşımak istediğinizde, cazip fiyat ve hediye seçenekleri sunulmaktadır. Vodafone’nun sunduğu tarifeler numara taşıma için farklı seçeneklerde sunulmakta ve her bütçeye veya ihtiyaca göre seçilebilmektedir. Vodafone geçiş kampanyaları 2018 yılı için oldukça uygun fiyatlarla sunulmaktadır.

Faturalı Hatlar İçin Vodafone Red Tarifeleri

Vodafone Red Dünyasında 4.5G hızında internet ve kampanyalı tarifeler sizleri bekliyor. Tarifelerin içeriği değişmekte olup bol internet, SMS ve dakika seçenekleri her bütçeye ve ihyacınıza göre sunulmaktadır. Bunun yanı sıra Vodafone, Red tarifelerini tercih eden müşterilerine her ay alışverişten otel rezervasyonlarınıza, sinema biletinizden araç kiralama indirimlerine kadar farklı alanlarda avantajlar sağlamaktadır. Vodafone yeni hat faturalı seçeneklerinde veya numara taşımada Red tarifeleri ve kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Vodafone Red 8 Tarifesi: Red 8 tarifesini tercih ettiğinizde, Vodafone’lular ve sabit hatlarla sınırsız konuşma imkanından ve tarifenizde yer alan Vodafone Pass’ler üzerinden en popüler uygulamalardan internetinizden harcamadan faydalanabilirsiniz. Vodafone Red 8 Tarifesinden faydalanabilmeniz için 12 ay kullanım sözü verdiğinizde aylık 55 TL, kontratsız 66 TL ödemeniz gerekmektedir.

Vodafone Red 8 tarifesinin içeriğinde;

 • 4.5G hızında 8 GB İnternet
 • Her yöne 1000 dakika
 • Her yöne 1000 SMS
 • Vodafone Pass İletişim (Whatsapp, Facebook, Messenger gibi en popüler uygulamaları internetinizden yemeden kullanabilirsiniz.)

Vodafone Red 20 Tarifesi: Red 20 tarifesini tercih ettiğinizde, tüm Vodafone hatları, ev ve işyeri ile sınırsız konuşma fırsatı sunuyor. Ve Vodafone Pass iletişime ek olarak Vodafone Pass ’in bütün uygulamalarından (Sosyal, Müzik, Video) faydalanacaksınız. Vodafone Red 20 Tarifesinin kullanım bedeli 12 aylık sözleşme yapmanız durumunda 109 TL olarak ücretlendirilmektedir. Kontratsız kullanımlarda ise tarife bedeli 120 TL’dir.

 • 4.5G hızında 20 GB İnternet
 • Her yöne 4000 Dakika
 • Her yöne 1000 SMS
 • Vodafone Pass İletişim (Whatsapp, Facebook, Messenger vs.) ve Vodafone Pass Müzik (Spotify, Karnaval, PowerApp, Number1 vs.) Vodafone Pass Sosyal (Instagram, Twitter vs.) kullanarak popüler uygulamaları internetinizi harcamadan kullanabilirsiniz.

Faturalı Hatlar İçin Vodafone FreeZone Tarifeleri

Vodafone numara taşıma kampanyaları 2018 yılı içerisinde en çok ilgi gören tarifeler arasında FreeZone tarifeleri tercih edilmektedir. Bunun en büyük etkenlerinden biriside 26 yaş ve altı gençlere akşamları interneti ikiye katlaya tarifeler sunmasıdır.

Faturalı Esnek 2 Tarifesi: Bu paketin içerisinde 4 GB internet, her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS bulunmaktadır. 12 aylık sözleşmeli fiyatı 25 TL olup kontratsız olarak kullanıldığında 35 TL olarak ücretlendirilmektedir.

Faturalı Esnek 6 Tarifesi: Bu pakette ise 12 GB internet, her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS bulunmaktadır. 12 ay kullanım sözü verilmesi durumunda paket fiyatı 45 TL olup kontratsız olarak kullanıldığında 55 TL olarak ücretlendirilmektedir.

Faturalı Hatlar İçin Vodafone Uyumlu Tarifeleri

Vodafone numara taşıma 2018 tarifeleri arasında en çok tercih edilen bir diğer paket olan Uyumlu Tarifeler ile dilerseniz fatura dönemi sonunda kullanmadığınız dakikalarınızı, SMS’lerinizi ve internetinizi bir sonraki aya devredebilirsiniz. Uyumlu Tarifelerden, Devreden Uyumlu S paketinde 250 MB internet, Vodafone’lularla ve sabit hatlarla 2500 dakika, her yöne 250 dakika ve 250 SMS bulunmaktadır. 12 aylık kullanım sözleşmesi yapılarak 21 TL olarak ücretlendirilirken kontratsız olarak tercih edildiğinde ise paket bedeli 31 TL’dir. Devreden Uyumlu 6 paketindeyse 6 GB internet, her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS bulunmaktadır. 12 aylık kullanım bedeli olarak 45 TL’dir. Kontratsız paket ücreti 55 TL’dir.

Vodafone Numara Taşımada Faturasız Hat Kampanyaları

Vodafone kampanyaları faturasız hatlar için yeni Vodafone’lulara özel seçenekler sunuyor. Vodafone yeni hat alımınızda veya numara taşıma işlemlerinizde faydalanabileceğiniz tarifeler şu şekilde sıralanmaktadır;

Vodafone Gani Tarifeler: Paket içerisinde her yöne 1000 dakika, her yöne 100 SMS yer almakta olup aylık paket ücreti 20 TL’dir.

Vodafone İnternet Hediyeli S Tarifeleri: Her hafta sonu 90 dakika internet hediyesi bulunan bu paketin içeriğinde 2 GB internet, her yöne 750 dakika ve 1000 SMS bulunmaktadır. Paketin aylık bedeli ise 20 TL’dir. Vodafone geçiş kampanyaları faturasız 2018 kampanyaları arasında en çok ilgi gören kampanyalardan biri olarak dikkat çekmektedir.

Vodafone İnternet Hediyeli XL Tarifeleri: Paket içerisinde 6 GB + 1 GB internet, her yöne 1000 dakika, 1000 SMS bulunmakta ve her hafta sonu 90 dakika internet hediye vermektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.