Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone Mobil Ödeme ile Zula’da 5 Kat HP Fırsatını Kaçırma!


14.10.2020
362
Vodafone Mobil Ödeme ile Zula’da 5 Kat HP Fırsatını Kaçırma!

Vodafone Mobil Ödeme ile Zula’da 5 Kat HP Fırsatını Kaçırma! Vodafone tarafından oyun düşkünü olan abonelerine özel yepyeni bir kampanya hazırlamış bulunuyor. Vodafone’nun Zula kampanyası kapsamında mobil ödeme yöntemini kullanan tüm aboneler için 5 kat HP kazanma fırsatı veriyor. Vodafone abonelerinin her türlü ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran kampanyalar ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Vodafone oyun seven aboneleri için oldukça farklı ve kendilerinin yanında duran kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Vodafone aboneleri hazırlanan kampanya kapsamında Zula sevenlerinin yüzleri gülecek.

Vodafone Mobil Ödeme ile Zula’da 5 Kat HP Fırsatı kampanyası tüm Vodafone abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanya olmaktadır. Düzenlenen kampanya kapsamında belirlenen tarihler arasında Zula altını alan ve bu alımı Vodafone mobil ödeme ile gerçekleştiren abonelere hediye olarak verilecektir. Vodafone aboneleri, Zula oyununda altın satın alırken ödeme yöntemi olarak Vodafone Mobil ödeme yöntemini kullandıklarında 5 kat daha fazla HP kazanma şansına sahip olacaklardır. Vodafone Zula’da 5 Kat fazla HP kampanyasına hem faturalı hem de faturasız aboneleri katılım sağlayabilmektedir.

Vodafone Mobil Ödeme ile Zula’da 5 Kat HP Fırsatı Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Vodafone Mobil Ödeme ile Zula’da 5 Kat HP Fırsatı Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Düzenlenen kampanyaya katılabilmek için öncelik olarak Vodafone Mobil Ödeme yönteminin kullanmanız gerekmektedir. Oyununuz için altın alımlarını mobil ödeme yöntemi ile yapan Vodafone aboneleri kampanyadan hediye kazanma hakkına sahip olacaktır. Vodafone Mobil Ödeme yöntemini kullanan ve ardından Zula oyunu içersinde altın alımı yaparken ödeme kısmında yer alan seçeneklerden dilediği Vodafone Mobil Ödeme şeklinin belirleyerek işlem tamamlandığı anda abonelere 5 kat HP hediyelerini kazanacaklardır. Vodafone Mobil ödeme yöntemini kullanmak için izlenecek yöntemler aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden mobil ödeme servisini açık hale getirmek,
 • Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak ödeme servisinin açılması talebinde bulunmak,
 • MOBILODEME AC yazarak 7878’e kısa mesaj göndererek servisi aktif hale getirmek.

Vodafone Dijital Kadın Kampanyası, hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Vodafone Mobil Ödeme ile Zula’da 5 Kat HP Fırsatı Kampanya Detayları

 • Vodafone Mobil Ödeme ile Zula’da 5 Kat HP Fırsatı Kampanyası, tüm faturalı ve faturasız Vodafone aboneleri için düzenlenmiş olmaktadır.
 • Vodafone Mobil Ödeme ile Zula’da 5 Kat HP Fırsatı Kampanyasına katılmak için oyun içi alımlarda ödeme şekli olarak Vodafone Mobil Ödeme olarak yapılması gerekmektedir.
 • Vodafone Mobil Ödeme ile Zula’da 5 Kat HP Fırsatı Kampanyasında, Vodafone mobil ödeme ile oyun içi altın alımlarında 5 kat HP kazanılmaktadır.
 • Vodafone Mobil Ödeme ile Zula’da 5 Kat HP Fırsatı Kampanyasına katılım sıralaması bulunmamaktadır.
 • Vodafone Mobil Ödeme ile Zula’da 5 Kat HP Fırsatı Kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin kesinlikle, Vodafone mobil ödeme servisinin aktif olması gerekmektedir.
 • Vodafone Mobil Ödeme ile Zula’da 5 Kat HP Fırsatı Kampanyasına katılmak isteyen faturasız abonelerin bakiyesinin yeterli olması gerekmektedir.
 • Vodafone Mobil Ödeme ile Zula’da 5 Kat HP Fırsatı Kampanyasında faturalı abonelerinin Vodafone Zula’da 5 Kat HP kampanyasına katılmaları karşılığında ödeme ücreti faturalarına yansıtılmaktadır.
 • Vodafone Mobil Ödeme ile Zula’da 5 Kat HP Fırsatı Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahip olmaktadır.

Vodafone’a Gelene İlk 3 Ay % 15 İndirim Kampanyası

İlk Kez CEBTETEB’li Olanlara 12 Ay Vodafone Faturalarında % 20 İndirim Kampanyası

Vodafone 12 Ay Boyunca Hediye Sosyal Pass Kampanyası

Vodafone İle Otovınn Kampanyası

Vodafone’dan Sınırsız WhatsApp Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.