Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone Mobil Ödemeyi Açın Hediye 1 GB Kazanın!


15.07.2020
353
Vodafone Mobil Ödemeyi Açın Hediye 1 GB Kazanın!

Vodafone Mobil Ödemeyi Açın Hediye 1 GB Kazanın! Vodafone abonelerine Bedava GB İnternet dağıtmaya devam ediyor. Vodafone aboneleri için bu seferki Bedava GB İnternet kazanma şekli ödeme şekli üzerinden Bedava 1 GB İnternet kazandırıyor. Vodafone için ödeme yöntemi olarak Vodafone Mobil Ödemeyi tercih eden abonelerimiz için bir hafta boyunca geçerli Bedava 1 GB İnternet kazanıyor. Vodafone ödeme yöntemini değiştiren aboneleri için hediye olarak Bedava İnternet vereceğini açıklamış bulunmaktadır. Vodafone aboneleri için hazırlanmış olan kampanya doğrultusunda ödeme yöntemlerini Vodafone Mobil Ödeme yapan tüm aboneleri için 1 hafta geçerli Bedava 1 GB İnternet hediye edilecektir.

Vodafone Mobil Ödemeyi açan abonelere hediye olarak Bedava 1 GB İnternet kazanacaklardır. Faturalı ya da Faturasız tüm Vodafone aboneleri için düzenlenen bir kampanya olmaktadır. Düzenlenen kampanya kapsamında faydalanmak isteyen abonelerin, Vodafone Mobil Ödemeyi aktif hale getirmeleri gerekmektedir. Kampanyaya katılan ve Vodafone Mobil Ödemeyi aktif hale getiren tüm aboneler için 1 hafta geçerli 1 GB Bedava İnternet hediye edilecektir. Vodafone aboneleri, mobil ödeme yöntemi üzerinden kazanacakları 1 GB interneti 7 gün boyunca rahatlıkla kullanabileceklerdir.

Vodafone Mobil Ödeme Nasıl Aktif Hale Getirilir?

Vodafone Mobil Ödeme Nasıl Aktif Hale Getirilir? Vodafoen Mobil Ödemeyi Açın hediye 1 GB İnterneti kazanın kampanyasına katılmak isteyen abonelerin ilk olarak Vodafone Mobil Ödemeyi aktif hale getirmeleri gerekmektedir. Vodafoen Mobil Ödeme nasıl açılabilir olarak aşağıdaki sıralamayı takip ederek gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulaması Üzerinden Mobil Ödeme Aktif Etme İşlemi!

Vodafone Yanımda Uygulaması Üzerinden Mobil Ödeme Aktif Etme İşlemi! Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden Mobil Ödemeyi aktif hale getirebilmek için Vodafone Yanımda Uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir. Belirtilen uygulamaya giriş yapılmasının ardından Ayarlarım bölümü üzerinden Mobil Ödeme seçeneğini tıklayarak aktifleştirmesi gerekmektedir.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Vodafone Müşteri Hizmetleri Üzerinden Mobil Ödeme Aktif Etme İşlemi!

Vodafone Müşteri Hizmetleri Üzerinden Mobil Ödeme Aktif Etme İşlemi! Vodafone abonelerinin Mobil ödemeyi aktif hale getirebilmek için ilk olarak müşteri hizmetlerini aramaları gerekmektedir. Vodafone müşteri hizmetlerini aramak için numara 444 0 542’yi aradıktan sonra müşteri hizmetlerine istediğiniz talebi ileterek aktif hale getirebilirsiniz.

SMS Yöntemiyle Mobil Ödeme Aktif Etme İşlemi!

SMS Yöntemiyle Mobil Ödeme Aktif Etme İşlemi! SMS yöntemi ile Vodafone Mobil Ödemeyi Aktifleştirmek için cep telefonlarının mesaj bölümüne MOBILODEME AC yazarak 7878’e SMS göndermeleri gerekmektedir. Gönderilen SMS ücretsiz olmaktadır. Gönderilen SMS’in ardından işleminiz aktif hale gelecektir.

Vodafone Mobil Ödemeyi Açın Hediye 1 GB Kazanın Kampanya Detayları

  • Vodafone Mobil Ödemeyi Açın Hediye 1 GB Kazanın Kampanyası, Faturalı ya da Faturasız tüm aboneler için geçerli olmaktadır.
  • Düzenlenen kampanya kapsamında abonelerin 1 GB Bedava İnternet kazanabilmeleri için mobil ödemeyi aktif hale getirmeleri gerekmektedir.
  • Vodafone Mobil Ödemeyi Açın Hediye 1 GB Kazanın Kampanyasından kazanılan Bedava 1 GB İnternet 1 hafta boyunca geçerli olmaktadır.
  • Düzenlenen kampanyadan kazanılan internet kullanım hakkı, aktif hale getirildikten 10 gün içerisinde kullanıma sunulmaktadır.
  • Vodafone Mobil Ödemeyi Açın Hediye 1 GB Kazanın Kampanyası, kapsamında kazanılan Bedava 1 GB İnternet kullanımı sadece yurt içinde geçerli olmaktadır.
  • Vodafone Mobil Ödemeyi Açın Hediye 1 GB Kazanın Kampanyasında kazanılan hediyelerin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün olmamaktadır.
  • Vodafone Mobil Ödemeyi Açın Hediye 1 GB Kazanın Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahip olmaktadır.

Vodafone Faturalı Hat Kullanana Vodafone TV Hediye

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.