Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone İnterneti Bitene Sosyal Medyada Geçerli Bedava 2 GB İnternet Kampanyası


26.10.2020
476
Vodafone İnterneti Bitene Sosyal Medyada Geçerli Bedava 2 GB İnternet Kampanyası

Vodafone İnterneti Bitene Sosyal Medyada Geçerli Bedava 2 GB İnternet Kampanyası, Vodafone internet ihtiyacı artan abonelerin yüzlerini gülümsetmeye devam ediyor. Vodafone abonelerinin yüzlerini gülümsetecek kampanyalar ile abonelerine özel Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkı dağıtmaktadır. Vodafone ile düzenlenen kampanya kapsamında interneti biten Vodafone aboneleri için İnstagram, Twitter ve Facebook’ta geçerli olan Bedava 2 GB İnternet sunmaktadır.

Vodafone düzenlediği kesintisiz çalışmaları ile abonelerine internetsiz kalmamaları için yepyeni kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Öyle ki bu konuda abonelerinin internetsiz kalmaması adına neredeyse her gün yeni bir kampanya ile abonelerinin karşısına çıkıyor. Vodafone en son olarak düzenlemiş olduğu kampanyası ile abonelerinin internet paketi bitenlere özel olarak hazırladığı sosyal medya hesaplarında kullanabilecekleri Bedava 2 GB İnternet kullanımı sunacaktır. Vodafone İnterneti Bitene Sosyal Medyada Geçerli Bedava 2 GB İnternet kampanyası tüm Vodafone abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanya olmaktadır. Düzenlenen kampanya kapsamında Vodafone tarife interneti biten abonelerinin Instagram, Facebook ve Twitter sosyal medya ağları üzerinde kullanabilecekleri Bedava 2 GB İnternet verilecektir.

Vodafone İnterneti Bitene Sosyal Medyada Geçerli Bedava 2 GB İnternet Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim?

Vodafone İnterneti Bitene Sosyal Medyada Geçerli Bedava 2 GB İnternet Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim? Vodafone tüm aboneleri için düzenlemiş olduğu kampanya kapsamında, Vodafone aboneleri kullanmış oldukları sosyal medya hesaplarını internet bitme korkusu olmaksızın sunulmakta olan bu kampanyadan faydalanabilmektedir. Vodafone İnterneti Bitene İnstagram, Twitter ve Facebook üzerinde kullanabilecekleri Bedava 2 GB İnternet için tarifelerine ek olarak uygun fiyatlı internet paketi satın almaları yeterli olmaktadır.

Vodafone İnterneti Bitene Sosyal Medya Üzerinde Geçerli Bedava 2 GB İnternet Kampanyasından faydalanabilmek adına abonelerin 13TL karşılığında ek 2 GB İnternet paketi satın alması gerekmektedir. İnternet Destek paketi olarak tanımlanmakta olan bu paket için abonelerin sosyal medya zerinde kullanabilecekleri internet oldukça uygun fiyata sunulmaktadır. Vodafone aboneleri için düzenlenen kampanya doğrultusunda, sosyal medya üzerinde kullanım için sunulan ek internet paketi satın alabilmek adına Vodafone bayileri, Vodafone müşteri hizmetlerini ya da Vodafone Yanımda Uygulamasını kullanabileceklerdir. Belirtilen yöntemlerden istediklerini kullanarak Vodafone aboneleri 13TL karşılığında 2 GB İnternet alarak bu şekilde sosyal medya hesaplarında internet üzerinden sörf yapmaya devam edebileceklerdir.

Kampanya Detayları

  • Vodafone İnterneti Bitene Sosyal Medyada Geçerli Bedava 2 GB İnternet Kampanyasından, tüm Vodafone aboneleri faydalanabilmektedir.
  • Vodafone İnterneti Bitene Sosyal Medyada Geçerli Bedava 2 GB İnternet Kampanyasından, internet paketi biten tüm Vodafone aboneleri belirtilen internet paketini satın alma hakkı mevcut olmaktadır.
  • Vodafone İnterneti Bitene Sosyal Medyada Geçerli Bedava 2 GB İnternet Kampanyasından, Facebokk, Twitter ve İnstagram’da rahatlıkla kullanabileceğiniz internet paketini 13TL karşılığında satın alabilirsiniz.
  • Vodafone İnterneti Bitene Sosyal Medyada Geçerli Bedava 2 GB İnternet Kampanyasından, faydalanmak için satın alınan 2 GB İnternet Paketi sosyal medya kullanımlarında geçerli olmaktadır.
  • Vodafone İnterneti Bitene Sosyal Medyada Geçerli Bedava 2 GB İnternet Kampanyasından, faydalanmak için satın alınan 2 GB İnternet Paketi sosyal medya yurt içi kullanımlarında geçerli olmaktadır.
  • Vodafone İnterneti Bitene Sosyal Medyada Geçerli Bedava 2 GB İnternet Kampanyası için Vodafone değişiklik yapma hakkına ve kampanyayı durdurma, iptal etme hakkına sahip olmaktadır.

Vodafone Faturasız 10 GB Yaz Paketi Kampanyası – 19TL

Vodafone Apple Music Kampanyası 60 Milyon Müziği Ücretsiz Dinle!

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.