Cepyo | Tarifeler ve Paketler

2019 Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
7 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
Loading...

21.02.2019
922
2019 Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları

2019 Vodafone Numara Taşıma İşlemleri, hepimizin merak ettiği konular arasında yerini her zaman üst sıralarda korumaktadır. Numaramı Vodafone’a nasıl taşırım, taşıma işlemi sırasında ne gibi sorunlarla karşılaşırım ve en çok merak edilen sorulardan biri de numara taşıma işlemine herhangi bir ücret ödermiyim?

Vodafone Numara Taşıma İşlemleri adlı yazımızda kendinize sorabileceğiniz tüm sorularınızın yanıtını yazımızda bulabileceksiniz. Artık sadece cep telefon numaranızı taşımakla kalmıyorsunuz, eğer isterseniz evinizde kullandığınız sabit telefon numarasını da Vodafone’a taşıma talebinde bulunabiliyorsunuz. Dilediğiniz Numara Taşıma şekline başvuruda bulunarak Vodafone kalitesi ile tanışmak için daha fazla beklemeyin.

Vodafone Numara Taşıma İşlemi Nedir?

Vodafone Numara Taşıma İşlemi, kullanmakta olduğunuz sabit numara değişmeden bu numaranın mevcut operatörden farklı bir operatöre taşınmasıdır.  Kendinize özel yıllardır kullandığınız sabit numaranız, taşıma işlemi sonrasında hizmet aldığınız mevcut operatörünüzle aranızdaki ticari ve fiziki bağlantı ortadan kalkacak, mevcut numaranızla ilgili hizmet yeni operatörünüz tarafından sağlanacaktır.

Numaramı Vodafone’a Taşımak İçin Ne Yapmam Gerekir?

Numaranızı Vodafone’a taşımak için Web sitemizdeki formu doldurun. Ardından başvurunuzu doğrulamak ve randevu almak için sizi arıyoruz. Belirteceğiniz tarihte SIM kartınızı ücretsiz olarak kapınıza kadar getiriyoruz. Böylelikle, siz yerinizden kalkmadan Vodafone’a geçiş işlemlerini tamamlıyoruz. SIM kartınız dilediğiniz yere ücretsiz teslim edilir. Herhangi bir kurye ya da hizmet ücreti alınmaz. Dilerseniz Vodafone mağazalarına da gelerek Numara Taşıma işlemi talebinizi başlatabiliyorsunuz.

Numaramı Vodafone’a Taşımak Ücretli mi?

Numaranızı Vodafone’a taşımak tamamen ücretsizdir. Bütçenize uygun geçiş yapacağınız tarifenizi belirledikten sonra hiçbir işlem ücreti ödemeden Numaranızı Vodafone’a Taşıma işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz.  Mevcut numaranızı Vodafone’a taşımak tamamen ücretsiz!

Yeni hat alımlarında ise tek seferlik uygulanan İlk Tesis Özel İletişim Vergisi ve Telsiz Ruhsatname Ücreti mevcuttur. Bu vergiler Vodafone tarafından abonelerine faturalarında tahakkuk ettirilir ve ilgisine göre Maliye Bakanlığı ve Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’na ödenir.

Vodafone SIM Kartımı Teslim Alır Almaz Kullanmaya Başlayabilir miyim?

Evraklarınızın bize ulaşmasından sonra yaklaşık 5 gün içerisinde hattınızın kullanıma hazır olması için elimizden geleni yapacağız. Tatil dönemlerinde ya da yoğunluk yaşanan günlerde bu sürelerde gecikme yaşanabilir. Hattınız kullanıma açıldığında yeni hattınız üzerinden sizi SMS ile bilgilendireceğiz. Voddafone mağazalarına giderek evraklar için bekleme süresini minimuma indirebilir, işlemlerinizin başlatılabilmesini maksimuma çıkartabilirsiniz. Böylelikle kargo için evrak bekleme işlemini ortadan kaldırmış olursunuz.

Hattımı Vodafone’a Taşıma İşlemi Hangi Saatler Arasında Gerçekleşir?

Vodafone Numara Taşıma İşlemleri talep ettiğiniz takdirde, aşağıda yer alan saat aralıkları arasından sizin için uygun olanı talep formunda işaretlemeniz durumunda numara taşıma işlemi belirttiğiniz saat aralığında yapılacaktır. Numara taşıma işleminin gerçekleşmesinden önce numara tahsis ve taşıma ekibi sizinle iletişime geçecek ve ilgili tarih/saat bilgilerini iletecektir. Numara taşıma işlemi, altyapının hazır olmasının ardından tamamlanacaktır.

Numara Taşınabilecek Saatler

  • 04:00-09:59 arası
  • 10:00-15:59 arası
  • 16:00-22:00 arası

Vodafone’a Numara Taşıma Talebinde Bulunursam Ne Kadar Süre Kesintiye Uğrarım?

Vodafone Numara Taşıma İşlemleri numara taşıma talebi alındığı zaman, Numara Taşıma işlemi, iki operatör arasındaki geçiş işlemlerinin tamamlanmasının ardından minimum kesintiyle gerçekleşecektir. Tatil dönemlerinde ya da yoğunluk yaşanan günlerde bu sürelerde gecikme yaşanabilir. Eğer numaranızı taşıyorsanız, hattınız kullanıma açıldığında yeni hattınız üzerinden sizi SMS ile bilgilendireceğiz.

Vodafone Numara taşıma İşlemleri ile Vodafone’a ister numaranızı diğer operatörden taşıyarak gelin, isterseniz yeni hat alın Vodafone kalitesi ile tanışın.

Vodafone’a Numara Taşıma Talebim Ne Durumda?

Vodafone’a Nuamara Taşıma Talebinde bulunduğunuz zaman artık takip etmek çok kolay. İster web sitemiz üzerinden isterseniz mağazalarımıza gelerek yaptığınız numara taşıma talebinizi web sayfamız üzerinden takip edebilirsiniz. Başvuru sırasında verdiğiniz cep telefonu numaranızla başvurunuzun son durumunu öğrenebilirsiniz. Başvurum Ne Durumda linkine tıklayarak taşınmasını istediğiniz numaranızı yazıp sorgulama yapabilirsiniz.

Vodafone Numara Taşıma Talebinde Bulunanlara İlk 3 Ay Bedava 6 GB İnternet

Hattını Vodafone’a taşıma talebinde bulunan müşterilerimize seçtikleri tarifelerine ilave olarak İlk 3 Ay 6 GB Bedava İnternet hatlarına yüklenecektir. Bedava İnternet ilk 3 Ay, her ay(ilk 3 ay boyunca) seçtikleri tarifelerine ilave olarak hatlarına 2 GB olarak tanımlanacaktır.

Vodafone Numara Taşıma talebinde bulunarak sizde Vodafone kalitesi ile tanışabilirsiniz. Üstelik seçtiğiniz tarifenize ilave olara Bedava 6 GB İnternet hediyemiz olacaktır.

Vodafone Bilinmeyen Numara Sorgulama Nasıl Yapılır, Nereden Öğrenilir

Vodafone Bedava İnternet

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.