Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone İPhone 12 Çekiliş Kampanyası


30.01.2021
91
Vodafone İPhone 12 Çekiliş Kampanyası

Vodafone İPhone 12 Çekiliş Kampanyası, Vodafone tarafından düzenlenmekte olan kampanya kapsamında yapılacak olan çekilişe katılmak için Vodafone Dijitalleşme sorularını yanıtlamanız gereklidir. Vodafone İPhone 12 Çekiliş Kampanyası 15 Ocak 2021 tarihinde başlamış bulunmaktadır. Vodafone İPhone 12 Çekiliş Kampanyasına katılmak için 15 Mart 2021 tarihine kadar Vodafone Dijitalleşme Test sitesine giriş yapmanız ve tarafınıza belirtilen soruları cevaplamanız gereklidir. Vodafone İPhone 12 Çekiliş Kampanyasında tarafınıza belirtilen soruları yanıtlamanızın ardından açılacak olan form üzerinde yer alan ad, soyad, ticari unvan, adres, telefon ve e-posta bilgilerinizi doldurmanız gerekmektedir. Vodafone İPhone 12 Çekiliş Kampanyasına şahıs şirketleri ya da tüzel şirketler katılım sağlayabilirler. Vodafone İPhone 12 Çekiliş Kampanyası kapsamında yapılacak olan çekiliş ile dağıtılacak olan hediye ürün grubu aşağıda belirtildiği gibidir.

 • 8 Adet; İphone Cep Telefonu
 • 5 Adet; Apple AirPods Pro
 • 12 Adet; Samsung Tab A7 Tablet

Vodafone İPhone 12 Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Vodafone İPhone 12 Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Düzenlenen kampanyaya katılmak için belirtilen kampanya tarihleri olan 15 Ocak 2021 – 15 Mart 2021 tarihleri arasında Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.’ye ait olan resmi internet sitesine giriş yapmaları gereklidir. Vodafone İPhone 12 Çekiliş Kampanyasına katılmak tamamen ücretsiz olmaktadır. Bu kapsamda Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.’ye ait vodafone.com.tr resmi internet sitesine giriş yaparak Dijitalleşmekte olan şirketler ile ilgili reklam ve tanıtımları izledikten sonra açılacak olan formu eksiksiz bir şekilde doldurmaları gerekmektedir. Vodafone resmi internet sayfası üzerinde belirtilen reklam ve tanıtımları izledikten sonra açılan form üzerinde yer alan ad, soyad, ticari unvan, adres, telefon ve e-posta bilgilerini giren şahıs şirketleri ya da tüzel şirketlere 1 adet çekiliş hakkı verilecektir.

Doritos PS5 Çekiliş Kampanyası Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Vodafone İPhone 12 Çekilişi Kampanya Detayları

 • Vodafone İPhone 12 Çekiliş Kampanyası, Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nce 13.01.2021 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Vodafone İPhone 12 Çekiliş Kampanyası 15.01.2021 – 15.03.2021 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Vodafone İPhone 12 Çekiliş Kampanyasına katılmak için Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.’ye ait olan resmi internet sitesine giriş yapmaları gereklidir.
 • Vodafone İPhone 12 Çekiliş Kampanyasına katılmak için Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.’ye ait vodafone.com.tr resmi internet sitesine giriş yaparak Dijitalleşmekte olan şirketler ile ilgili reklam ve tanıtımları izledikten sonra açılacak olan formu eksiksiz bir şekilde doldurmaları gerekmektedir.
 • Vodafone İPhone 12 Çekiliş Kampanyasına katılmak için Vodafone resmi internet sayfası üzerinde belirtilen reklam ve tanıtımları izledikten sonra açılan form üzerinde yer alan ad, soyad, ticari unvan, adres, telefon ve e-posta bilgilerini giren şahıs şirketleri ya da tüzel şirketlere 1 adet çekiliş hakkı verilecektir.
 • Vodafone İPhone 12 Çekiliş Kampanyasında yapılacak olan hediye çekiliş işlemi 23.03.2021 tarihinde gerçekleştirilecektir.
 • Vodafone İPhone 12 Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş işleminin ardından dağıtılacak olan hediyelerden 8 kişi İphone Cep Telefonu kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 10.999TL olmaktadır.
 • Vodafone İPhone 12 Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş işleminin ardından dağıtılacak olan hediyelerden 5 kişi Apple AirPods Pro kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 2.499TL olmaktadır.
 • Vodafone İPhone 12 Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş işleminin ardından dağıtılacak olan hediyelerden 12 kişi Samsung Tab A7 Tablet kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 1.899TL olmaktadır.
 • Vodafone İPhone 12 Çekiliş Kampanyasında hediye kazanan talihliler 26.03.2021 tarihinde Birgün Gazetesinde yayımlanacaktır.
 • Vodafone İPhone 12 Çekiliş Kampanyasında hediye kazanan talihlilerden asil talihliler 10.04.2021 tarihine kadar, yedek talihliler ise 25.04.2021 tarihine kadar belirtilen noktala başvuruda bulunmak zorundadır.
 • Vodafone İPhone 12 Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılıp hediye kazansalar dahi ikramiyeleri kendilerine ibraz edilmez.
 • Vodafone İPhone 12 Çekiliş Kampanyasına sadece şahıs şirketleri ya da tüzel şirketler katılım sağlayabilir.
 • Vodafone İPhone 12 Çekiliş Kampanyasında katılın esnasında verilen bilgilerden herhangi bir tanesinin eksik olması durumunda çekiliş hakkı verilmeyecektir.
 • Vodafone İPhone 12 Çekiliş Kampanyasında bir kişi birden fazla hediye kazanamaz.
 • Vodafone İPhone 12 Çekiliş Kampanyasına katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

Tecno Mobil Seat Çekiliş Kampanyası

Kentpark AVM, BMW Araba Çekiliş Kampanyası

Panora AVM Volkswagen Çekiliş Kampanyası

Eti Mini Cooper Çekiliş Kampanyası

Lila Kozmetik Mini Cooper Çekiliş Kampanyası

İzmir Hilltown AVM Harley Davidson Çekiliş Kampanyası

Galatasaray Nesine.com Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.