Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone League of Legends Mobil Ödeme ile Bedava 1 GB Kampanyası

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
blankLoading...

09.02.2019
454
Vodafone League of Legends Mobil Ödeme ile Bedava 1 GB Kampanyası

Vodafone League of Legends Mobil Ödeme ile Bedava 1 GB Kampanyası, FreeZone’lu gençlere özel süper kampanya. Vodafone FreeZone gençlerinin destekçisi olmaya devam ediyor. Vdafone FreeZone 25 yaş ve altı gençlerin bulunduğu gençlik topluluğudur. Vodafone League of Legends mobil RP alımlarında yani Riot puanınızı Vodafone aracılığı ile alarak bedava internetin keyfini çıkarabilirsiniz. 1 GB Bedava İnternet kampanyası ile aktif League of Legends kullanıcıları ilk Mobil Ödemeyle her ay ilk alışverişinde 1 GB Bedava İnternet kazanıyor.

Vodafone League of Legends Mobil Ödeme ile Bedava 1 GB Kampanyası ile birlikte Vodafone’dan ikide iki! Esporun ve oyuncuların en büyük destekçisi Vodafone FreeZone gamerların yanında olmaya devam ediyor. League of Legends deneyimini arttırırken internette de gönlünce takıl diye, Vodafone Mobil Ödemeyle League of Legends’ta RP (Riot puan)alımlarında her ay ilk alışverişine 1 hafta geçerli 1GB Bedava İnternet kazanıyor.  Kredi kartına ihtiyaç duymadan, Vodafone hattından mobil ödemeyle kolayca RP’ni satın al. 10TL değerinde 1 hafta geçerli 1GB Bedava İnternetinizi gönlünüzce kullanabilirsiniz.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

League of Legends Mobil Ödeme Kampanya Detayları

  • Kampanya 25 Ekim 2018 – 30 Nisan 2019 tarihleri arasında League of Legends dahil olmak üzere tüm Riot Games oyunlarında geçerlidir.
  • Kampanya tarihleri arasında her ayın 1’inden itibaren ilk mobil ödeme ile yapılan RP (Riot Puanı) satın alımı yapan abonelere 1 hafta geçerli 1 GB hediye edilecektir.
  • Aynı ay içinde yapılan ikinci ve sonraki alışverişlerde hediye internet kazanılamaz.
  • Kampanyadan tüm bireysel Vodafone aboneleri yararlanabilir.
  • 1 hafta geçerli 1GB internet yurtiçi ve her yöne kullanıma uygundur.
  • Kullanılmayan GB’lar devredilemez.
  • Kampanyadan aktif Vodafone bireysel aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında hepsi burada tarafında sağlanacak hizmet sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan ve satın alınan ürünlerin içeriği ile ilgili Vodafone’un herhangi bir sorumluluğu yoktur.
  • Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.’de saklıdır.
  • 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki gizlilik politikamıza http://vftr.co/gp adresinden ulaşabilirsiniz.
  • Detaylar: FeeeZone’da!

 

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.