Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone Mobil Ödeme Kullanarak 20TL ve Üzeri Alışverişe 2 GB İnternet Hediye Kampanyası


27.11.2020
276
Vodafone Mobil Ödeme Kullanarak 20TL ve Üzeri Alışverişe 2 GB İnternet Hediye Kampanyası

Vodafone Mobil Ödeme Kullanarak 20TL ve Üzeri Alışverişe 2 GB İnternet Hediye Kampanyası, Vodaone’dan aboneleri için yepyeni bir kampanya ile geliyor. Vodafone Mobil Ödeme yöntemini kullanarak tek seferde 20TL ve katlarında alış veriş yapan tüm abonelere Bedava 2 GB İnternet hediye edilecektir. Vodafone Mobil Ödeme yöntemini kullanarak alış veriş yapanlara Bedava 2 GB internet hediyesi dağıtmaya devam ediyor. Vodafone Faturalı ve Vodafone Faturasız aboneleri için internet hediye dağıtmaya devam ediyor. Vodafone aboneleri için tek seferde 20TL ve üzerinde alış veriş yapmaları durumunda Bedava 2 GB İnternet hediye edilecektir. Vodafone Mobil Ödeme Kullanarak 20TL ve Üzerinde Alışverişe 2 GB İnternet hediye kampanyası tüm Vodafone aboneleri için hazırlanmıştır. Düzenlenen kampanyadan faydalanmak için Vodafone mobil ödeme yöntemini kullanılması gerekmektedir. Bu kapsamda Vodafone Mobil Ödeme yönteminin kullanan herkese tek seferde yapacakları 20TL ve üzeri alış verişlerde 2 GB Bedava İnternet hediye edilecektir.

Vodafone Mobil Ödeme Kullanarak 20TL ve Üzeri Alışverişe 2 GB Hediye İnternet Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim?

Vodafone Mobil Ödeme Kullanarak 20TL ve Üzeri Alışverişe 2 GB Hediye İnternet Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim? Kampanya kapsamında abonelerin ilk olarak SMS ile katılım sağlaması gerekmektedir. Abonelerin SMS ile yapacakları başvurunun ardından yapılacak olan mobil ödeme işleminin ardından hediye internet kazanmak mümkün olacaktır. Vodafone Mobil Ödeme kullanarak hediye 2 GB İnternet hediyesinden faydalanmak için cep telefonunuzun mesaj bölümüne KATIL yazarak 2020’ye SMS göndermesi yeterlidir. Yapılan SMS başvurusunun ardından, Vodafone Mobil Ödeme yönteminin kullanarak tek seferde 20TL ve katlarında alış veriş yapılması gerekmektedir. Yapılan harcamanın ardından abonenin hattına Hediye 2 GB İnternet kullanım hakkı tanımlanacaktır.

Vodafone / Faturasız Süper Kolay 25 GB Paketi – 30TL Kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Vodafone Mobil Ödeme Kullanarak 20TL ve Üzeri Alışverişe 2 GB İnternet Hediyesi Kampanya Detayları

  • Vodafone Mobil Ödeme Kullanarak 20TL ve Üzeri Alışverişe 2 GB İnternet Hediye Kampanyası, Tüm Vodafone aboneleri için hazırlanmış kampanya olmaktadır.
  • Vodafone Mobil Ödeme Kullanarak 20TL ve Üzeri Alışverişe 2 GB İnternet Hediye Kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin ilk olarak SMS ile başvuruda bulunması gereklidir.
  • Vodafone Mobil Ödeme Kullanarak 20TL ve Üzeri Alışverişe 2 GB İnternet Hediye Kampanyasına SMS ile başvurunun ardından abonelerin Vodafone Mobil Ödeme yöntemini kullanması gerekmektedir.
  • Vodafone Mobil Ödeme Kullanarak 20TL ve Üzeri Alışverişe 2 GB İnternet Hediye Kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin tek seferde 20TL ve üzerinde harcama yapması gerekmektedir.
  • Vodafone Mobil Ödeme Kullanarak 20TL ve Üzeri Alışverişe 2 GB İnternet Hediye Kampanyasında Mobil Ödeme Yöntemini kullanarak kazanılan Hediye 2 GB İnternet kullanım hakkı bir hafta (7 gün) geçerli olmaktadır.
  • Vodafone Mobil Ödeme Kullanarak 20TL ve Üzeri Alışverişe 2 GB İnternet Hediye Kampanyasında süresi dolan hediye 2 GB İnternetin ardından aboneler var olan tarifelerini kullanmaya devam edeceklerdir.
  • Vodafone Mobil Ödeme Kullanarak 20TL ve Üzeri Alışverişe 2 GB İnternet Hediye Kampanyasında kazanılan Hediye 2 GB İnternet kullanım hakkı sadece yurt içi kullanımlarda geçerli olmaktadır.
  • Vodafone Mobil Ödeme Kullanarak 20TL ve Üzeri Alışverişe 2 GB İnternet Hediye Kampanyasında Vodafone her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkına sahip olmaktadır.

Vodafone dMags Dergi Uygulaması Sınırsız İnternet Kampanyası

Vodafone Trendyol’dan Alışveriş Yapanlara Özel 15 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone’a Dijitalden Başvuru Yap % 15 İndirim Kazan!

Vodafone ADSL Evde 24 Mbps Limitsiz Ev İnterneti – 44,90TL

Vodafone Hyundai Çekiliş Kampanyası

Coca Cola İle Bedava 1 GB İnternet Kampanyası

2020 Vodafone Akıllı Cihaz Kampanyaları

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.